Villarreal
/ VILLARREAL CF /
Španělsko
Bodů v této sezóně
8
Koeficient pro tuto sezónu
59.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
43.000*
Peníze od UEFA
25.757.500,00 €
Španělsko - další kluby
Almeria
(15.724)
Athletic Bilbao (38.750)
Atlético Madrid (94.750)
Barcelona (108.250)
Cádiz CF (15.724)
CA Osasuna (15.724)
CD Alavés (15.724)
CD Leganés (15.724)
Celta de Vigo (19.250)
Deportivo La Coruña (15.724)
Elche CF (15.724)
Espanyol Barcelona (15.724)
Getafe (15.724)
Girona FC (15.724)
Granada CF (15.724)
Levante U.D. (15.724)
Málaga (15.724)
Oviedo (15.724)
Racing Santander (15.724)
Rayo Vallecano (22.000)
RCD Mallorca (15.724)
Real Betis (75.500)
Real Madrid (126.500)
Real Sociedad (51.000)
Real Valladolid (15.724)
SD Eibar (15.724)
SD Huesca (15.724)
Sevilla (27.000)
UD Las Palmas (15.724)
Valencia (15.724)
Villarreal (43.000)
Athletic Bilbao (38.750)
Atlético Madrid (94.750)
Barcelona (108.250)
Cádiz CF (15.724)
CA Osasuna (15.724)
CD Alavés (15.724)
CD Leganés (15.724)
Celta de Vigo (19.250)
Deportivo La Coruña (15.724)
Elche CF (15.724)
Espanyol Barcelona (15.724)
Getafe (15.724)
Girona FC (15.724)
Granada CF (15.724)
Levante U.D. (15.724)
Málaga (15.724)
Oviedo (15.724)
Racing Santander (15.724)
Rayo Vallecano (22.000)
RCD Mallorca (15.724)
Real Betis (75.500)
Real Madrid (126.500)
Real Sociedad (51.000)
Real Valladolid (15.724)
SD Eibar (15.724)
SD Huesca (15.724)
Sevilla (27.000)
UD Las Palmas (15.724)
Valencia (15.724)
Villarreal (43.000)
Příští zápas
Skupinová část
Liga Mistrů - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Paris SG
(FRA)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:5 | 9 | +6 |
|
2
|
Aston Villa
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | +6 |
|
3
|
Liverpool
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:7 | 9 | +6 |
|
4
|
Real Madrid
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:5 | 9 | +6 |
|
5
|
Real Betis
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 | +6 |
|
6
|
VfB Stuttgart
(GER)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 | +5 |
|
7
|
Arsenal
(ENG)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | +5 |
|
8
|
Barcelona
(ESP)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 | +4 |
|
9
|
Como
(ITA)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:5 | 6 | +4 |
|
10
|
Man. City
(ENG)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 6 | +4 |
|
11
|
Club Brugge
(BEL)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 | +4 |
|
12
|
Sporting CP
(POR)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 | +4 |
|
13
|
Borussia Dortmund
(GER)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | +4 |
|
14
|
Bayern
(GER)
|
3 | 1 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | +4 |
|
15
|
AS Roma
(ITA)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | +3 |
|
16
|
Atlético Madrid
(ESP)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
17
|
Shakhtar
(UKR)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
18
|
PSV Eindhoven
(NED)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 | +3 |
|
19
|
Villarreal
(ESP)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:8 | 3 | +2 |
|
20
|
Inter
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
21
|
Man. United
(ENG)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
22
|
SSC Napoli
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 | +2 |
|
23
|
Galatasaray
(TUR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
24
|
LASK Linz
(AUT)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
25
|
Sabah FK
(AZE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | +2 |
|
26
|
Feyenoord
(NED)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 | +2 |
|
27
|
RC Lens
(FRA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 | +2 |
|
28
|
Bodø/Glimt
(NOR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 | +2 |
|
29
|
RB Leipzig
(GER)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
30
|
AEK Athens
(GRE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
31
|
Fenerbahçe
(TUR)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:9 | 2 | +2 |
|
32
|
Slavia Praha
(CZE)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 | +1 |
|
33
|
Viking FK
(NOR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 | +1 |
|
34
|
FC Porto
(POR)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
LOSC
(FRA)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | 0 | +0 |
|
36
|
Slovan Bratislava
(SVK)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
2.100.000,00 €
přerozdělené za remízy
87.500,00 €
za účast
18.620.000,00 €
za umístění ve skupině
4.950.000,00 €
celkem
25.757.500,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
8.000
2025-2026
7.000
2024-2025
0.000
2023-2024
16.000
2022-2023
12.000
2021-2022
24.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 24.00,
2020-2021: 30.00,
2019-2020: 0.00,
2018-2019: 16.00,
2017-2018: 8.00,
2016-2017: 9.00,
2015-2016: 23.00,
2014-2015: 12.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 4.00
Výsledky zápasů
Podobné články
Evropská liga je Emeryho soutěží. Dotáhne po Seville a Villarrealu k trofeji i Aston Villu?
08.05.2026 13:35 Anglický souboj v semifinále Evropské ligy zvádla lépe Aston Villa. V zápase s Nottinghamem sice Villans museli dotahovat jednogólové manko z prvního zápasu, výsledkem 4:0 však nedali svému soupeři šanci. Z postranní čáry vše dirigoval trenér Unai... více