Liga Mistrů 2019-2020

Liga Mistrů vyřazovací fáze


Osmifinále Ligy mistrů



07.08. 20:00 Juventus (124.000) - Olympique Lyonnais (61.500) -:-
07.08. 20:00 Bayern München (128.000) - Chelsea FC (87.000) -:-
07.08. 20:00 Barcelona (138.000) - SSC Napoli (80.000) -:-
07.08. 20:00 Manchester City (106.000) - Real Madrid (146.000) -:-
11.03. 20:00 Liverpool (91.000) - Atlético Madrid (127.000) 2:3
11.03. 20:00 Paris Saint-Germain (103.000) - Borussia Dortmund (85.000) 2:0
10.03. 20:00 RB Leipzig (22.000) - Tottenham Hotspur (78.000) 3:0
10.03. 20:00 Valencia (37.000) - Atalanta BC (13.500) 3:4
26.02. 20:00 Olympique Lyonnais (61.500) - Juventus (124.000) 1:0
26.02. 20:00 Real Madrid (146.000) - Manchester City (106.000) 1:2
25.02. 20:00 SSC Napoli (80.000) - Barcelona (138.000) 1:1
25.02. 20:00 Chelsea FC (87.000) - Bayern München (128.000) 0:3
19.02. 20:00 Tottenham Hotspur (78.000) - RB Leipzig (22.000) 0:1
19.02. 20:00 Atalanta BC (13.500) - Valencia (37.000) 4:1
18.02. 20:00 Atlético Madrid (127.000) - Liverpool (91.000) 1:0
18.02. 20:00 Borussia Dortmund (85.000) - Paris Saint-Germain (103.000) 2:1



Skupina A


11.12. 20:00 Club Brugge KV 1 : 3 Real Madrid
11.12. 20:00 Paris Saint-Germain 5 : 0 Galatasaray
26.11. 20:00 Real Madrid 2 : 2 Paris Saint-Germain
26.11. 17:00 Galatasaray 1 : 1 Club Brugge KV
06.11. 20:00 Real Madrid 6 : 0 Galatasaray
06.11. 20:00 Paris Saint-Germain 1 : 0 Club Brugge KV
22.10. 20:00 Galatasaray 0 : 1 Real Madrid
22.10. 20:00 Club Brugge KV 0 : 5 Paris Saint-Germain
01.10. 20:00 Galatasaray 0 : 1 Paris Saint-Germain
01.10. 17:00 Real Madrid 2 : 2 Club Brugge KV
18.09. 20:00 Paris Saint-Germain 3 : 0 Real Madrid
18.09. 17:00 Club Brugge KV 0 : 0 Galatasaray

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Paris Saint-Germain 6 5 1 0 17:2 16 +11
2 Real Madrid 6 3 2 1 14:8 11 +8
3 Club Brugge KV 6 0 3 3 4:12 3 +3
4 Galatasaray 6 0 2 4 1:14 2 +2


Skupina B


11.12. 20:00 Olympiacos FC 1 : 0 FK Crvena Zvezda
11.12. 20:00 Bayern München 3 : 1 Tottenham Hotspur
26.11. 20:00 FK Crvena Zvezda 0 : 6 Bayern München
26.11. 20:00 Tottenham Hotspur 4 : 2 Olympiacos FC
06.11. 20:00 FK Crvena Zvezda 0 : 4 Tottenham Hotspur
06.11. 17:00 Bayern München 2 : 0 Olympiacos FC
22.10. 20:00 Olympiacos FC 2 : 3 Bayern München
22.10. 20:00 Tottenham Hotspur 5 : 0 FK Crvena Zvezda
01.10. 20:00 FK Crvena Zvezda 3 : 1 Olympiacos FC
01.10. 20:00 Tottenham Hotspur 2 : 7 Bayern München
18.09. 20:00 Bayern München 3 : 0 FK Crvena Zvezda
18.09. 17:00 Olympiacos FC 2 : 2 Tottenham Hotspur

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Bayern München 6 6 0 0 24:5 18 +12
2 Tottenham Hotspur 6 3 1 2 18:14 10 +7
3 Olympiacos FC 6 1 1 4 8:14 4 +3
4 FK Crvena Zvezda 6 1 0 5 3:20 3 +2


Skupina C


11.12. 17:00 Dinamo Zagreb 1 : 4 Manchester City
11.12. 17:00 Shakhtar Donetsk 0 : 3 Atalanta BC
26.11. 20:00 Atalanta BC 2 : 0 Dinamo Zagreb
26.11. 20:00 Manchester City 1 : 1 Shakhtar Donetsk
06.11. 20:00 Atalanta BC 1 : 1 Manchester City
06.11. 20:00 Dinamo Zagreb 3 : 3 Shakhtar Donetsk
22.10. 20:00 Manchester City 5 : 1 Atalanta BC
22.10. 17:00 Shakhtar Donetsk 2 : 2 Dinamo Zagreb
01.10. 20:00 Manchester City 2 : 0 Dinamo Zagreb
01.10. 17:00 Atalanta BC 1 : 2 Shakhtar Donetsk
18.09. 20:00 Dinamo Zagreb 4 : 0 Atalanta BC
18.09. 20:00 Shakhtar Donetsk 0 : 3 Manchester City

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Manchester City 6 4 2 0 16:4 14 +10
2 Atalanta BC 6 2 1 3 8:12 7 +5
3 Shakhtar Donetsk 6 1 3 2 8:13 6 +5
4 Dinamo Zagreb 6 1 2 3 10:13 5 +4


Skupina D


11.12. 20:00 Leverkusen 0 : 2 Juventus
11.12. 20:00 Atlético Madrid 2 : 0 Lokomotiv Moskva
26.11. 20:00 Juventus 1 : 0 Atlético Madrid
26.11. 17:00 Lokomotiv Moskva 0 : 2 Leverkusen
06.11. 20:00 Leverkusen 2 : 1 Atlético Madrid
06.11. 17:00 Lokomotiv Moskva 1 : 2 Juventus
22.10. 20:00 Juventus 2 : 1 Lokomotiv Moskva
22.10. 17:00 Atlético Madrid 1 : 0 Leverkusen
01.10. 20:00 Lokomotiv Moskva 0 : 2 Atlético Madrid
01.10. 20:00 Juventus 3 : 0 Leverkusen
18.09. 20:00 Leverkusen 1 : 2 Lokomotiv Moskva
18.09. 20:00 Atlético Madrid 2 : 2 Juventus

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Juventus 6 5 1 0 12:4 16 +11
2 Atlético Madrid 6 3 1 2 8:5 10 +7
3 Leverkusen 6 2 0 4 5:9 6 +4
4 Lokomotiv Moskva 6 1 0 5 4:11 3 +2


Skupina E


10.12. 17:00 FC Salzburg 0 : 2 Liverpool
10.12. 17:00 SSC Napoli 4 : 0 KRC Genk
27.11. 20:00 KRC Genk 1 : 4 FC Salzburg
27.11. 20:00 Liverpool 1 : 1 SSC Napoli
05.11. 20:00 SSC Napoli 1 : 1 FC Salzburg
05.11. 20:00 Liverpool 2 : 1 KRC Genk
23.10. 20:00 KRC Genk 1 : 4 Liverpool
23.10. 20:00 FC Salzburg 2 : 3 SSC Napoli
02.10. 20:00 Liverpool 4 : 3 FC Salzburg
02.10. 17:00 KRC Genk 0 : 0 SSC Napoli
17.09. 20:00 FC Salzburg 6 : 2 KRC Genk
17.09. 20:00 SSC Napoli 2 : 0 Liverpool

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Liverpool 6 4 1 1 13:8 13 +9
2 SSC Napoli 6 3 3 0 11:4 12 +9
3 FC Salzburg 6 2 1 3 16:13 7 +5
4 KRC Genk 6 0 1 5 5:20 1 +1


Skupina F


10.12. 20:00 Inter Milán 1 : 2 Barcelona
10.12. 20:00 Borussia Dortmund 2 : 1 Slavia Praha
27.11. 20:00 Slavia Praha 1 : 3 Inter Milán
27.11. 20:00 Barcelona 3 : 1 Borussia Dortmund
05.11. 20:00 Borussia Dortmund 3 : 2 Inter Milán
05.11. 17:00 Barcelona 0 : 0 Slavia Praha
23.10. 20:00 Slavia Praha 1 : 2 Barcelona
23.10. 20:00 Inter Milán 2 : 0 Borussia Dortmund
02.10. 20:00 Barcelona 2 : 1 Inter Milán
02.10. 17:00 Slavia Praha 0 : 2 Borussia Dortmund
17.09. 20:00 Borussia Dortmund 0 : 0 Barcelona
17.09. 17:00 Inter Milán 1 : 1 Slavia Praha

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Barcelona 6 4 2 0 9:4 14 +10
2 Borussia Dortmund 6 3 1 2 8:8 10 +7
3 Inter Milán 6 2 1 3 10:9 7 +5
4 Slavia Praha 6 0 2 4 4:10 2 +2


Skupina G


10.12. 20:00 Olympique Lyonnais 2 : 2 RB Leipzig
10.12. 20:00 SL Benfica 3 : 0 Zenit
27.11. 20:00 RB Leipzig 2 : 2 SL Benfica
27.11. 17:00 Zenit 2 : 0 Olympique Lyonnais
05.11. 20:00 Olympique Lyonnais 3 : 1 SL Benfica
05.11. 17:00 Zenit 0 : 2 RB Leipzig
23.10. 20:00 SL Benfica 2 : 1 Olympique Lyonnais
23.10. 17:00 RB Leipzig 2 : 1 Zenit
02.10. 20:00 RB Leipzig 0 : 2 Olympique Lyonnais
02.10. 20:00 Zenit 3 : 1 SL Benfica
17.09. 20:00 SL Benfica 1 : 2 RB Leipzig
17.09. 17:00 Olympique Lyonnais 1 : 1 Zenit

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 RB Leipzig 6 3 2 1 10:8 11 +8
2 Olympique Lyonnais 6 2 2 2 9:8 8 +6
3 SL Benfica 6 2 1 3 10:11 7 +5
4 Zenit 6 2 1 3 7:9 7 +5


Skupina H


10.12. 20:00 AFC Ajax 0 : 1 Valencia
10.12. 20:00 Chelsea FC 2 : 1 LOSC Lille
27.11. 20:00 LOSC Lille 0 : 2 AFC Ajax
27.11. 17:00 Valencia 2 : 2 Chelsea FC
05.11. 20:00 Valencia 4 : 1 LOSC Lille
05.11. 20:00 Chelsea FC 4 : 4 AFC Ajax
23.10. 20:00 LOSC Lille 1 : 1 Valencia
23.10. 17:00 AFC Ajax 0 : 1 Chelsea FC
02.10. 20:00 LOSC Lille 1 : 2 Chelsea FC
02.10. 20:00 Valencia 0 : 3 AFC Ajax
17.09. 20:00 AFC Ajax 3 : 0 LOSC Lille
17.09. 20:00 Chelsea FC 0 : 1 Valencia

Pořadí Tým Z V R P Skóre Body Body do koef.
1 Valencia 6 3 2 1 9:7 11 +8
2 Chelsea FC 6 3 2 1 11:9 11 +8
3 AFC Ajax 6 3 1 2 12:6 10 +7
4 LOSC Lille 6 0 1 5 4:14 1 +1

Kvalifikace

Kvalifikace výsledky (mistrovská část, nemistrovská část)


0. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Tre Penne 0:1 FC Santa Coloma
KF Feronikeli 1:0 Lincoln
KF Feronikeli 2:1 FC Santa Coloma
1. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
AIK 3:1     1:2 FC Ararat-Armenia
Linfield 0:2     0:4 Rosenborg
Astana 1:0     1:3 CFR Cluj
BATE Borisov 1:1     2:1 Piast
FK Sarajevo 1:3     1:2 Celtic FC
Partizani 0:0     0:2 Qarabağ
Sūduva 0:0     1:2 Crvena Zvezda
FK Sutjeska 1:1     1:1 Slovan Bratislava
Valur 0:3     0:2 NK Maribor
FC Sheriff 0:3     3:1 FC Saburtalo
TNS 2:2     1:0 KF Feronikeli
Riga FC 0:0     0:0 Dundalk
HB 2:2     0:3 HJK
Kalju 0:1     2:1 Shkëndija
Valletta 1:1     2:2 Dudelange
Ludogorets 2:3     1:2 Ferencváros
2. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Rosenborg 2:0     1:2 BATE Borisov
Qarabağ 3:0     1:1 Dundalk
HJK 2:1     0:2 Crvena Zvezda
FK Sutjeska 0:1     0:3 APOEL
FC Saburtalo 0:2     0:3 Dinamo Zagreb
NK Maribor 2:1     2:3 AIK
PSV Eindhoven 3:2     1:2 FC Basel 1893
Ferencváros 3:1     1:1 Valletta
Celtic FC 5:0     2:0 Kalju
TNS 0:2     0:1 København
Viktoria Plzeň 0:0     0:4 Olympiacos FC
M. Tel-Aviv 2:2     0:1 CFR Cluj
3. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
FC Basel 1893 1:2     1:3 LASK Linz
FC Porto 2:3     1:0 FC Krasnodar
APOEL 1:2     2:0 Qarabağ
Rosenborg 3:1     3:1 NK Maribor
Club Brugge 1:0     3:3 Dynamo Kyiv
København 1:1     1:1 Crvena Zvezda
Ajax 3:2     2:2 PAOK FC
CFR Cluj 1:1     4:3 Celtic FC
Olympiacos FC 2:0     1:0 Başakşehir
Ferencváros 0:4     1:1 Dinamo Zagreb
4. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Ajax 2:0     0:0 APOEL
Rosenborg 1:1     0:2 Dinamo Zagreb
Olympiacos FC 4:0     2:1 FC Krasnodar
Crvena Zvezda 1:1     2:2 Young Boys
LASK Linz 0:1     1:2 Club Brugge
CFR Cluj 0:1     0:1 Slavia Praha

Kvalifikace vylosování - mistrovská část


0. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Tre Penne vs. FC Santa Coloma
KF Feronikeli vs. Lincoln
KF Feronikeli vs. FC Santa Coloma
1. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
AIK vs. FC Ararat-Armenia
Linfield vs. Rosenborg
Astana vs. CFR Cluj
BATE Borisov vs. Piast
FK Sarajevo vs. Celtic FC
Partizani vs. Qarabağ
Sūduva vs. Crvena Zvezda
FK Sutjeska vs. Slovan Bratislava
Valur vs. NK Maribor
FC Sheriff vs. FC Saburtalo
TNS vs. KF Feronikeli
Riga FC vs. Dundalk
HB vs. HJK
Kalju vs. Shkëndija
Valletta vs. Dudelange
Ludogorets vs. Ferencváros
2. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Rosenborg vs. BATE Borisov
Qarabağ vs. Dundalk
HJK vs. Crvena Zvezda
FK Sutjeska vs. APOEL
FC Saburtalo vs. Dinamo Zagreb
NK Maribor vs. AIK
Ferencváros vs. Valletta
Celtic FC vs. Kalju
TNS vs. København
M. Tel-Aviv vs. CFR Cluj
3. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
APOEL vs. Qarabağ
Rosenborg vs. NK Maribor
København vs. Crvena Zvezda
Ajax vs. PAOK FC
CFR Cluj vs. Celtic FC
Ferencváros vs. Dinamo Zagreb
4. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Ajax vs. APOEL
Rosenborg vs. Dinamo Zagreb
Crvena Zvezda vs. Young Boys
CFR Cluj vs. Slavia Praha

Kvalifikace vylosování - nemistrovská část


2. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
PSV Eindhoven vs. FC Basel 1893
Viktoria Plzeň vs. Olympiacos FC
3. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
FC Basel 1893 vs. LASK Linz
FC Porto vs. FC Krasnodar
Club Brugge vs. Dynamo Kyiv
Olympiacos FC vs. Başakşehir
4. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Olympiacos FC vs. FC Krasnodar
LASK Linz vs. Club Brugge



Nasazení dle koeficientů (skutečnost)

mistrovská část


0. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Tre Penne 0.750 4.000 FC Santa Coloma
KF Feronikeli 0.000 4.250 Lincoln
KF Feronikeli 0.000 4.000 FC Santa Coloma
1. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
AIK 5.500 0.750 FC Ararat-Armenia
Linfield 2.250 11.500 Rosenborg
Astana 27.500 3.500 CFR Cluj
BATE Borisov 27.500 3.400 Piast
FK Sarajevo 4.250 31.000 Celtic FC
Partizani 3.000 22.000 Qarabağ
Sūduva 4.250 16.750 Crvena Zvezda
FK Sutjeska 3.000 6.000 Slovan Bratislava
Valur 2.750 18.500 NK Maribor
FC Sheriff 12.250 0.625 FC Saburtalo
TNS 6.000 0.000 KF Feronikeli
Riga FC 1.000 7.000 Dundalk
HB 1.500 9.000 HJK
Kalju 3.500 6.000 Shkëndija
Valletta 4.250 6.250 Dudelange
Ludogorets 27.000 3.500 Ferencváros
2. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Rosenborg 11.500 27.500 BATE Borisov
Qarabağ 22.000 7.000 Dundalk
HJK 9.000 16.750 Crvena Zvezda
FK Sutjeska 3.000 25.500 APOEL
FC Saburtalo 0.625 29.500 Dinamo Zagreb
NK Maribor 18.500 5.500 AIK
Ferencváros 3.500 4.250 Valletta
Celtic FC 31.000 3.500 Kalju
TNS 6.000 31.000 København
M. Tel-Aviv 16.000 3.500 CFR Cluj
3. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
APOEL 25.500 22.000 Qarabağ
Rosenborg 11.500 18.500 NK Maribor
København 31.000 16.750 Crvena Zvezda
Ajax 70.500 23.500 PAOK FC
CFR Cluj 3.500 31.000 Celtic FC
Ferencváros 3.500 29.500 Dinamo Zagreb
4. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Ajax 70.500 25.500 APOEL
Rosenborg 11.500 29.500 Dinamo Zagreb
Crvena Zvezda 16.750 27.500 Young Boys
CFR Cluj 3.500 21.500 Slavia Praha

nemistrovská část


2. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
PSV Eindhoven 37.000 54.500 FC Basel 1893
Viktoria Plzeň 33.000 44.000 Olympiacos FC
3. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
FC Basel 1893 54.500 5.010 LASK Linz
FC Porto 93.000 34.500 FC Krasnodar
Club Brugge 39.500 65.000 Dynamo Kyiv
Olympiacos FC 44.000 10.500 Başakşehir
4. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Olympiacos FC 44.000 34.500 FC Krasnodar
LASK Linz 5.010 39.500 Club Brugge

Nasazení dle koeficientů (predikce před začátkem sezóny)

mistrovská část


We will continue to specify the prediction!

1. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Ludogorets 37.000 4.000 AIK
Celtic FC 31.000 3.500 Dudelange
APOEL 27.000 3.500 Shkëndija
M. Tel-Aviv 22.500 3.250 Valletta
NK Maribor 22.500 3.250 FK Sarajevo
Astana 21.750 2.750 Linfield
BATE Borisov 20.500 2.750 Lincoln
Qarabağ 20.500 2.500 FK Sutjeska
FC Sheriff 14.750 2.500 Ferencváros
Crvena Zvezda 10.750 2.000 Sūduva
Rosenborg 9.000 2.000 Partizani
HJK 8.000 1.750 HB
Dundalk 5.500 1.650 Valur
Slovan Bratislava 5.000 1.125 Riga FC
CFR Cluj 4.090 1.000 FC Saburtalo
Lechia Gdańsk 4.025 0.975 FC Ararat-Armenia
Kalju 4.000 0.775 Barry Town United
2. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Ludogorets 37.000 17.500 Dinamo Zagreb
København 34.000 14.750 FC Sheriff
Celtic FC 31.000 10.750 Crvena Zvezda
PAOK FC 29.500 9.000 Rosenborg
APOEL 27.000 8.000 HJK
M. Tel-Aviv 22.500 5.500 Dundalk
NK Maribor 22.500 5.000 Slovan Bratislava
Astana 21.750 4.090 CFR Cluj
Qarabağ 20.500 4.025 Lechia Gdańsk
BATE Borisov 20.500 4.000 Kalju
3. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
Ajax 53.500 22.500 M. Tel-Aviv
Ludogorets 37.000 22.500 NK Maribor
København 34.000 21.750 Astana
Celtic FC 31.000 20.500 Qarabağ
PAOK FC 29.500 20.500 BATE Borisov
APOEL 27.000 7.500 Slavia Praha
4. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
FC Salzburg 55.500 31.000 Celtic FC
Ajax 53.500 29.500 PAOK FC
Ludogorets 37.000 27.000 APOEL
København 34.000 20.500 Young Boys

nemistrovská část


2. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
FC Basel 1893 71.000 33.000 Viktoria Plzeň
Olympiacos FC 54.000 8.500 Başakşehir
PSV Eindhoven 36.000 6.570 LASK Linz
3. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
FC Porto 86.000 54.000 Olympiacos FC
FC Basel 1893 71.000 36.000 PSV Eindhoven
Dynamo Kyiv 62.000 29.500 Club Brugge
Lyon 59.500 23.500 FC Krasnodar
4. kolo kvalifikace o Ligu mistrů
FC Porto 86.000 62.000 Dynamo Kyiv
FC Basel 1893 71.000 59.500 Lyon