Liga Mistrů 2023/24
Vyřazovací fáze
Čtvrtfinále Ligy mistrů |
||
17.04.2024 21:00 17.04. 21:00 | Manchester City (145.000) - Real Madrid (121.000) | -:- |
17.04.2024 21:00 17.04. 21:00 | Bayern München (136.000) - Arsenal FC (76.000) | -:- |
16.04.2024 21:00 16.04. 21:00 | Borussia Dortmund (86.000) - Atlético Madrid (85.000) | -:- |
16.04.2024 21:00 16.04. 21:00 | Barcelona (98.000) - Paris Saint-Germain (112.000) | -:- |
10.04.2024 21:00 10.04. 21:00 | Paris Saint-Germain (112.000) - Barcelona (98.000) | -:- |
10.04.2024 21:00 10.04. 21:00 | Atlético Madrid (85.000) - Borussia Dortmund (86.000) | -:- |
09.04.2024 21:00 09.04. 21:00 | Real Madrid (121.000) - Manchester City (145.000) | -:- |
09.04.2024 21:00 09.04. 21:00 | Arsenal FC (76.000) - Bayern München (136.000) | -:- |
Osmifinále Ligy mistrů |
||
13.03.2024 21:00 13.03. 21:00 | Atlético Madrid (85.000) - Internazionale Milano (96.000) | 2:1 |
13.03.2024 21:00 13.03. 21:00 | Borussia Dortmund (86.000) - PSV Eindhoven (43.000) | 2:0 |
12.03.2024 21:00 12.03. 21:00 | Barcelona (98.000) - SSC Napoli (81.000) | 3:1 |
12.03.2024 21:00 12.03. 21:00 | Arsenal FC (76.000) - FC Porto (81.000) | 1:0 |
06.03.2024 21:00 06.03. 21:00 | Manchester City (145.000) - København (40.500) | 3:1 |
06.03.2024 21:00 06.03. 21:00 | Real Madrid (121.000) - RB Leipzig (84.000) | 1:1 |
05.03.2024 21:00 05.03. 21:00 | Real Sociedad (33.000) - Paris Saint-Germain (112.000) | 1:2 |
05.03.2024 21:00 05.03. 21:00 | Bayern München (136.000) - SS Lazio (42.000) | 3:0 |
21.02.2024 21:00 21.02. 21:00 | SSC Napoli (81.000) - Barcelona (98.000) | 1:1 |
21.02.2024 21:00 21.02. 21:00 | FC Porto (81.000) - Arsenal FC (76.000) | 1:0 |
20.02.2024 21:00 20.02. 21:00 | PSV Eindhoven (43.000) - Borussia Dortmund (86.000) | 1:1 |
20.02.2024 21:00 20.02. 21:00 | Internazionale Milano (96.000) - Atlético Madrid (85.000) | 1:0 |
14.02.2024 21:00 14.02. 21:00 | SS Lazio (42.000) - Bayern München (136.000) | 1:0 |
14.02.2024 21:00 14.02. 21:00 | Paris Saint-Germain (112.000) - Real Sociedad (33.000) | 2:0 |
13.02.2024 21:00 13.02. 21:00 | RB Leipzig (84.000) - Real Madrid (121.000) | 0:1 |
13.02.2024 21:00 13.02. 21:00 | København (40.500) - Manchester City (145.000) | 1:3 |
Skupina A
12.12.2023 21:00 12.12. 21:00 | København | 1 : 0 | Galatasaray |
12.12.2023 21:00 12.12. 21:00 | Manchester United | 0 : 1 | Bayern München |
29.11.2023 21:00 29.11. 21:00 | Bayern München | 0 : 0 | København |
29.11.2023 18:45 29.11. 18:45 | Galatasaray | 3 : 3 | Manchester United |
08.11.2023 21:00 08.11. 21:00 | København | 4 : 3 | Manchester United |
08.11.2023 21:00 08.11. 21:00 | Bayern München | 2 : 1 | Galatasaray |
24.10.2023 21:00 24.10. 21:00 | Manchester United | 1 : 0 | København |
24.10.2023 18:45 24.10. 18:45 | Galatasaray | 1 : 3 | Bayern München |
03.10.2023 21:00 03.10. 21:00 | København | 1 : 2 | Bayern München |
03.10.2023 21:00 03.10. 21:00 | Manchester United | 2 : 3 | Galatasaray |
20.09.2023 21:00 20.09. 21:00 | Bayern München | 4 : 3 | Manchester United |
20.09.2023 18:45 20.09. 18:45 | Galatasaray | 2 : 2 | København |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bayern München | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:6 | 16 | +11 |
2 | København | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 8 | +6 |
3 | Galatasaray | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:13 | 5 | +4 |
4 | Manchester United | 6 | 1 | 1 | 4 | 12:15 | 4 | +3 |
Skupina B
12.12.2023 18:45 12.12. 18:45 | RC Lens | 2 : 1 | Sevilla |
12.12.2023 18:45 12.12. 18:45 | PSV Eindhoven | 1 : 1 | Arsenal FC |
29.11.2023 21:00 29.11. 21:00 | Arsenal FC | 6 : 0 | RC Lens |
29.11.2023 18:45 29.11. 18:45 | Sevilla | 2 : 3 | PSV Eindhoven |
08.11.2023 21:00 08.11. 21:00 | PSV Eindhoven | 1 : 0 | RC Lens |
08.11.2023 21:00 08.11. 21:00 | Arsenal FC | 2 : 0 | Sevilla |
24.10.2023 21:00 24.10. 21:00 | Sevilla | 1 : 2 | Arsenal FC |
24.10.2023 21:00 24.10. 21:00 | RC Lens | 1 : 1 | PSV Eindhoven |
03.10.2023 21:00 03.10. 21:00 | PSV Eindhoven | 2 : 2 | Sevilla |
03.10.2023 21:00 03.10. 21:00 | RC Lens | 2 : 1 | Arsenal FC |
20.09.2023 21:00 20.09. 21:00 | Arsenal FC | 4 : 0 | PSV Eindhoven |
20.09.2023 21:00 20.09. 21:00 | Sevilla | 1 : 1 | RC Lens |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:4 | 13 | +9 |
2 | PSV Eindhoven | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:10 | 9 | +7 |
3 | RC Lens | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:11 | 8 | +6 |
4 | Sevilla | 6 | 0 | 2 | 4 | 7:12 | 2 | +2 |
Skupina C
12.12.2023 21:00 12.12. 21:00 | 1. FC Union Berlin | 2 : 3 | Real Madrid |
12.12.2023 21:00 12.12. 21:00 | SSC Napoli | 2 : 0 | SC Braga |
29.11.2023 21:00 29.11. 21:00 | Real Madrid | 4 : 2 | SSC Napoli |
29.11.2023 21:00 29.11. 21:00 | SC Braga | 1 : 1 | 1. FC Union Berlin |
08.11.2023 21:00 08.11. 21:00 | Real Madrid | 3 : 0 | SC Braga |
08.11.2023 18:45 08.11. 18:45 | SSC Napoli | 1 : 1 | 1. FC Union Berlin |
24.10.2023 21:00 24.10. 21:00 | 1. FC Union Berlin | 0 : 1 | SSC Napoli |
24.10.2023 21:00 24.10. 21:00 | SC Braga | 1 : 2 | Real Madrid |
03.10.2023 21:00 03.10. 21:00 | SSC Napoli | 2 : 3 | Real Madrid |
03.10.2023 18:45 03.10. 18:45 | 1. FC Union Berlin | 2 : 3 | SC Braga |
20.09.2023 21:00 20.09. 21:00 | SC Braga | 1 : 2 | SSC Napoli |
20.09.2023 18:45 20.09. 18:45 | Real Madrid | 1 : 0 | 1. FC Union Berlin |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Madrid | 6 | 6 | 0 | 0 | 16:7 | 18 | +12 |
2 | SSC Napoli | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 10 | +7 |
3 | SC Braga | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | 4 | +3 |
4 | 1. FC Union Berlin | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:10 | 2 | +2 |
Skupina D
12.12.2023 21:00 12.12. 21:00 | Internazionale Milano | 0 : 0 | Real Sociedad |
12.12.2023 21:00 12.12. 21:00 | FC Salzburg | 1 : 3 | SL Benfica |
29.11.2023 21:00 29.11. 21:00 | Real Sociedad | 0 : 0 | FC Salzburg |
29.11.2023 21:00 29.11. 21:00 | SL Benfica | 3 : 3 | Internazionale Milano |
08.11.2023 21:00 08.11. 21:00 | FC Salzburg | 0 : 1 | Internazionale Milano |
08.11.2023 18:45 08.11. 18:45 | Real Sociedad | 3 : 1 | SL Benfica |
24.10.2023 21:00 24.10. 21:00 | SL Benfica | 0 : 1 | Real Sociedad |
24.10.2023 18:45 24.10. 18:45 | Internazionale Milano | 2 : 1 | FC Salzburg |
03.10.2023 21:00 03.10. 21:00 | Internazionale Milano | 1 : 0 | SL Benfica |
03.10.2023 18:45 03.10. 18:45 | FC Salzburg | 0 : 2 | Real Sociedad |
20.09.2023 21:00 20.09. 21:00 | Real Sociedad | 1 : 1 | Internazionale Milano |
20.09.2023 21:00 20.09. 21:00 | SL Benfica | 0 : 2 | FC Salzburg |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Sociedad | 6 | 3 | 3 | 0 | 7:2 | 12 | +9 |
2 | Internazionale Milano | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:5 | 12 | +9 |
3 | SL Benfica | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 | +3 |
4 | FC Salzburg | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | 4 | +3 |
Skupina E
13.12.2023 21:00 13.12. 21:00 | Celtic FC | 2 : 1 | Feyenoord Rotterdam |
13.12.2023 21:00 13.12. 21:00 | Atlético Madrid | 2 : 0 | SS Lazio |
28.11.2023 21:00 28.11. 21:00 | Feyenoord Rotterdam | 1 : 3 | Atlético Madrid |
28.11.2023 18:45 28.11. 18:45 | SS Lazio | 2 : 0 | Celtic FC |
07.11.2023 21:00 07.11. 21:00 | SS Lazio | 1 : 0 | Feyenoord Rotterdam |
07.11.2023 21:00 07.11. 21:00 | Atlético Madrid | 6 : 0 | Celtic FC |
25.10.2023 21:00 25.10. 21:00 | Celtic FC | 2 : 2 | Atlético Madrid |
25.10.2023 18:45 25.10. 18:45 | Feyenoord Rotterdam | 3 : 1 | SS Lazio |
04.10.2023 21:00 04.10. 21:00 | Celtic FC | 1 : 2 | SS Lazio |
04.10.2023 18:45 04.10. 18:45 | Atlético Madrid | 3 : 2 | Feyenoord Rotterdam |
19.09.2023 21:00 19.09. 21:00 | SS Lazio | 1 : 1 | Atlético Madrid |
19.09.2023 21:00 19.09. 21:00 | Feyenoord Rotterdam | 2 : 0 | Celtic FC |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Madrid | 6 | 4 | 2 | 0 | 17:6 | 14 | +10 |
2 | SS Lazio | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 | +7 |
3 | Feyenoord Rotterdam | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:10 | 6 | +4 |
4 | Celtic FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:15 | 4 | +3 |
Skupina F
13.12.2023 21:00 13.12. 21:00 | Newcastle United | 1 : 2 | AC Milan |
13.12.2023 21:00 13.12. 21:00 | Borussia Dortmund | 1 : 1 | Paris Saint-Germain |
28.11.2023 21:00 28.11. 21:00 | AC Milan | 1 : 3 | Borussia Dortmund |
28.11.2023 21:00 28.11. 21:00 | Paris Saint-Germain | 1 : 1 | Newcastle United |
07.11.2023 21:00 07.11. 21:00 | AC Milan | 2 : 1 | Paris Saint-Germain |
07.11.2023 18:45 07.11. 18:45 | Borussia Dortmund | 2 : 0 | Newcastle United |
25.10.2023 21:00 25.10. 21:00 | Newcastle United | 0 : 1 | Borussia Dortmund |
25.10.2023 21:00 25.10. 21:00 | Paris Saint-Germain | 3 : 0 | AC Milan |
04.10.2023 21:00 04.10. 21:00 | Newcastle United | 4 : 1 | Paris Saint-Germain |
04.10.2023 21:00 04.10. 21:00 | Borussia Dortmund | 0 : 0 | AC Milan |
19.09.2023 21:00 19.09. 21:00 | Paris Saint-Germain | 2 : 0 | Borussia Dortmund |
19.09.2023 18:45 19.09. 18:45 | AC Milan | 0 : 0 | Newcastle United |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borussia Dortmund | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 11 | +8 |
2 | Paris Saint-Germain | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 8 | +6 |
3 | AC Milan | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:8 | 8 | +6 |
4 | Newcastle United | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:7 | 5 | +4 |
Skupina G
13.12.2023 18:45 13.12. 18:45 | FK Crvena Zvezda | 2 : 3 | Manchester City |
13.12.2023 18:45 13.12. 18:45 | RB Leipzig | 2 : 1 | Young Boys |
28.11.2023 21:00 28.11. 21:00 | Young Boys | 2 : 0 | FK Crvena Zvezda |
28.11.2023 21:00 28.11. 21:00 | Manchester City | 3 : 2 | RB Leipzig |
07.11.2023 21:00 07.11. 21:00 | Manchester City | 3 : 0 | Young Boys |
07.11.2023 21:00 07.11. 21:00 | FK Crvena Zvezda | 1 : 2 | RB Leipzig |
25.10.2023 21:00 25.10. 21:00 | Young Boys | 1 : 3 | Manchester City |
25.10.2023 21:00 25.10. 21:00 | RB Leipzig | 3 : 1 | FK Crvena Zvezda |
04.10.2023 21:00 04.10. 21:00 | FK Crvena Zvezda | 2 : 2 | Young Boys |
04.10.2023 21:00 04.10. 21:00 | RB Leipzig | 1 : 3 | Manchester City |
19.09.2023 21:00 19.09. 21:00 | Manchester City | 3 : 1 | FK Crvena Zvezda |
19.09.2023 18:45 19.09. 18:45 | Young Boys | 1 : 3 | RB Leipzig |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:7 | 18 | +12 |
2 | RB Leipzig | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:10 | 12 | +8 |
3 | Young Boys | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:13 | 4 | +3 |
4 | FK Crvena Zvezda | 6 | 0 | 1 | 5 | 7:15 | 1 | +1 |
Skupina H
13.12.2023 21:00 13.12. 21:00 | Royal Antwerp FC | 3 : 2 | Barcelona |
13.12.2023 21:00 13.12. 21:00 | FC Porto | 5 : 3 | Shakhtar Donetsk |
28.11.2023 21:00 28.11. 21:00 | Barcelona | 2 : 1 | FC Porto |
28.11.2023 18:45 28.11. 18:45 | Shakhtar Donetsk | 1 : 0 | Royal Antwerp FC |
07.11.2023 21:00 07.11. 21:00 | FC Porto | 2 : 0 | Royal Antwerp FC |
07.11.2023 18:45 07.11. 18:45 | Shakhtar Donetsk | 1 : 0 | Barcelona |
25.10.2023 21:00 25.10. 21:00 | Royal Antwerp FC | 1 : 4 | FC Porto |
25.10.2023 18:45 25.10. 18:45 | Barcelona | 2 : 1 | Shakhtar Donetsk |
04.10.2023 21:00 04.10. 21:00 | FC Porto | 0 : 1 | Barcelona |
04.10.2023 18:45 04.10. 18:45 | Royal Antwerp FC | 2 : 3 | Shakhtar Donetsk |
19.09.2023 21:00 19.09. 21:00 | Shakhtar Donetsk | 1 : 3 | FC Porto |
19.09.2023 21:00 19.09. 21:00 | Barcelona | 5 : 0 | Royal Antwerp FC |
Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barcelona | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:6 | 12 | +8 |
2 | FC Porto | 6 | 4 | 0 | 2 | 15:8 | 12 | +8 |
3 | Shakhtar Donetsk | 6 | 3 | 0 | 3 | 10:12 | 9 | +6 |
4 | Royal Antwerp FC | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:17 | 3 | +2 |
Kvalifikace
Kvalifikace výsledky (mistrovská část, nemistrovská část)
0. předkolo Ligy mistrů
Tre Penne | 1:7 | Breidablik |
Escaldes | 0:3 | Podgorica |
Podgorica | 0:5 | Breidablik |
1. předkolo Ligy mistrů
M. Haifa |
2:1
4:0
|
Hamrun |
Qarabag FK |
4:0
2:1
|
Lincoln |
Breidablik |
2:1
1:0
|
Shamrock |
TNS |
0:2
1:3
|
Häcken |
HJK |
1:0
2:2
|
Larne FC |
FC Struga |
1:2
0:0
|
Žalgiris |
Ballkani |
2:0
0:4
|
Ludogorets |
Dinamo Tbilisi |
1:2
1:1
|
Astana |
Flora |
0:3
0:1
|
Raków |
FC Urartu |
0:1
3:2
|
Zrinjski |
Farul |
1:0
0:3
|
FC Sheriff |
KI Klaksvik |
0:0
3:0
|
Ferencváros |
Hesperange |
0:2
1:1
|
Slovan Bratislava |
BATE Borisov |
2:0
1:1
|
Partizani |
O. Ljubljana |
2:1
2:1
|
Valmiera |
2. předkolo Ligy mistrů
Häcken |
3:3
0:0
|
KI Klaksvik |
København |
6:3
2:0
|
Breidablik |
Aris Limassol |
6:2
5:3
|
BATE Borisov |
HJK |
1:0
0:2
|
Molde FK |
Servette |
1:1
2:2
|
Genk |
Ludogorets |
1:1
1:2
|
O. Ljubljana |
Žalgiris |
2:2
0:1
|
Galatasaray |
Zrinjski |
0:1
2:2
|
Slovan Bratislava |
SK Dnipro-1 |
1:3
2:2
|
Panathinaikos |
Raków |
3:2
1:1
|
Qarabag FK |
Dinamo Zagreb |
4:0
2:0
|
Astana |
FC Sheriff |
1:0
1:4
|
M. Haifa |
3. předkolo Ligy mistrů
Sturm Graz |
1:3
1:4
|
PSV Eindhoven |
O. Ljubljana |
0:3
0:1
|
Galatasaray |
AEK Athens |
2:2
2:1
|
Dinamo Zagreb |
Aris Limassol |
0:1
1:2
|
Raków |
KI Klaksvik |
2:1
0:2
|
Molde FK |
Slovan Bratislava |
1:2
1:3
|
M. Haifa |
Servette |
1:1
1:2
|
Rangers FC |
Olympique Marseille |
2:1
0:1
|
Panathinaikos |
Sparta Praha |
3:3
0:0
|
København |
SC Braga |
3:0
4:1
|
Bačka Topola |
Play-off Ligy mistrů
PSV Eindhoven |
5:1
2:2
|
Rangers FC |
Galatasaray |
2:1
3:2
|
Molde FK |
M. Haifa |
0:0
0:3
|
Young Boys |
Raków |
0:1
1:1
|
København |
SC Braga |
2:1
1:0
|
Panathinaikos |
AEK Athens |
1:2
0:1
|
Royal Antwerp |
Kvalifikace vylosování - mistrovská část
0. předkolo Ligy mistrů
Tre Penne | vs. | Breidablik | |
Escaldes | vs. | Podgorica | |
Podgorica | vs. | Breidablik |
1. předkolo Ligy mistrů
M. Haifa | vs. | Hamrun | |
Qarabag FK | vs. | Lincoln | |
Breidablik | vs. | Shamrock | |
TNS | vs. | Häcken | |
HJK | vs. | Larne FC | |
FC Struga | vs. | Žalgiris | |
Ballkani | vs. | Ludogorets | |
Dinamo Tbilisi | vs. | Astana | |
Flora | vs. | Raków | |
FC Urartu | vs. | Zrinjski | |
Farul | vs. | FC Sheriff | |
KI Klaksvik | vs. | Ferencváros | |
Hesperange | vs. | Slovan Bratislava | |
BATE Borisov | vs. | Partizani | |
O. Ljubljana | vs. | Valmiera |
2. předkolo Ligy mistrů
Häcken | vs. | KI Klaksvik | |
København | vs. | Breidablik | |
Aris Limassol | vs. | BATE Borisov | |
HJK | vs. | Molde FK | |
Ludogorets | vs. | O. Ljubljana | |
Žalgiris | vs. | Galatasaray | |
Zrinjski | vs. | Slovan Bratislava | |
Raków | vs. | Qarabag FK | |
Dinamo Zagreb | vs. | Astana | |
FC Sheriff | vs. | M. Haifa |
3. předkolo Ligy mistrů
O. Ljubljana | vs. | Galatasaray | |
Aris Limassol | vs. | Raków | |
KI Klaksvik | vs. | Molde FK | |
Slovan Bratislava | vs. | M. Haifa | |
Sparta Praha | vs. | København |
Play-off Ligy mistrů
Galatasaray | vs. | Molde FK | |
M. Haifa | vs. | Young Boys | |
Raków | vs. | København |
Kvalifikace vylosování - nemistrovská část
2. předkolo Ligy mistrů
Servette | vs. | Genk | |
SK Dnipro-1 | vs. | Panathinaikos |
3. předkolo Ligy mistrů
Sturm Graz | vs. | PSV Eindhoven | |
AEK Athens | vs. | Dinamo Zagreb | |
Servette | vs. | Rangers FC | |
Olympique Marseille | vs. | Panathinaikos | |
SC Braga | vs. | Bačka Topola |
Play-off Ligy mistrů
PSV Eindhoven | vs. | Rangers FC | |
SC Braga | vs. | Panathinaikos | |
AEK Athens | vs. | Royal Antwerp |
Nasazení dle koeficientů (skutečnost)
mistrovská část
0. předkolo Ligy mistrů
Tre Penne | 4.000 | 6.000 | Breidablik |
Escaldes | 1.000 | 7.500 | Podgorica |
Podgorica | 7.500 | 6.000 | Breidablik |
1. předkolo Ligy mistrů
M. Haifa | 13.000 | 2.500 | Hamrun |
Qarabag FK | 25.000 | 8.500 | Lincoln |
Breidablik | 6.000 | 9.000 | Shamrock |
TNS | 9.000 | 4.575 | Häcken |
HJK | 11.000 | 3.000 | Larne FC |
FC Struga | 1.400 | 11.000 | Žalgiris |
Ballkani | 3.000 | 21.000 | Ludogorets |
Dinamo Tbilisi | 7.500 | 14.000 | Astana |
Flora | 10.500 | 5.000 | Raków |
FC Urartu | 2.000 | 8.500 | Zrinjski |
Farul | 3.430 | 19.500 | FC Sheriff |
KI Klaksvik | 8.000 | 27.000 | Ferencváros |
Hesperange | 1.750 | 24.500 | Slovan Bratislava |
BATE Borisov | 15.000 | 5.000 | Partizani |
O. Ljubljana | 9.000 | 3.500 | Valmiera |
2. předkolo Ligy mistrů
Häcken | 4.575 | 8.000 | KI Klaksvik |
København | 40.500 | 6.000 | Breidablik |
Aris Limassol | 5.275 | 15.000 | BATE Borisov |
HJK | 11.000 | 24.000 | Molde FK |
Ludogorets | 21.000 | 9.000 | O. Ljubljana |
Žalgiris | 11.000 | 31.500 | Galatasaray |
Zrinjski | 8.500 | 24.500 | Slovan Bratislava |
Raków | 5.000 | 25.000 | Qarabag FK |
Dinamo Zagreb | 55.000 | 14.000 | Astana |
FC Sheriff | 19.500 | 13.000 | M. Haifa |
3. předkolo Ligy mistrů
O. Ljubljana | 9.000 | 31.500 | Galatasaray |
Aris Limassol | 5.275 | 5.000 | Raków |
KI Klaksvik | 8.000 | 24.000 | Molde FK |
Slovan Bratislava | 24.500 | 13.000 | M. Haifa |
Sparta Praha | 14.000 | 40.500 | København |
Play-off Ligy mistrů
Galatasaray | 31.500 | 24.000 | Molde FK |
M. Haifa | 13.000 | 34.500 | Young Boys |
Raków | 5.000 | 40.500 | København |
nemistrovská část
2. předkolo Ligy mistrů
Servette | 5.935 | 18.000 | Genk |
SK Dnipro-1 | 6.360 | 5.640 | Panathinaikos |
3. předkolo Ligy mistrů
Sturm Graz | 12.500 | 43.000 | PSV Eindhoven |
AEK Athens | 11.000 | 55.000 | Dinamo Zagreb |
Servette | 5.935 | 54.000 | Rangers FC |
Olympique Marseille | 33.000 | 5.640 | Panathinaikos |
SC Braga | 44.000 | 6.675 | Bačka Topola |
Play-off Ligy mistrů
PSV Eindhoven | 43.000 | 54.000 | Rangers FC |
SC Braga | 44.000 | 5.640 | Panathinaikos |
AEK Athens | 11.000 | 17.000 | Royal Antwerp |
Nasazení dle koeficientů (predikce před začátkem sezóny)
mistrovská část
We will continue to specify the prediction!
0. předkolo Ligy mistrů
Podgorica | 7.000 | 0.775 | Keflavík ÍF |
Breidablik | 4.000 | 4.000 | Breidablik |
1. předkolo Ligy mistrů
Dinamo Zagreb | 49.500 | 8.500 | HJK |
København | 40.500 | 8.000 | Famagusta |
Galatasaray | 32.000 | 8.000 | Žalgiris |
Qarabag FK | 25.000 | 7.750 | O. Ljubljana |
Ludogorets | 23.000 | 7.000 | Shamrock |
Ludogorets | 23.000 | 7.000 | Zrinjski |
FC Sheriff | 22.500 | 7.000 | M. Haifa |
FC Sheriff | 22.500 | 7.000 | M. Haifa |
Astana | 20.500 | 7.000 | Podgorica |
Midtjylland | 19.000 | 6.500 | Dinamo Tbilisi |
APOEL | 18.000 | 6.500 | DAC |
Ferencváros | 15.500 | 6.250 | KI Klaksvik |
Slovan Bratislava | 13.000 | 6.250 | Shakhtyor |
Flora | 9.750 | 4.500 | Häcken |
TNS | 8.500 | 4.500 | Europa |
TNS | 8.500 | 4.500 | Europa |
HJK | 8.500 | 4.450 | Aris Limassol |
HJK | 8.500 | 4.250 | Partizani |
Famagusta | 8.000 | 3.875 | Nordsjælland |
Žalgiris | 8.000 | 3.525 | Hapoel Haifa |
O. Ljubljana | 7.750 | 3.225 | Pirin Blagoevgrad |
Shamrock | 7.000 | 3.225 | Arda Kardzhali |
Zrinjski | 7.000 | 3.000 | MFK Ružomberok |
M. Haifa | 7.000 | 2.980 | FC U Craiova 1948 |
M. Haifa | 7.000 | 2.980 | Farul |
Podgorica | 7.000 | 2.980 | Farul |
Dinamo Tbilisi | 6.500 | 2.500 | Raków |
DAC | 6.500 | 2.000 | FC Urartu |
2. předkolo Ligy mistrů
Dinamo Zagreb | 49.500 | 19.000 | Molde FK |
København | 40.500 | 19.000 | Midtjylland |
Galatasaray | 32.000 | 18.000 | APOEL |
Qarabag FK | 25.000 | 15.500 | Ferencváros |
Ludogorets | 23.000 | 13.500 | Sparta Praha |
Ludogorets | 23.000 | 13.500 | Sparta Praha |
FC Sheriff | 22.500 | 13.000 | Slovan Bratislava |
FC Sheriff | 22.500 | 9.750 | Flora |
Astana | 20.500 | 8.500 | TNS |
AEK Athens | 20.000 | 8.500 | TNS |
Molde FK | 19.000 | 8.500 | HJK |
Midtjylland | 19.000 | 8.500 | HJK |
APOEL | 18.000 | 8.000 | Famagusta |
Ferencváros | 15.500 | 8.000 | Žalgiris |
Sparta Praha | 13.500 | 7.750 | O. Ljubljana |
Sparta Praha | 13.500 | 7.000 | Shamrock |
Slovan Bratislava | 13.000 | 7.000 | Zrinjski |
Flora | 9.750 | 7.000 | M. Haifa |
3. předkolo Ligy mistrů
Dinamo Zagreb | 49.500 | 23.000 | Ludogorets |
København | 40.500 | 23.000 | Ludogorets |
Young Boys | 37.000 | 22.500 | FC Sheriff |
Galatasaray | 32.000 | 22.500 | FC Sheriff |
Gent | 27.500 | 20.500 | Astana |
Qarabag FK | 25.000 | 20.000 | AEK Athens |
Ludogorets | 23.000 | 19.000 | Molde FK |
Ludogorets | 23.000 | 19.000 | Midtjylland |
FC Sheriff | 22.500 | 18.000 | Genk |
FC Sheriff | 22.500 | 18.000 | APOEL |
Astana | 20.500 | 15.500 | Ferencváros |
Play-off Ligy mistrů
Shakhtar Donetsk | 71.000 | 40.500 | København |
Dinamo Zagreb | 49.500 | 37.000 | Young Boys |
Crvena Zvezda | 46.000 | 32.000 | Galatasaray |
Crvena Zvezda | 46.000 | 27.500 | Gent |
København | 40.500 | 25.000 | Qarabag FK |
Young Boys | 37.000 | 23.000 | Ludogorets |
Galatasaray | 32.000 | 23.000 | Ludogorets |
Gent | 27.500 | 22.500 | FC Sheriff |
nemistrovská část
2. předkolo Ligy mistrů
AEK Athens | 20.000 | 4.800 | St. Gilloise |
Genk | 18.000 | 4.800 | Cercle Brugge |
SK Dnipro-1 | 5.520 | 4.775 | FK Napredak |
St. Gilloise | 4.800 | 4.775 | Bačka Topola |
Cercle Brugge | 4.800 | 4.775 | Bačka Topola |
FK Napredak | 4.775 | 4.385 | Servette |
3. předkolo Ligy mistrů
Rangers FC | 50.250 | 33.000 | PSV Eindhoven |
Rangers FC | 50.250 | 20.000 | AEK Athens |
SC Braga | 46.000 | 18.000 | Genk |
Olympique Marseille | 44.000 | 7.500 | Sturm Graz |
PSV Eindhoven | 33.000 | 7.500 | Sturm Graz |
AEK Athens | 20.000 | 5.690 | Austria Lustenau |
Genk | 18.000 | 5.520 | SK Dnipro-1 |
Play-off Ligy mistrů
Rangers FC | 50.250 | 46.000 | SC Braga |
Rangers FC | 50.250 | 44.000 | Olympique Marseille |
SC Braga | 46.000 | 33.000 | PSV Eindhoven |
Olympique Marseille | 44.000 | 20.000 | AEK Athens |