Feyenoord Rotterdam
/ FEYENOORD, FEYENOORD /
Nizozemsko
Bodů v této sezóně
8
Koeficient pro tuto sezónu
71.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
55.000*
Peníze od UEFA
23.832.500,00 €
Nizozemsko - další kluby
ADO Den Haag
(9.746)
AFC Ajax (38.750)
Almere City FC (9.746)
AZ Alkmaar (53.875)
De Graafschap (9.746)
FC Emmen (9.746)
FC Groningen (9.746)
FC Twente (17.500)
FC Utrecht (9.746)
FC Volendam (9.746)
Feyenoord Rotterdam (55.000)
Fortuna Sittard (9.746)
Go Ahead Eagles (9.746)
Heerenveen (9.746)
Heracles (9.746)
NAC Breda (9.746)
NEC Nijmegen (9.746)
PEC Zwolle (9.746)
PSV Eindhoven (70.250)
RKC Waalwijk (9.746)
Roda JC Kerkrade (9.746)
SBV Excelsior (9.746)
SC Cambuur (9.746)
Sparta Rotterdam (9.746)
Telstar (9.746)
Vitesse Arnhem (9.746)
VVV-Venlo (9.746)
Willem II Tilburg (9.746)
AFC Ajax (38.750)
Almere City FC (9.746)
AZ Alkmaar (53.875)
De Graafschap (9.746)
FC Emmen (9.746)
FC Groningen (9.746)
FC Twente (17.500)
FC Utrecht (9.746)
FC Volendam (9.746)
Feyenoord Rotterdam (55.000)
Fortuna Sittard (9.746)
Go Ahead Eagles (9.746)
Heerenveen (9.746)
Heracles (9.746)
NAC Breda (9.746)
NEC Nijmegen (9.746)
PEC Zwolle (9.746)
PSV Eindhoven (70.250)
RKC Waalwijk (9.746)
Roda JC Kerkrade (9.746)
SBV Excelsior (9.746)
SC Cambuur (9.746)
Sparta Rotterdam (9.746)
Telstar (9.746)
Vitesse Arnhem (9.746)
VVV-Venlo (9.746)
Willem II Tilburg (9.746)
Skupinová část
Liga Mistrů - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Paris SG
(FRA)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:5 | 9 | +6 |
|
2
|
Aston Villa
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | +6 |
|
3
|
Liverpool
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:7 | 9 | +6 |
|
4
|
Real Madrid
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:5 | 9 | +6 |
|
5
|
Real Betis
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 | +6 |
|
6
|
VfB Stuttgart
(GER)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 | +5 |
|
7
|
Arsenal
(ENG)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | +5 |
|
8
|
Barcelona
(ESP)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 | +4 |
|
9
|
Como
(ITA)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:5 | 6 | +4 |
|
10
|
Man. City
(ENG)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 6 | +4 |
|
11
|
Club Brugge
(BEL)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 | +4 |
|
12
|
Sporting CP
(POR)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 | +4 |
|
13
|
Borussia Dortmund
(GER)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | +4 |
|
14
|
Bayern
(GER)
|
3 | 1 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | +4 |
|
15
|
AS Roma
(ITA)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | +3 |
|
16
|
Atlético Madrid
(ESP)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
17
|
Shakhtar
(UKR)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
18
|
PSV Eindhoven
(NED)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 | +3 |
|
19
|
Villarreal
(ESP)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:8 | 3 | +2 |
|
20
|
Inter
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
21
|
Man. United
(ENG)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
22
|
SSC Napoli
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 | +2 |
|
23
|
Galatasaray
(TUR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
24
|
LASK Linz
(AUT)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
25
|
Sabah FK
(AZE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | +2 |
|
26
|
Feyenoord
(NED)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 | +2 |
|
27
|
RC Lens
(FRA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 | +2 |
|
28
|
Bodø/Glimt
(NOR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 | +2 |
|
29
|
RB Leipzig
(GER)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
30
|
AEK Athens
(GRE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
31
|
Fenerbahçe
(TUR)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:9 | 2 | +2 |
|
32
|
Slavia Praha
(CZE)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 | +1 |
|
33
|
Viking FK
(NOR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 | +1 |
|
34
|
FC Porto
(POR)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
LOSC
(FRA)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | 0 | +0 |
|
36
|
Slovan Bratislava
(SVK)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
2.100.000,00 €
přerozdělené za remízy
87.500,00 €
za účast
18.620.000,00 €
za umístění ve skupině
3.025.000,00 €
celkem
23.832.500,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
8.000
2025-2026
4.000
2024-2025
18.000
2023-2024
8.000
2022-2023
17.000
2021-2022
24.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 24.00,
2020-2021: 4.00,
2019-2020: 4.00,
2018-2019: 2.00,
2017-2018: 6.00,
2016-2017: 5.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 9.00,
2013-2014: 1.50,
2012-2013: 1.50,
2011-2012: 0.00
Výsledky zápasů
Podobné články
Flickův humor v angličtině i tajné zbraně na Feyenoord: Olmo hlásí útok na ušatý pohár
08.09.2026 19:25 Španělský reprezentant Dani Olmo před úvodním zápasem Ligy mistrů proti Feyenoordu vyzdvihl svého trenéra Hansiho Flicka za to, jakou práci v Barceloně odvádí. "Věříme jeho představě o fotbalu, už jsme to dokázali a budeme v tom pokračovat,"... více