Německo
GER
Pořadí v žebříčku států
4
Koeficient za poslední pětiletku
83.976
Koeficient za poslední sezónu
7.286*
Před sezónou (2026/27) země ztratila z koeficientu 16.214 bodu. Vylepšit koeficient se budou snažit týmy: VfB Stuttgart, Bayern München, Borussia Dortmund, RB Leipzig, Leverkusen, SC Freiburg, Hoffenheim.
Tyto týmy přidaly dohromady již 7.286 bodu.
ztráta: 16.214
zisk: 7.286
Země podle koeficientů
1. Anglie
(106.464)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
Kluby přispívající do koeficientu sezóny 2026/27
| Tým | Z | V | R | P | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
|
3 | 2 | 1 | 0 | 11* |
| 2. |
|
3 | 1 | 2 | 0 | 10* |
| 3. |
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10* |
| 4. |
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8* |
| 5. |
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6* |
| 6. |
|
4 | 3 | 0 | 1 | 4* |
| 7. |
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2* |
Nyní bodů do koeficientu
51*
Průměr
7.286*
Nyní bodů do koeficientu
51*
Průměr
7.286*
Nasazení klubů dle žebříčku zemí
Tabulka ukazuje možné nasazení do jednotlivých pohárů v následujících sezónách, nasazení se může měnit dle výsledků země v této sezóně.
|
Umístění v domácích soutěžích - |
Nasazení 4. místo - 92.904 (2027/28) |
Nasazení 4. místo - 83.976* (2028/29) |
|---|---|---|
| Mistr, vítěz ligy | Liga mistrů - skupinová část | Liga mistrů - skupinová část |
| Vícemistr | Liga mistrů - skupinová část | Liga mistrů - skupinová část |
| Třetí v lize | Liga mistrů - skupinová část | Liga mistrů - skupinová část |
| Čtvrtý | Liga mistrů - skupinová část | Liga mistrů - skupinová část |
| Pátý | Evropská liga - skupinová část | Evropská liga - skupinová část |
| Šestý | Play-off Konferenční ligy | Play-off Konferenční ligy |
| Vítěz domácího poháru | Evropská liga - skupinová část | Evropská liga - skupinová část |
Koeficienty podle jednotlivých sezón
Tyto koeficienty jsou rozhodující pro sezónu 2028/29! Koeficienty ze sezón 2021/22 a starší, se již nezapočítávají.
2026-2027
7.286
*
2025-2026
21.786
2024-2025
18.422
2023-2024
19.357
2022-2023
17.125
2021-2022
16.214
Body do národního koeficientu
Kluby, které nejvíce přispěly do národního koeficientu od sezóny 2022/23 do 2026/27
| Tým | Koeficient | |
|---|---|---|
| 1. | 134.50 | |
| 2. | 105.75 | |
| 3. | 102.00 | |
| 4. | 63.50 | |
| 5. | 57.50 | |
| 6. | 52.00 | |
| 7. | 40.50 | |
| 8. | 21.00 | |
| 9. | 18.50 | |
| 10. | 12.13 | |
| 11. | 9.00 | |
| 12. | 7.00 |
Tabulka domácí soutěže
Bundesliga / 2026-2027
aktualizace 03.11.2026
Bundesliga
| Tým | Z | B | F | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 7 | 17 | V V R V V | |
| 2. | 7 | 17 | V R R V V | |
| 3. | 7 | 13 | P P V R V | |
| 4. | 7 | 13 | P V V V R | |
| 5. | 7 | 12 | V P V P V | |
| 6. | 7 | 12 | V R R V R | |
| 7. | 7 | 10 | P V P V P | |
| 8. | 7 | 10 | P V P R P | |
| 9. | 7 | 9 | R P R P R | |
| 10. | 7 | 9 | V V P P V | |
| 11. | 7 | 9 | P V V V P | |
| 12. | 7 | 8 | R P V P R | |
| 13. | 7 | 8 | V R P V P | |
| 14. | 7 | 8 | P V P R V | |
| 15. | 7 | 6 | P P V P P | |
| 16. | 7 | 6 | R P P R V | |
| 17. | 7 | 6 | R R V P P | |
| 18. | 7 | 3 | V P P P P |
Pohárové zápasy
Všechny pohárové zápasy v probíhající sezóně 2026/27
* může se v průběhu probíhající sezóny měnit.







