Sunderland
Anglie
Bodů v této sezóně
5
Koeficient pro tuto sezónu
23.904
Koeficient (sezóna 2027/28)
19.704*
Peníze od UEFA
7.820.000,00 €
Anglie - další kluby
AFC Bournemouth
(19.704)
Arsenal FC (130.000)
Aston Villa (95.000)
Brentford FC (19.704)
Brighton & Hove Albion (19.704)
Burnley FC (19.704)
Chelsea FC (74.250)
Coventry (19.704)
Crystal Palace FC (24.875)
Everton (19.704)
Fulham FC (19.704)
Huddersfield Town (19.704)
Hull City AFC (19.704)
Ipswich (19.704)
Leeds United (19.704)
Leicester City (19.704)
Liverpool (109.000)
Luton (19.704)
Manchester City (108.500)
Manchester United (66.500)
Newcastle United (29.750)
Norwich City (19.704)
Nottingham Forest (23.000)
Sheffield United (19.704)
Southampton (19.704)
Stoke City (19.704)
Sunderland (19.704)
Swansea City (19.704)
Tottenham Hotspur (77.000)
Watford FC (19.704)
West Bromwich Albion (19.704)
West Ham United (48.000)
Wigan Athletic FC (19.704)
Wolverhampton Wanderers (19.704)
Arsenal FC (130.000)
Aston Villa (95.000)
Brentford FC (19.704)
Brighton & Hove Albion (19.704)
Burnley FC (19.704)
Chelsea FC (74.250)
Coventry (19.704)
Crystal Palace FC (24.875)
Everton (19.704)
Fulham FC (19.704)
Huddersfield Town (19.704)
Hull City AFC (19.704)
Ipswich (19.704)
Leeds United (19.704)
Leicester City (19.704)
Liverpool (109.000)
Luton (19.704)
Manchester City (108.500)
Manchester United (66.500)
Newcastle United (29.750)
Norwich City (19.704)
Nottingham Forest (23.000)
Sheffield United (19.704)
Southampton (19.704)
Stoke City (19.704)
Sunderland (19.704)
Swansea City (19.704)
Tottenham Hotspur (77.000)
Watford FC (19.704)
West Bromwich Albion (19.704)
West Ham United (48.000)
Wigan Athletic FC (19.704)
Wolverhampton Wanderers (19.704)
Příští zápas
Skupinová část
Evropská liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
SL Benfica
(POR)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 | +6 |
|
2
|
Leverkusen
(GER)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 | +6 |
|
3
|
AFC Bournemouth
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 | +6 |
|
4
|
Ferencváros
(HUN)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | +6 |
|
5
|
Olympiacos
(GRE)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | 9 | +6 |
|
6
|
St. Gilloise
(BEL)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | +5 |
|
7
|
Juventus
(ITA)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 | +5 |
|
8
|
Beşiktaş
(TUR)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 | +5 |
|
9
|
Sunderland
(ENG)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 | +5 |
|
10
|
AZ Alkmaar
(NED)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 | +4 |
|
11
|
Omonia
(CYP)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | +4 |
|
12
|
Lyon
(FRA)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 | +4 |
|
13
|
Stade Rennais
(FRA)
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 | +4 |
|
14
|
R. Sociedad
(ESP)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:3 | 4 | +3 |
|
15
|
C. Palace
(ENG)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | +3 |
|
16
|
Sparta Praha
(CZE)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 | +3 |
|
17
|
Levski
(BUL)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 | +3 |
|
18
|
Dinamo Zagreb
(CRO)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 | +3 |
|
19
|
Sturm Graz
(AUT)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 | +3 |
|
20
|
NEC Nijmegen
(NED)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 | +3 |
|
21
|
FC Salzburg
(AUT)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 | +3 |
|
22
|
Anderlecht
(BEL)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 | +2 |
|
23
|
Hoffenheim
(GER)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 | +2 |
|
24
|
AC Milan
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 | +2 |
|
25
|
Celta de Vigo
(ESP)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | +2 |
|
26
|
OFI Heraklion
(GRE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | +2 |
|
27
|
Jagiellonia
(POL)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 | +2 |
|
28
|
Torreense
(POR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 | +2 |
|
29
|
NK Celje
(SVN)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 | +1 |
|
30
|
H. Beer-Sheva
(ISR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Lillestrøm SK
(NOR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | 1 | +1 |
|
32
|
Lech Poznan
(POL)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | 1 | +1 |
|
33
|
Viktoria Plzeň
(CZE)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | +0 |
|
34
|
Olympique Marseille
(FRA)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Celtic FC
(SCO)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 | +0 |
|
36
|
Ararat-Armenia
(ARM)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
2 x
450.000,00 €
za zápasy
150.000,00 €
přerozdělené za remízy
60.000,00 €
za účast
4.310.000,00 €
za 9. až 16. místo ve skupině
300.000,00 €
za umístění ve skupině
2.100.000,00 €
celkem
7.820.000,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
5.000