Evropská liga 2019-2020

Evropská liga vyřazovací fáze


Evropská liga - osmifinále



05.08. 19:00 FC Basel 1893 (54.500) - Eintracht Frankfurt (24.000) -:-
05.08. 19:00 AS Roma (81.000) - Sevilla (104.000) -:-
05.08. 19:00 Inter Milán (31.000) - Getafe CF (16.800) -:-
05.08. 19:00 København (31.000) - İstanbul Başakşehir (10.500) -:-
05.08. 19:00 Manchester United (78.000) - LASK Linz (5.010) -:-
05.08. 19:00 Wolverhampton Wanderers (12.564) - Olympiacos FC (44.000) -:-
05.08. 19:00 Getafe CF (16.800) - Inter Milán (31.000) -:-
05.08. 19:00 Sevilla (104.000) - AS Roma (81.000) -:-
05.08. 19:00 Leverkusen (61.000) - Rangers FC (5.250) -:-
05.08. 19:00 Shakhtar Donetsk (80.000) - Wolfsburg (40.000) -:-
12.03. 20:00 Wolfsburg (40.000) - Shakhtar Donetsk (80.000) 1:2
12.03. 20:00 Rangers FC (5.250) - Leverkusen (61.000) 1:3
12.03. 20:00 Olympiacos FC (44.000) - Wolverhampton Wanderers (12.564) 1:1
12.03. 17:00 Eintracht Frankfurt (24.000) - FC Basel 1893 (54.500) 0:3
12.03. 17:00 LASK Linz (5.010) - Manchester United (78.000) 0:5
12.03. 17:00 İstanbul Başakşehir (10.500) - København (31.000) 1:0

Evropská liga - playoff 32



28.02. 17:00 FC Salzburg (54.500) - Eintracht Frankfurt (24.000) 2:2
27.02. 20:00 SL Benfica (68.000) - Shakhtar Donetsk (80.000) 3:3
27.02. 20:00 Inter Milán (31.000) - Ludogorets (27.000) 2:1
27.02. 20:00 Manchester United (78.000) - Club Brugge KV (39.500) 5:0
27.02. 20:00 Arsenal FC (101.000) - Olympiacos FC (44.000) 1:2
27.02. 20:00 Sevilla (104.000) - CFR Cluj (3.500) 0:0
27.02. 20:00 Celtic FC (31.000) - København (31.000) 1:3
27.02. 20:00 AFC Ajax (70.500) - Getafe CF (16.800) 2:1
27.02. 17:00 KAA Gent (29.500) - AS Roma (81.000) 1:1
27.02. 17:00 Malmö FF (20.000) - Wolfsburg (40.000) 0:3
27.02. 17:00 LASK Linz (5.010) - AZ Alkmaar (10.500) 2:0
27.02. 17:00 FC Basel 1893 (54.500) - APOEL (25.500) 1:0
27.02. 17:00 FC Porto (93.000) - Leverkusen (61.000) 1:3
27.02. 17:00 İstanbul Başakşehir (10.500) - Sporting CP (50.000) 4:1
27.02. 17:00 Espanyol Barcelona (16.800) - Wolverhampton Wanderers (12.564) 3:2
26.02. 17:00 SC Braga (31.000) - Rangers FC (5.250) 0:1
20.02. 20:00 Rangers FC (5.250) - SC Braga (31.000) 3:2
20.02. 20:00 AS Roma (81.000) - KAA Gent (29.500) 1:0
20.02. 20:00 Wolfsburg (40.000) - Malmö FF (20.000) 2:1
20.02. 20:00 AZ Alkmaar (10.500) - LASK Linz (5.010) 1:1
20.02. 20:00 Olympiacos FC (44.000) - Arsenal FC (101.000) 0:1
20.02. 20:00 APOEL (25.500) - FC Basel 1893 (54.500) 0:3
20.02. 20:00 Leverkusen (61.000) - FC Porto (93.000) 2:1
20.02. 20:00 Wolverhampton Wanderers (12.564) - Espanyol Barcelona (16.800) 4:0
20.02. 17:00 Shakhtar Donetsk (80.000) - SL Benfica (68.000) 2:1
20.02. 17:00 Eintracht Frankfurt (24.000) - FC Salzburg (54.500) 4:1
20.02. 17:00 Ludogorets (27.000) - Inter Milán (31.000) 0:2
20.02. 17:00 Club Brugge KV (39.500) - Manchester United (78.000) 1:1
20.02. 17:00 CFR Cluj (3.500) - Sevilla (104.000) 1:1
20.02. 17:00 København (31.000) - Celtic FC (31.000) 1:1
20.02. 17:00 Getafe CF (16.800) - AFC Ajax (70.500) 2:0
20.02. 17:00 Sporting CP (50.000) - İstanbul Başakşehir (10.500) 3:1



Skupina A


12.12. 17:00 Qarabağ 1 : 1 Dudelange
12.12. 17:00 APOEL 1 : 0 Sevilla
28.11. 20:00 Sevilla 2 : 0 Qarabağ
28.11. 20:00 Dudelange 0 : 2 APOEL
07.11. 17:00 Dudelange 2 : 5 Sevilla
07.11. 17:00 APOEL 2 : 1 Qarabağ
24.10. 20:00 Sevilla 3 : 0 Dudelange
24.10. 17:00 Qarabağ 2 : 2 APOEL
03.10. 20:00 Dudelange 1 : 4 Qarabağ
03.10. 20:00 Sevilla 1 : 0 APOEL
19.09. 17:00 Qarabağ 0 : 3 Sevilla
19.09. 17:00 APOEL 3 : 4 Dudelange

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Sevilla 6 5 0 1 14:3 15 +10
2 APOEL 6 3 1 2 10:8 10 +7
3 Qarabağ 6 1 2 3 8:11 5 +4
4 Dudelange 6 1 1 4 8:18 4 +3


Skupina B


12.12. 17:00 København 0 : 1 Malmö FF
12.12. 17:00 Dynamo Kyiv 1 : 1 FC Lugano
28.11. 20:00 FC Lugano 0 : 1 København
28.11. 20:00 Malmö FF 4 : 3 Dynamo Kyiv
07.11. 17:00 FC Lugano 0 : 0 Malmö FF
07.11. 17:00 København 1 : 1 Dynamo Kyiv
24.10. 20:00 Malmö FF 2 : 1 FC Lugano
24.10. 20:00 Dynamo Kyiv 1 : 1 København
03.10. 20:00 Malmö FF 1 : 1 København
03.10. 20:00 FC Lugano 0 : 0 Dynamo Kyiv
19.09. 17:00 København 1 : 0 FC Lugano
19.09. 17:00 Dynamo Kyiv 1 : 0 Malmö FF

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Malmö FF 6 3 2 1 8:6 11 +8
2 København 6 2 3 1 5:4 9 +7
3 Dynamo Kyiv 6 1 4 1 7:7 7 +6
4 FC Lugano 6 0 3 3 2:5 3 +3


Skupina C


12.12. 17:00 Getafe CF 3 : 0 FC Krasnodar
12.12. 17:00 FC Basel 1893 2 : 0 Trabzonspor
28.11. 15:00 Trabzonspor 0 : 1 Getafe CF
28.11. 15:00 FC Krasnodar 1 : 0 FC Basel 1893
07.11. 17:00 FC Krasnodar 3 : 1 Trabzonspor
07.11. 17:00 FC Basel 1893 2 : 1 Getafe CF
24.10. 20:00 Trabzonspor 0 : 2 FC Krasnodar
24.10. 20:00 Getafe CF 0 : 1 FC Basel 1893
03.10. 20:00 FC Krasnodar 1 : 2 Getafe CF
03.10. 20:00 Trabzonspor 2 : 2 FC Basel 1893
19.09. 17:00 Getafe CF 1 : 0 Trabzonspor
19.09. 17:00 FC Basel 1893 5 : 0 FC Krasnodar

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 FC Basel 1893 6 4 1 1 12:4 13 +9
2 Getafe CF 6 4 0 2 8:4 12 +8
3 FC Krasnodar 6 3 0 3 7:11 9 +6
4 Trabzonspor 6 0 1 5 3:11 1 +1


Skupina D


12.12. 17:00 PSV Eindhoven 1 : 1 Rosenborg
12.12. 17:00 LASK Linz 3 : 0 Sporting CP
28.11. 20:00 Sporting CP 4 : 0 PSV Eindhoven
28.11. 20:00 Rosenborg 1 : 2 LASK Linz
07.11. 17:00 Rosenborg 0 : 2 Sporting CP
07.11. 17:00 LASK Linz 4 : 1 PSV Eindhoven
24.10. 20:00 Sporting CP 1 : 0 Rosenborg
24.10. 20:00 PSV Eindhoven 0 : 0 LASK Linz
03.10. 20:00 Rosenborg 1 : 4 PSV Eindhoven
03.10. 20:00 Sporting CP 2 : 1 LASK Linz
19.09. 17:00 PSV Eindhoven 3 : 2 Sporting CP
19.09. 17:00 LASK Linz 1 : 0 Rosenborg

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 LASK Linz 6 4 1 1 11:4 13 +9
2 Sporting CP 6 4 0 2 11:7 12 +8
3 PSV Eindhoven 6 2 2 2 9:12 8 +6
4 Rosenborg 6 0 1 5 3:11 1 +1


Skupina E


12.12. 17:00 Stade Rennais FC 2 : 0 SS Lazio
12.12. 17:00 CFR Cluj 2 : 0 Celtic FC
28.11. 20:00 Celtic FC 3 : 1 Stade Rennais FC
28.11. 20:00 SS Lazio 1 : 0 CFR Cluj
07.11. 17:00 CFR Cluj 1 : 0 Stade Rennais FC
07.11. 17:00 SS Lazio 1 : 2 Celtic FC
24.10. 20:00 Stade Rennais FC 0 : 1 CFR Cluj
24.10. 20:00 Celtic FC 2 : 1 SS Lazio
03.10. 20:00 SS Lazio 2 : 1 Stade Rennais FC
03.10. 20:00 Celtic FC 2 : 0 CFR Cluj
19.09. 17:00 Stade Rennais FC 1 : 1 Celtic FC
19.09. 17:00 CFR Cluj 2 : 1 SS Lazio

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Celtic FC 6 4 1 1 10:6 13 +9
2 CFR Cluj 6 4 0 2 6:4 12 +8
3 SS Lazio 6 2 0 4 6:9 6 +4
4 Stade Rennais FC 6 1 1 4 5:8 4 +3


Skupina F


12.12. 17:00 Eintracht Frankfurt 2 : 3 Vitória Guimarães
12.12. 17:00 Standard Liège 2 : 2 Arsenal FC
28.11. 20:00 Arsenal FC 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.11. 20:00 Vitória Guimarães 1 : 1 Standard Liège
07.11. 17:00 Standard Liège 2 : 1 Eintracht Frankfurt
06.11. 15:00 Vitória Guimarães 1 : 1 Arsenal FC
24.10. 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Standard Liège
24.10. 20:00 Arsenal FC 3 : 2 Vitória Guimarães
03.10. 20:00 Arsenal FC 4 : 0 Standard Liège
03.10. 20:00 Vitória Guimarães 0 : 1 Eintracht Frankfurt
19.09. 17:00 Standard Liège 2 : 0 Vitória Guimarães
19.09. 17:00 Eintracht Frankfurt 0 : 3 Arsenal FC

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Arsenal FC 6 3 2 1 14:7 11 +8
2 Eintracht Frankfurt 6 3 0 3 8:10 9 +6
3 Standard Liège 6 2 2 2 8:10 8 +6
4 Vitória Guimarães 6 1 2 3 7:10 5 +4


Skupina G


12.12. 20:00 FC Porto 3 : 2 Feyenoord Rotterdam
12.12. 20:00 Rangers FC 1 : 1 Young Boys
28.11. 17:00 Feyenoord Rotterdam 2 : 2 Rangers FC
28.11. 17:00 Young Boys 1 : 2 FC Porto
07.11. 20:00 Rangers FC 2 : 0 FC Porto
07.11. 20:00 Feyenoord Rotterdam 1 : 1 Young Boys
24.10. 17:00 FC Porto 1 : 1 Rangers FC
24.10. 17:00 Young Boys 2 : 0 Feyenoord Rotterdam
03.10. 17:00 Feyenoord Rotterdam 2 : 0 FC Porto
03.10. 17:00 Young Boys 2 : 1 Rangers FC
19.09. 20:00 Rangers FC 1 : 0 Feyenoord Rotterdam
19.09. 20:00 FC Porto 2 : 1 Young Boys

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 FC Porto 6 3 1 2 8:9 10 +7
2 Rangers FC 6 2 3 1 8:6 9 +7
3 Young Boys 6 2 2 2 8:7 8 +6
4 Feyenoord Rotterdam 6 1 2 3 7:9 5 +4


Skupina H


12.12. 20:00 Ludogorets 1 : 1 Ferencváros
12.12. 20:00 Espanyol Barcelona 0 : 1 CSKA Moskva
28.11. 17:00 Ferencváros 2 : 2 Espanyol Barcelona
28.11. 17:00 CSKA Moskva 1 : 1 Ludogorets
07.11. 20:00 Espanyol Barcelona 6 : 0 Ludogorets
07.11. 20:00 Ferencváros 0 : 0 CSKA Moskva
24.10. 17:00 Ludogorets 0 : 1 Espanyol Barcelona
24.10. 17:00 CSKA Moskva 0 : 1 Ferencváros
03.10. 17:00 Ferencváros 0 : 3 Ludogorets
03.10. 17:00 CSKA Moskva 0 : 2 Espanyol Barcelona
19.09. 20:00 Espanyol Barcelona 1 : 1 Ferencváros
19.09. 20:00 Ludogorets 5 : 1 CSKA Moskva

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Espanyol Barcelona 6 3 2 1 12:4 11 +8
2 Ludogorets 6 2 2 2 10:10 8 +6
3 Ferencváros 6 1 4 1 5:7 7 +6
4 CSKA Moskva 6 1 2 3 3:9 5 +4


Skupina I


12.12. 20:00 KAA Gent 2 : 1 FC Olexandriya
12.12. 20:00 Wolfsburg 1 : 0 AS Saint-Étienne
28.11. 17:00 FC Olexandriya 0 : 1 Wolfsburg
28.11. 17:00 AS Saint-Étienne 0 : 0 KAA Gent
07.11. 20:00 Wolfsburg 1 : 3 KAA Gent
07.11. 20:00 FC Olexandriya 2 : 2 AS Saint-Étienne
24.10. 17:00 KAA Gent 2 : 2 Wolfsburg
24.10. 17:00 AS Saint-Étienne 1 : 1 FC Olexandriya
03.10. 17:00 FC Olexandriya 1 : 1 KAA Gent
03.10. 17:00 AS Saint-Étienne 1 : 1 Wolfsburg
19.09. 20:00 Wolfsburg 3 : 1 FC Olexandriya
19.09. 20:00 KAA Gent 3 : 2 AS Saint-Étienne

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 KAA Gent 6 3 3 0 11:7 12 +9
2 Wolfsburg 6 3 2 1 9:7 11 +8
3 AS Saint-Étienne 6 0 4 2 6:8 4 +4
4 FC Olexandriya 6 0 3 3 6:10 3 +3


Skupina J


12.12. 20:00 Mönchengladbach 1 : 2 İstanbul Başakşehir
12.12. 20:00 AS Roma 2 : 2 Wolfsberger AC
28.11. 17:00 Wolfsberger AC 0 : 1 Mönchengladbach
28.11. 17:00 İstanbul Başakşehir 0 : 3 AS Roma
07.11. 20:00 Wolfsberger AC 0 : 3 İstanbul Başakşehir
07.11. 20:00 Mönchengladbach 2 : 1 AS Roma
24.10. 17:00 İstanbul Başakşehir 1 : 0 Wolfsberger AC
24.10. 17:00 AS Roma 1 : 1 Mönchengladbach
03.10. 17:00 İstanbul Başakşehir 1 : 1 Mönchengladbach
03.10. 17:00 Wolfsberger AC 1 : 1 AS Roma
19.09. 20:00 Mönchengladbach 0 : 4 Wolfsberger AC
19.09. 20:00 AS Roma 4 : 0 İstanbul Başakşehir

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 İstanbul Başakşehir 6 3 1 2 7:9 10 +7
2 AS Roma 6 2 3 1 12:6 9 +7
3 Mönchengladbach 6 2 2 2 6:9 8 +6
4 Wolfsberger AC 6 1 2 3 7:8 5 +4


Skupina K


12.12. 20:00 Slovan Bratislava 2 : 4 SC Braga
12.12. 20:00 Wolverhampton Wanderers 4 : 0 Beşiktaş
28.11. 17:00 SC Braga 3 : 3 Wolverhampton Wanderers
28.11. 17:00 Beşiktaş 2 : 1 Slovan Bratislava
07.11. 20:00 Wolverhampton Wanderers 1 : 0 Slovan Bratislava
07.11. 20:00 SC Braga 3 : 1 Beşiktaş
24.10. 17:00 Slovan Bratislava 1 : 2 Wolverhampton Wanderers
24.10. 17:00 Beşiktaş 1 : 2 SC Braga
03.10. 17:00 SC Braga 2 : 2 Slovan Bratislava
03.10. 17:00 Beşiktaş 0 : 1 Wolverhampton Wanderers
19.09. 20:00 Wolverhampton Wanderers 0 : 1 SC Braga
19.09. 20:00 Slovan Bratislava 4 : 2 Beşiktaş

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 SC Braga 6 4 2 0 15:9 14 +10
2 Wolverhampton Wanderers 6 4 1 1 11:5 13 +9
3 Slovan Bratislava 6 1 1 4 10:13 4 +3
4 Beşiktaş 6 1 0 5 6:15 3 +2


Skupina L


12.12. 20:00 FK Partizan 4 : 1 Astana
12.12. 20:00 Manchester United 4 : 0 AZ Alkmaar
28.11. 17:00 AZ Alkmaar 2 : 2 FK Partizan
28.11. 15:00 Astana 2 : 1 Manchester United
07.11. 20:00 Manchester United 3 : 0 FK Partizan
07.11. 15:00 Astana 0 : 5 AZ Alkmaar
24.10. 17:00 FK Partizan 0 : 1 Manchester United
24.10. 17:00 AZ Alkmaar 6 : 0 Astana
03.10. 17:00 AZ Alkmaar 0 : 0 Manchester United
03.10. 15:00 Astana 1 : 2 FK Partizan
19.09. 20:00 Manchester United 1 : 0 Astana
19.09. 20:00 FK Partizan 2 : 2 AZ Alkmaar

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Manchester United 6 4 1 1 10:2 13 +9
2 AZ Alkmaar 6 2 3 1 15:8 9 +7
3 FK Partizan 6 2 2 2 10:10 8 +6
4 Astana 6 1 0 5 4:19 3 +2

Kvalifikace

Kvalifikace výsledky (mistrovská část, nemistrovská část)


0. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
Barry Town United 0:0     0:4 Cliftonville
UE Engordany 2:1     1:0 La Fiorita
Ballymena United 2:0     0:0 NSÍ
KÍ Klaksvík 5:1     4:0 SP Tre Fiori
Europa 4:0     2:3 UE Sant Julià
Prishtina KF 1:1     0:2 St. Joseph's FC
Cardiff Metropolitan 2:1     0:1 Progrès Niedercorn
1. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
SK Brann 2:2     1:2 Shamrock Rovers
Spartak Trnava 2:0     0:2 Radnik
Kairat 2:1     2:1 Široki Brijeg
H. Beer-Sheva 1:0     1:1 KF Laçi
Ventspils 3:0     0:1 Teuta
Malmö FF 7:0     4:0 Ballymena United
Gżira United 0:2     3:1 Hajduk Split
FCSB 2:0     2:1 FC Milsami
AEK Larnaca 1:0     1:0 CS Petrocub
Ordabasy 1:0     2:0 Torpedo Kutaisi
Rangers FC 6:0     4:0 St. Joseph's FC
UE Engordany 0:1     0:6 Dinamo Tbilisi
Səbail FK 2:3     2:3 Craiova
Tobyl Kostanay 1:1     0:0 Jeunesse Esch
Kuopion PS 2:0     1:1 FK Vitebsk
Fola 1:2     1:2 Chikhura
Europa 0:0     0:3 Legia Warszawa
Levadia 3:2     1:2 UMF Stjarnan
Connah's Quay 1:2     2:0 Kilmarnock FC
Radnički Niš 2:2     0:2 Flora
Progrès Niedercorn 1:2     2:0 Cork
Norrköping 2:1     2:0 St Patrick's
Domžale 1:0     4:3 Balzan
Makedonija GP 0:3     1:3 Alashkert
KR Reykjavík 0:0     1:7 Molde FK
FK Zeta 1:5     0:0 MOL Vidi
Aberdeen 2:1     2:1 RoPS
Neftçi 6:0     3:0 Speranţa Nisporeni
B36 2:3     0:2 Crusaders
FK Haugesund 5:1     1:0 Cliftonville
FK Riteriai 1:1     0:0 KÍ Klaksvík
CSKA Sofia 4:0     0:0 OFK Titograd
Zrinjski 3:0     3:0 Akademija Pandev
Pyunik 3:3     2:1 KF Shkupi
Debrecen 3:0     1:1 FK Kukësi
Shakhtyor 1:0     1:0 Hibernians
JK Narva Trans 0:2     1:4 Budućnost Podgorica
Banants 0:5     0:3 Čukarički
Apollon 4:0     2:0 Kauno Žalgiris
KS Cracovia 2:2     1:1 DAC Dunajská Streda
M. Haifa 2:0     3:2 NŠ Mura
Breidablik 0:0     1:2 FC Vaduz
Levski 2:0     2:0 MFK Ružomberok
Žalgiris 1:1     1:3 Budapest Honvéd
Olimpija Ljubljana 2:3     2:0 FK Rīgas Futbola skola
Liepāja 1:1     2:1 Dinamo Minsk
Inter Turku 2:0     1:4 Brøndby
2. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
FC Sheriff 1:1     1:0 Partizani
Sūduva 5:0     5:0 Tre Penne
Jeunesse Esch 0:1     0:4 Vitória Guimarães
UMF Stjarnan 1:3     0:4 Espanyol Barcelona
Häcken 0:3     0:0 AZ Alkmaar
FC Ararat-Armenia 2:0     2:1 Lincoln
FK Haugesund 2:0     1:2 Sturm Graz
Budućnost Podgorica 1:3     0:1 Zorya
Pyunik 2:1     0:0 Jablonec
Lechia Gdańsk 2:1     1:4 Brøndby
Budapest Honvéd 0:0     0:0 Craiova
Kuopion PS 0:0     0:1 Legia Warszawa
Riga FC 2:1     2:3 Piast
Progrès Niedercorn 0:0     0:2 Rangers FC
Dinamo Tbilisi 3:0     2:0 Qäbälä
Arsenal Tula 0:1     0:3 Neftçi
Aris Saloniki 0:0     1:0 AEL Limassol
Kairat 1:1     0:2 H. Beer-Sheva
Ordabasy 2:3     1:1 Mladá Boleslav
Atromitos 3:2     2:1 DAC Dunajská Streda
Lokomotiv Plovdiv 2:0     1:3 Spartak Trnava
KF Feronikeli 0:2     1:2 Slovan Bratislava
Shakhtyor 2:0     0:0 Esbjerg fB
Flora 1:2     1:2 Eintracht Frankfurt
Levski 0:4     0:3 AEK Larnaca
Shamrock Rovers 2:1     1:3 Apollon
Strasbourg 3:1     1:2 M. Haifa
Crusaders 1:4     0:2 Wolves
Malatyaspor 2:2     1:0 Olimpija Ljubljana
Ludogorets 4:0     1:1 Valur
NK Osijek 1:0     0:1 CSKA Sofia
Utrecht 1:1     1:2 Zrinjski
HB 2:2     0:1 Linfield
Aberdeen 5:0     1:1 Chikhura
Čukarički 1:3     0:0 Molde FK
FC Vaduz 2:0     0:1 MOL Vidi
KÍ Klaksvík 0:1     0:1 FC Luzern
Dudelange 1:1     2:1 Shkëndija
Malmö FF 3:2     2:2 Domžale
FCSB 2:3     3:0 Alashkert
Liepāja 0:1     0:2 Norrköping
Partizan 3:0     1:0 Connah's Quay
Gent 6:3     1:2 Viitorul
Astana 4:1     0:0 FC Santa Coloma
Debrecen 1:4     0:3 FC Turín
Gżira United 2:2     0:4 Ventspils
3. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
Mladá Boleslav 0:1     0:0 FCSB
Astana 5:1     4:0 Valletta
Shakhtyor 1:1     0:5 FC Turín
HNK Rijeka 2:0     2:0 Aberdeen
Dinamo Tbilisi 1:1     0:4 Feyenoord
Sparta Praha 2:2     1:2 Trabzonspor
FC Thun 2:3     1:2 Spartak
SC Braga 3:1     4:2 Brøndby
Apollon 3:1     2:1 Austria Wien
Rangers FC 3:1     4:2 Midtjylland
Vitória Guimarães 6:0     3:0 Ventspils
FC Luzern 0:3     0:3 Espanyol Barcelona
HJK 2:2     1:1 Riga FC
TNS 0:4     0:5 Ludogorets
CSKA Sofia 1:1     0:1 Zorya
PSV Eindhoven 0:0     1:0 FK Haugesund
Aris Saloniki 3:1     0:3 Molde FK
Slovan Bratislava 1:0     3:1 Dundalk
FC Ararat-Armenia 1:2     2:0 FC Saburtalo
Linfield 3:2     2:1 FK Sutjeska
Malmö FF 3:0     0:1 Zrinjski
AZ Alkmaar 4:0     0:0 FK Mariupol
FC Sheriff 1:2     1:1 AIK
Eintracht Frankfurt 1:0     5:0 FC Vaduz
H. Beer-Sheva 3:1     1:1 Norrköping
Partizan 3:1     0:1 Malatyaspor
Strasbourg 1:0     1:0 Lokomotiv Plovdiv
Pyunik 0:4     0:4 Wolves
BATE Borisov 0:0     2:1 FK Sarajevo
AEK Larnaca 1:1     0:3 Gent
Legia Warszawa 0:0     2:0 Atromitos
Viktoria Plzeň 2:1     0:1 Royal Antwerp
Neftçi 2:2     1:2 Bnei Yehuda Tel Aviv
Sūduva 2:1     2:1 M. Tel-Aviv
Dudelange 3:1     1:0 Kalju
Craiova 0:2     1:1 AEK Athens
4. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
AZ Alkmaar 1:1     4:1 Royal Antwerp
Celtic FC 2:0     4:1 AIK
Gent 2:1     1:1 HNK Rijeka
FC Turín 2:3     1:2 Wolves
Qarabağ 2:1     2:3 Linfield
BATE Borisov 2:0     0:3 Astana
H. Beer-Sheva 0:3     0:3 Feyenoord
Ferencváros 4:2     0:0 Sūduva
Malmö FF 3:0     1:0 Bnei Yehuda Tel Aviv
PSV Eindhoven 3:0     4:0 Apollon
AEK Athens 1:3     2:0 Trabzonspor
Ludogorets 0:0     2:2 NK Maribor
Strasbourg 1:0     0:3 Eintracht Frankfurt
Dudelange 2:1     1:2 FC Ararat-Armenia
Molde FK 1:1     1:2 Partizan
PAOK FC 3:2     0:1 Slovan Bratislava
Vitória Guimarães 1:0     0:0 FCSB
SC Braga 1:0     2:1 Spartak
Zorya 2:2     1:3 Espanyol Barcelona
Riga FC 1:0     1:3 København
Legia Warszawa 0:0     0:1 Rangers FC

Kvalifikace vylosování - mistrovská část, nemistrovská část


0. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
Barry Town United vs. Cliftonville
UE Engordany vs. La Fiorita
Ballymena United vs. NSÍ
KÍ Klaksvík vs. SP Tre Fiori
Europa vs. UE Sant Julià
Prishtina KF vs. St. Joseph's FC
Cardiff Metropolitan vs. Progrès Niedercorn
1. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
SK Brann vs. Shamrock Rovers
Spartak Trnava vs. Radnik
Kairat vs. Široki Brijeg
H. Beer-Sheva vs. KF Laçi
Ventspils vs. Teuta
Malmö FF vs. Ballymena United
Gżira United vs. Hajduk Split
FCSB vs. FC Milsami
AEK Larnaca vs. CS Petrocub
Ordabasy vs. Torpedo Kutaisi
Rangers FC vs. St. Joseph's FC
UE Engordany vs. Dinamo Tbilisi
Səbail FK vs. Craiova
Tobyl Kostanay vs. Jeunesse Esch
Kuopion PS vs. FK Vitebsk
Fola vs. Chikhura
Europa vs. Legia Warszawa
Levadia vs. UMF Stjarnan
Connah's Quay vs. Kilmarnock FC
Radnički Niš vs. Flora
Progrès Niedercorn vs. Cork
Norrköping vs. St Patrick's
Domžale vs. Balzan
Makedonija GP vs. Alashkert
KR Reykjavík vs. Molde FK
FK Zeta vs. MOL Vidi
Aberdeen vs. RoPS
Neftçi vs. Speranţa Nisporeni
B36 vs. Crusaders
FK Haugesund vs. Cliftonville
FK Riteriai vs. KÍ Klaksvík
CSKA Sofia vs. OFK Titograd
Zrinjski vs. Akademija Pandev
Pyunik vs. KF Shkupi
Debrecen vs. FK Kukësi
Shakhtyor vs. Hibernians
JK Narva Trans vs. Budućnost Podgorica
Banants vs. Čukarički
Apollon vs. Kauno Žalgiris
KS Cracovia vs. DAC Dunajská Streda
M. Haifa vs. NŠ Mura
Breidablik vs. FC Vaduz
Levski vs. MFK Ružomberok
Žalgiris vs. Budapest Honvéd
Olimpija Ljubljana vs. FK Rīgas Futbola skola
Liepāja vs. Dinamo Minsk
Inter Turku vs. Brøndby
2. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
FC Sheriff vs. Partizani
Sūduva vs. Tre Penne
Jeunesse Esch vs. Vitória Guimarães
UMF Stjarnan vs. Espanyol Barcelona
Häcken vs. AZ Alkmaar
FC Ararat-Armenia vs. Lincoln
FK Haugesund vs. Sturm Graz
Budućnost Podgorica vs. Zorya
Pyunik vs. Jablonec
Lechia Gdańsk vs. Brøndby
Budapest Honvéd vs. Craiova
Kuopion PS vs. Legia Warszawa
Riga FC vs. Piast
Progrès Niedercorn vs. Rangers FC
Dinamo Tbilisi vs. Qäbälä
Arsenal Tula vs. Neftçi
Aris Saloniki vs. AEL Limassol
Kairat vs. H. Beer-Sheva
Ordabasy vs. Mladá Boleslav
Atromitos vs. DAC Dunajská Streda
Lokomotiv Plovdiv vs. Spartak Trnava
KF Feronikeli vs. Slovan Bratislava
Shakhtyor vs. Esbjerg fB
Flora vs. Eintracht Frankfurt
Levski vs. AEK Larnaca
Shamrock Rovers vs. Apollon
Strasbourg vs. M. Haifa
Crusaders vs. Wolves
Malatyaspor vs. Olimpija Ljubljana
Ludogorets vs. Valur
NK Osijek vs. CSKA Sofia
Utrecht vs. Zrinjski
HB vs. Linfield
Aberdeen vs. Chikhura
Čukarički vs. Molde FK
FC Vaduz vs. MOL Vidi
KÍ Klaksvík vs. FC Luzern
Dudelange vs. Shkëndija
Malmö FF vs. Domžale
FCSB vs. Alashkert
Liepāja vs. Norrköping
Partizan vs. Connah's Quay
Gent vs. Viitorul
Astana vs. FC Santa Coloma
Debrecen vs. FC Turín
Gżira United vs. Ventspils
3. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
Mladá Boleslav vs. FCSB
Astana vs. Valletta
Shakhtyor vs. FC Turín
HNK Rijeka vs. Aberdeen
Dinamo Tbilisi vs. Feyenoord
Sparta Praha vs. Trabzonspor
FC Thun vs. Spartak
SC Braga vs. Brøndby
Apollon vs. Austria Wien
Rangers FC vs. Midtjylland
Vitória Guimarães vs. Ventspils
FC Luzern vs. Espanyol Barcelona
HJK vs. Riga FC
TNS vs. Ludogorets
CSKA Sofia vs. Zorya
PSV Eindhoven vs. FK Haugesund
Aris Saloniki vs. Molde FK
Slovan Bratislava vs. Dundalk
FC Ararat-Armenia vs. FC Saburtalo
Linfield vs. FK Sutjeska
Malmö FF vs. Zrinjski
AZ Alkmaar vs. FK Mariupol
FC Sheriff vs. AIK
Eintracht Frankfurt vs. FC Vaduz
H. Beer-Sheva vs. Norrköping
Partizan vs. Malatyaspor
Strasbourg vs. Lokomotiv Plovdiv
Pyunik vs. Wolves
BATE Borisov vs. FK Sarajevo
AEK Larnaca vs. Gent
Legia Warszawa vs. Atromitos
Viktoria Plzeň vs. Royal Antwerp
Neftçi vs. Bnei Yehuda Tel Aviv
Sūduva vs. M. Tel-Aviv
Dudelange vs. Kalju
Craiova vs. AEK Athens
4. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
AZ Alkmaar vs. Royal Antwerp
Celtic FC vs. AIK
Gent vs. HNK Rijeka
FC Turín vs. Wolves
Qarabağ vs. Linfield
BATE Borisov vs. Astana
H. Beer-Sheva vs. Feyenoord
Ferencváros vs. Sūduva
Malmö FF vs. Bnei Yehuda Tel Aviv
PSV Eindhoven vs. Apollon
AEK Athens vs. Trabzonspor
Ludogorets vs. NK Maribor
Strasbourg vs. Eintracht Frankfurt
Dudelange vs. FC Ararat-Armenia
Molde FK vs. Partizan
PAOK FC vs. Slovan Bratislava
Vitória Guimarães vs. FCSB
SC Braga vs. Spartak
Zorya vs. Espanyol Barcelona
Riga FC vs. København
Legia Warszawa vs. Rangers FC

Nasazení dle koeficientů (skutečnost)

0. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
Barry Town United 0.625 2.500 Cliftonville
UE Engordany 1.000 3.000 La Fiorita
Ballymena United 0.675 1.750 NSÍ
KÍ Klaksvík 1.250 1.000 SP Tre Fiori
Europa 2.000 1.250 UE Sant Julià
Prishtina KF 1.250 0.750 St. Joseph's FC
Cardiff Metropolitan 0.625 2.750 Progrès Niedercorn
1. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
SK Brann 2.965 2.250 Shamrock Rovers
Spartak Trnava 8.500 1.025 Radnik
Kairat 5.000 2.250 Široki Brijeg
H. Beer-Sheva 12.000 2.250 KF Laçi
Ventspils 4.250 1.300 Teuta
Malmö FF 20.000 0.675 Ballymena United
Gżira United 1.000 8.000 Hajduk Split
FCSB 23.000 2.750 FC Milsami
AEK Larnaca 8.000 1.325 CS Petrocub
Ordabasy 3.000 2.750 Torpedo Kutaisi
Rangers FC 5.250 0.750 St. Joseph's FC
UE Engordany 1.000 3.750 Dinamo Tbilisi
Səbail FK 3.325 3.000 Craiova
Tobyl Kostanay 3.000 0.575 Jeunesse Esch
Kuopion PS 1.280 3.375 FK Vitebsk
Fola 4.000 3.000 Chikhura
Europa 2.000 24.500 Legia Warszawa
Levadia 3.250 4.250 UMF Stjarnan
Connah's Quay 1.750 3.075 Kilmarnock FC
Radnički Niš 3.250 2.500 Flora
Progrès Niedercorn 2.750 3.750 Cork
Norrköping 3.355 1.750 St Patrick's
Domžale 4.250 2.250 Balzan
Makedonija GP 1.400 4.500 Alashkert
KR Reykjavík 2.500 13.500 Molde FK
FK Zeta 0.750 9.000 MOL Vidi
Aberdeen 5.500 1.280 RoPS
Neftçi 3.325 1.325 Speranţa Nisporeni
B36 3.000 4.250 Crusaders
FK Haugesund 2.965 2.500 Cliftonville
FK Riteriai 3.250 1.250 KÍ Klaksvík
CSKA Sofia 2.700 3.000 OFK Titograd
Zrinjski 5.250 1.400 Akademija Pandev
Pyunik 3.750 1.400 KF Shkupi
Debrecen 3.000 4.750 FK Kukësi
Shakhtyor 4.250 2.500 Hibernians
JK Narva Trans 1.000 3.250 Budućnost Podgorica
Banants 1.750 3.250 Čukarički
Apollon 12.000 0.825 Kauno Žalgiris
KS Cracovia 3.400 2.100 DAC Dunajská Streda
M. Haifa 3.200 2.375 NŠ Mura
Breidablik 1.150 4.000 FC Vaduz
Levski 2.700 2.100 MFK Ružomberok
Žalgiris 6.000 2.500 Budapest Honvéd
Olimpija Ljubljana 3.750 0.800 FK Rīgas Futbola skola
Liepāja 2.500 9.000 Dinamo Minsk
Inter Turku 1.280 7.500 Brøndby
2. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
FC Sheriff 12.250 3.000 Partizani
Sūduva 4.250 0.750 Tre Penne
Jeunesse Esch 0.575 7.467 Vitória Guimarães
UMF Stjarnan 4.250 16.800 Espanyol Barcelona
Häcken 3.355 10.500 AZ Alkmaar
FC Ararat-Armenia 0.750 4.250 Lincoln
FK Haugesund 2.965 5.010 Sturm Graz
Budućnost Podgorica 3.250 11.500 Zorya
Pyunik 3.750 5.500 Jablonec
Lechia Gdańsk 3.400 7.500 Brøndby
Budapest Honvéd 2.500 3.000 Craiova
Kuopion PS 1.280 24.500 Legia Warszawa
Riga FC 1.000 3.400 Piast
Progrès Niedercorn 2.750 5.250 Rangers FC
Dinamo Tbilisi 3.750 6.250 Qäbälä
Arsenal Tula 8.593 3.325 Neftçi
Aris Saloniki 4.500 3.760 AEL Limassol
Kairat 5.000 12.000 H. Beer-Sheva
Ordabasy 3.000 4.435 Mladá Boleslav
Atromitos 4.500 2.100 DAC Dunajská Streda
Lokomotiv Plovdiv 2.700 8.500 Spartak Trnava
KF Feronikeli 0.000 6.000 Slovan Bratislava
Shakhtyor 4.250 4.430 Esbjerg fB
Flora 2.500 24.000 Eintracht Frankfurt
Levski 2.700 8.000 AEK Larnaca
Shamrock Rovers 2.250 12.000 Apollon
Strasbourg 9.583 3.200 M. Haifa
Crusaders 4.250 12.564 Wolves
Malatyaspor 5.820 3.750 Olimpija Ljubljana
Ludogorets 27.000 2.750 Valur
NK Osijek 4.325 2.700 CSKA Sofia
Utrecht 4.767 5.250 Zrinjski
HB 1.500 2.250 Linfield
Aberdeen 5.500 3.000 Chikhura
Čukarički 3.250 13.500 Molde FK
FC Vaduz 4.000 9.000 MOL Vidi
KÍ Klaksvík 1.250 4.600 FC Luzern
Dudelange 6.250 6.000 Shkëndija
Malmö FF 20.000 4.250 Domžale
FCSB 23.000 4.500 Alashkert
Liepāja 2.500 3.355 Norrköping
Partizan 18.000 1.750 Connah's Quay
Gent 29.500 4.000 Viitorul
Astana 27.500 4.000 FC Santa Coloma
Debrecen 3.000 13.000 FC Turín
Gżira United 1.000 4.250 Ventspils
3. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
Mladá Boleslav 4.435 23.000 FCSB
Astana 27.500 4.250 Valletta
Shakhtyor 4.250 13.000 FC Turín
HNK Rijeka 13.500 5.500 Aberdeen
Dinamo Tbilisi 3.750 22.000 Feyenoord
Sparta Praha 35.500 8.000 Trabzonspor
FC Thun 4.600 16.000 Spartak
SC Braga 31.000 7.500 Brøndby
Apollon 12.000 8.000 Austria Wien
Rangers FC 5.250 14.000 Midtjylland
Vitória Guimarães 7.467 4.250 Ventspils
FC Luzern 4.600 16.800 Espanyol Barcelona
HJK 9.000 1.000 Riga FC
TNS 6.000 27.000 Ludogorets
CSKA Sofia 2.700 11.500 Zorya
PSV Eindhoven 37.000 2.965 FK Haugesund
Aris Saloniki 4.500 13.500 Molde FK
Slovan Bratislava 6.000 7.000 Dundalk
FC Ararat-Armenia 0.750 0.625 FC Saburtalo
Linfield 2.250 3.000 FK Sutjeska
Malmö FF 20.000 5.250 Zrinjski
AZ Alkmaar 10.500 6.660 FK Mariupol
FC Sheriff 12.250 5.500 AIK
Eintracht Frankfurt 24.000 4.000 FC Vaduz
H. Beer-Sheva 12.000 3.355 Norrköping
Partizan 18.000 5.820 Malatyaspor
Strasbourg 9.583 2.700 Lokomotiv Plovdiv
Pyunik 3.750 12.564 Wolves
BATE Borisov 27.500 4.250 FK Sarajevo
AEK Larnaca 8.000 29.500 Gent
Legia Warszawa 24.500 4.500 Atromitos
Viktoria Plzeň 33.000 6.420 Royal Antwerp
Neftçi 3.325 3.200 Bnei Yehuda Tel Aviv
Sūduva 4.250 16.000 M. Tel-Aviv
Dudelange 6.250 3.500 Kalju
Craiova 3.000 14.000 AEK Athens
4. kolo kvalifikace o Evropskou ligu
AZ Alkmaar 10.500 6.420 Royal Antwerp
Celtic FC 31.000 5.500 AIK
Gent 29.500 13.500 HNK Rijeka
FC Turín 13.000 12.564 Wolves
Qarabağ 22.000 2.250 Linfield
BATE Borisov 27.500 27.500 Astana
H. Beer-Sheva 12.000 22.000 Feyenoord
Ferencváros 3.500 4.250 Sūduva
Malmö FF 20.000 3.200 Bnei Yehuda Tel Aviv
PSV Eindhoven 37.000 12.000 Apollon
AEK Athens 14.000 8.000 Trabzonspor
Ludogorets 27.000 18.500 NK Maribor
Strasbourg 9.583 24.000 Eintracht Frankfurt
Dudelange 6.250 0.750 FC Ararat-Armenia
Molde FK 13.500 18.000 Partizan
PAOK FC 23.500 6.000 Slovan Bratislava
Vitória Guimarães 7.467 23.000 FCSB
SC Braga 31.000 16.000 Spartak
Zorya 11.500 16.800 Espanyol Barcelona
Riga FC 1.000 31.000 København
Legia Warszawa 24.500 5.250 Rangers FC

Nasazení dle koeficientů (predikce před začátkem sezóny)


under reconstruction