Hoffenheim
/ 1899 HOFFENHEIM, TSG 1899 HOFFENHEIM, 1899 HOFFENHEIM /
Německo
Bodů v této sezóně
2
Koeficient pro tuto sezónu
18.581
Koeficient (sezóna 2027/28)
15.338*
Peníze od UEFA
5.840.000,00 €
Německo - další kluby
1. FC Köln
(15.338)
1. FC Nürnberg (15.338)
1. FC Union Berlin (18.000)
Arminia Bielefeld (15.338)
Augsburg (15.338)
Bayern München (131.500)
Borussia Dortmund (100.750)
Eintracht Frankfurt (55.000)
FC Heidenheim (15.338)
FC Schalke 04 (15.338)
FC St. Pauli (15.338)
Fortuna Düsseldorf (15.338)
Hamburger SV (15.338)
Hannover 96 (15.338)
Hertha Berlin (15.338)
Hoffenheim (15.338)
Holstein Kiel (15.338)
Leverkusen (97.000)
Mainz (17.500)
Mönchengladbach (15.338)
RB Leipzig (52.000)
SC Freiburg (59.000)
SC Paderborn 07 (15.338)
SpVgg Greuther Fürth (15.338)
SV Darmstadt 98 (15.338)
SV Elversberg (15.338)
VfB Stuttgart (38.500)
VfL Bochum (15.338)
Werder Bremen (15.338)
Wolfsburg (15.338)
1. FC Nürnberg (15.338)
1. FC Union Berlin (18.000)
Arminia Bielefeld (15.338)
Augsburg (15.338)
Bayern München (131.500)
Borussia Dortmund (100.750)
Eintracht Frankfurt (55.000)
FC Heidenheim (15.338)
FC Schalke 04 (15.338)
FC St. Pauli (15.338)
Fortuna Düsseldorf (15.338)
Hamburger SV (15.338)
Hannover 96 (15.338)
Hertha Berlin (15.338)
Hoffenheim (15.338)
Holstein Kiel (15.338)
Leverkusen (97.000)
Mainz (17.500)
Mönchengladbach (15.338)
RB Leipzig (52.000)
SC Freiburg (59.000)
SC Paderborn 07 (15.338)
SpVgg Greuther Fürth (15.338)
SV Darmstadt 98 (15.338)
SV Elversberg (15.338)
VfB Stuttgart (38.500)
VfL Bochum (15.338)
Werder Bremen (15.338)
Wolfsburg (15.338)
Příští zápas
Skupinová část
Evropská liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
SL Benfica
(POR)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 | +6 |
|
2
|
Leverkusen
(GER)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 | +6 |
|
3
|
AFC Bournemouth
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 | +6 |
|
4
|
Ferencváros
(HUN)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | +6 |
|
5
|
Olympiacos
(GRE)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 9 | +6 |
|
6
|
St. Gilloise
(BEL)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | +5 |
|
7
|
Juventus
(ITA)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 | +5 |
|
8
|
Beşiktaş
(TUR)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 | +5 |
|
9
|
Sunderland
(ENG)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 | +5 |
|
10
|
AZ Alkmaar
(NED)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 | +4 |
|
11
|
Omonia
(CYP)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | +4 |
|
12
|
Lyon
(FRA)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 | +4 |
|
13
|
Stade Rennais
(FRA)
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 | +4 |
|
14
|
R. Sociedad
(ESP)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:3 | 4 | +3 |
|
15
|
C. Palace
(ENG)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | +3 |
|
16
|
Sparta Praha
(CZE)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 | +3 |
|
17
|
Levski
(BUL)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 | +3 |
|
18
|
Dinamo Zagreb
(CRO)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 | +3 |
|
19
|
Sturm Graz
(AUT)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 | +3 |
|
20
|
NEC Nijmegen
(NED)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 | +3 |
|
21
|
FC Salzburg
(AUT)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 | +3 |
|
22
|
Anderlecht
(BEL)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 | +2 |
|
23
|
Hoffenheim
(GER)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 | +2 |
|
24
|
AC Milan
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 | +2 |
|
25
|
Celta de Vigo
(ESP)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | +2 |
|
26
|
OFI Heraklion
(GRE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | +2 |
|
27
|
Jagiellonia
(POL)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 | +2 |
|
28
|
Torreense
(POR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 | +2 |
|
29
|
NK Celje
(SVN)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 | +1 |
|
30
|
H. Beer-Sheva
(ISR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Lillestrøm SK
(NOR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | 1 | +1 |
|
32
|
Lech Poznan
(POL)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | 1 | +1 |
|
33
|
Viktoria Plzeň
(CZE)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | +0 |
|
34
|
Olympique Marseille
(FRA)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Celtic FC
(SCO)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 | +0 |
|
36
|
Ararat-Armenia
(ARM)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
450.000,00 €
přerozdělené za remízy
30.000,00 €
za účast
4.310.000,00 €
za umístění ve skupině
1.050.000,00 €
celkem
5.840.000,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
3.000
2025-2026
0.000
2024-2025
7.000
2023-2024
0.000
2022-2023
0.000
2021-2022
0.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 0.00,
2020-2021: 12.00,
2019-2020: 0.00,
2018-2019: 7.00,
2017-2018: 4.00,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00
Výsledky zápasů
Podobné články
Evropská liga - preview 3. kola ligové fáze: Plzeň doma, Sparta venku. Hoffenheim proti Lyonu
22.10.2026 08:54 Evropská liga pokračuje třetím kolem hlavní fáze. Plzeň bude chtít ukončit čekání na body proti Levski Sofia. Sparta se po zaváhání s Lilleströmem představí na horké půdě řeckého Olympiakosu. Velká pozornost bude věnována duelu mezi Hoffenheimem a... více