Galatasaray
/ GALATASARAY S.K., GALATASARAY AŞ /
Turecko
Bodů v této sezóně
8
Koeficient pro tuto sezónu
53.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
46.500*
Peníze od UEFA
24.657.500,00 €
Turecko - další kluby
Adana Demirspor
(9.035)
Akhisar Belediyespor (9.035)
Alanyaspor (9.035)
Altay Izmir (9.035)
Amed (9.035)
Ankaraspor (9.035)
Antalyaspor (9.035)
BB Bodrumspor (9.035)
BB Erzurumspor (9.035)
Beşiktaş (16.500)
Bursaspor (9.035)
Çaykur Rizespor (9.035)
Çorum FK (9.035)
Denizlispor (9.035)
Eskişehirspor (9.035)
Eyüpspor (9.035)
Fatih Karagümrük SK (9.035)
Fenerbahçe (60.750)
Galatasaray (46.500)
Gazişehir Gaziantep FK (9.035)
Gençlerbirliği (9.035)
Giresunspor (9.035)
Göztepe (9.035)
Hatayspor (9.035)
Istanbul Basaksehir (21.000)
İstanbulspor (9.035)
Kardemir Karabükspor (9.035)
Kasımpaşa SK (9.035)
Kayserispor (9.035)
Kocaelispor (9.035)
Konyaspor (9.035)
MKE Ankaragücü (9.035)
Pendikspor (9.035)
Samsunspor (11.125)
Sivasspor (10.000)
Trabzonspor (12.500)
Ümraniyespor (9.035)
Yeni Malatyaspor (9.035)
Akhisar Belediyespor (9.035)
Alanyaspor (9.035)
Altay Izmir (9.035)
Amed (9.035)
Ankaraspor (9.035)
Antalyaspor (9.035)
BB Bodrumspor (9.035)
BB Erzurumspor (9.035)
Beşiktaş (16.500)
Bursaspor (9.035)
Çaykur Rizespor (9.035)
Çorum FK (9.035)
Denizlispor (9.035)
Eskişehirspor (9.035)
Eyüpspor (9.035)
Fatih Karagümrük SK (9.035)
Fenerbahçe (60.750)
Galatasaray (46.500)
Gazişehir Gaziantep FK (9.035)
Gençlerbirliği (9.035)
Giresunspor (9.035)
Göztepe (9.035)
Hatayspor (9.035)
Istanbul Basaksehir (21.000)
İstanbulspor (9.035)
Kardemir Karabükspor (9.035)
Kasımpaşa SK (9.035)
Kayserispor (9.035)
Kocaelispor (9.035)
Konyaspor (9.035)
MKE Ankaragücü (9.035)
Pendikspor (9.035)
Samsunspor (11.125)
Sivasspor (10.000)
Trabzonspor (12.500)
Ümraniyespor (9.035)
Yeni Malatyaspor (9.035)
Příští zápas
Skupinová část
Liga Mistrů - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Paris SG
(FRA)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:5 | 9 | +6 |
|
2
|
Aston Villa
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | +6 |
|
3
|
Liverpool
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:7 | 9 | +6 |
|
4
|
Real Madrid
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:5 | 9 | +6 |
|
5
|
Real Betis
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 | +6 |
|
6
|
VfB Stuttgart
(GER)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 | +5 |
|
7
|
Arsenal
(ENG)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | +5 |
|
8
|
Barcelona
(ESP)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 | +4 |
|
9
|
Como
(ITA)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:5 | 6 | +4 |
|
10
|
Man. City
(ENG)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 6 | +4 |
|
11
|
Club Brugge
(BEL)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 | +4 |
|
12
|
Sporting CP
(POR)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 | +4 |
|
13
|
Borussia Dortmund
(GER)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | +4 |
|
14
|
Bayern
(GER)
|
3 | 1 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | +4 |
|
15
|
AS Roma
(ITA)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | +3 |
|
16
|
Atlético Madrid
(ESP)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
17
|
Shakhtar
(UKR)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
18
|
PSV Eindhoven
(NED)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 | +3 |
|
19
|
Villarreal
(ESP)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:8 | 3 | +2 |
|
20
|
Inter
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
21
|
Man. United
(ENG)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
22
|
SSC Napoli
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 | +2 |
|
23
|
Galatasaray
(TUR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
24
|
LASK Linz
(AUT)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
25
|
Sabah FK
(AZE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | +2 |
|
26
|
Feyenoord
(NED)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 | +2 |
|
27
|
RC Lens
(FRA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 | +2 |
|
28
|
Bodø/Glimt
(NOR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 | +2 |
|
29
|
RB Leipzig
(GER)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
30
|
AEK Athens
(GRE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
31
|
Fenerbahçe
(TUR)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:9 | 2 | +2 |
|
32
|
Slavia Praha
(CZE)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 | +1 |
|
33
|
Viking FK
(NOR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 | +1 |
|
34
|
FC Porto
(POR)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
LOSC
(FRA)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | 0 | +0 |
|
36
|
Slovan Bratislava
(SVK)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
2.100.000,00 €
přerozdělené za remízy
87.500,00 €
za účast
18.620.000,00 €
za umístění ve skupině
3.850.000,00 €
celkem
24.657.500,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
8.000
2025-2026
17.750
2024-2025
12.750
2023-2024
8.000
2022-2023
0.000
2021-2022
15.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 15.00,
2020-2021: 2.50,
2019-2020: 6.00,
2018-2019: 8.00,
2017-2018: 0.50,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 9.00,
2014-2015: 5.00,
2013-2014: 15.00,
2012-2013: 22.00,
2011-2012: 0.00