LOSC Lille
/ LILLE, LOSC, LILLE OSC, LILLE /
Francie
Bodů v této sezóně
6
Koeficient pro tuto sezónu
68.750
Koeficient (sezóna 2027/28)
57.750*
Peníze od UEFA
19.170.000,00 €
Francie - další kluby
Ajaccio
(13.017)
Amiens SC (13.017)
Angers SCO (13.017)
AS Monaco (45.000)
AS Saint-Étienne (13.017)
Auxerre (13.017)
Clermont Foot (13.017)
Dijon FCO (13.017)
EA Guingamp (13.017)
ESTAC Troyes (13.017)
FC Lorient (13.017)
FC Metz (13.017)
FC Nantes (13.017)
Girondins Bordeaux (13.017)
LE Havre (13.017)
Le Mans (13.017)
LOSC Lille (57.750)
Montpellier (13.017)
Nîmes Olympique (13.017)
OGC Nice (20.000)
Olympique Lyonnais (48.750)
Olympique Marseille (41.000)
Paris FC (13.017)
Paris Saint-Germain (125.000)
RC Lens (20.500)
RC Strasbourg (21.500)
SM Caen (13.017)
Stade Brest (16.750)
Stade Reims (13.017)
Stade Rennais FC (25.000)
Toulouse FC (13.017)
Amiens SC (13.017)
Angers SCO (13.017)
AS Monaco (45.000)
AS Saint-Étienne (13.017)
Auxerre (13.017)
Clermont Foot (13.017)
Dijon FCO (13.017)
EA Guingamp (13.017)
ESTAC Troyes (13.017)
FC Lorient (13.017)
FC Metz (13.017)
FC Nantes (13.017)
Girondins Bordeaux (13.017)
LE Havre (13.017)
Le Mans (13.017)
LOSC Lille (57.750)
Montpellier (13.017)
Nîmes Olympique (13.017)
OGC Nice (20.000)
Olympique Lyonnais (48.750)
Olympique Marseille (41.000)
Paris FC (13.017)
Paris Saint-Germain (125.000)
RC Lens (20.500)
RC Strasbourg (21.500)
SM Caen (13.017)
Stade Brest (16.750)
Stade Reims (13.017)
Stade Rennais FC (25.000)
Toulouse FC (13.017)
Příští zápas
Skupinová část
Liga Mistrů - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Paris SG
(FRA)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:5 | 9 | +6 |
|
2
|
Aston Villa
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | +6 |
|
3
|
Liverpool
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:7 | 9 | +6 |
|
4
|
Real Madrid
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:5 | 9 | +6 |
|
5
|
Real Betis
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 | +6 |
|
6
|
VfB Stuttgart
(GER)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 | +5 |
|
7
|
Arsenal
(ENG)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | +5 |
|
8
|
Barcelona
(ESP)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 | +4 |
|
9
|
Como
(ITA)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:5 | 6 | +4 |
|
10
|
Man. City
(ENG)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 6 | +4 |
|
11
|
Club Brugge
(BEL)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 | +4 |
|
12
|
Sporting CP
(POR)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 | +4 |
|
13
|
Borussia Dortmund
(GER)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | +4 |
|
14
|
Bayern
(GER)
|
3 | 1 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | +4 |
|
15
|
AS Roma
(ITA)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | +3 |
|
16
|
Atlético Madrid
(ESP)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
17
|
Shakhtar
(UKR)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
18
|
PSV Eindhoven
(NED)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 | +3 |
|
19
|
Villarreal
(ESP)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:8 | 3 | +2 |
|
20
|
Inter
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
21
|
Man. United
(ENG)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
22
|
SSC Napoli
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 | +2 |
|
23
|
Galatasaray
(TUR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
24
|
LASK Linz
(AUT)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
25
|
Sabah FK
(AZE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | +2 |
|
26
|
Feyenoord
(NED)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 | +2 |
|
27
|
RC Lens
(FRA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 | +2 |
|
28
|
Bodø/Glimt
(NOR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 | +2 |
|
29
|
RB Leipzig
(GER)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
30
|
AEK Athens
(GRE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
31
|
Fenerbahçe
(TUR)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:9 | 2 | +2 |
|
32
|
Slavia Praha
(CZE)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 | +1 |
|
33
|
Viking FK
(NOR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 | +1 |
|
34
|
FC Porto
(POR)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
LOSC
(FRA)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | 0 | +0 |
|
36
|
Slovan Bratislava
(SVK)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
18.620.000,00 €
za umístění ve skupině
550.000,00 €
celkem
19.170.000,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
6.000
2025-2026
10.750
2024-2025
24.000
2023-2024
17.000
2022-2023
0.000
2021-2022
17.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 17.00,
2020-2021: 8.00,
2019-2020: 5.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 1.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 4.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 6.00,
2011-2012: 9.00