Trabzonspor
/ TRABZONSPOR AŞ /
Turecko
Bodů v této sezóně
4
Koeficient pro tuto sezónu
11.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
12.500*
Peníze od UEFA
5.599.308,00 €
Turecko - další kluby
Adana Demirspor
(9.035)
Akhisar Belediyespor (9.035)
Alanyaspor (9.035)
Altay Izmir (9.035)
Amed (9.035)
Ankaraspor (9.035)
Antalyaspor (9.035)
BB Bodrumspor (9.035)
BB Erzurumspor (9.035)
Beşiktaş (16.500)
Bursaspor (9.035)
Çaykur Rizespor (9.035)
Çorum FK (9.035)
Denizlispor (9.035)
Eskişehirspor (9.035)
Eyüpspor (9.035)
Fatih Karagümrük SK (9.035)
Fenerbahçe (60.750)
Galatasaray (46.500)
Gazişehir Gaziantep FK (9.035)
Gençlerbirliği (9.035)
Giresunspor (9.035)
Göztepe (9.035)
Hatayspor (9.035)
Istanbul Basaksehir (21.000)
İstanbulspor (9.035)
Kardemir Karabükspor (9.035)
Kasımpaşa SK (9.035)
Kayserispor (9.035)
Kocaelispor (9.035)
Konyaspor (9.035)
MKE Ankaragücü (9.035)
Pendikspor (9.035)
Samsunspor (11.125)
Sivasspor (10.000)
Trabzonspor (12.500)
Ümraniyespor (9.035)
Yeni Malatyaspor (9.035)
Akhisar Belediyespor (9.035)
Alanyaspor (9.035)
Altay Izmir (9.035)
Amed (9.035)
Ankaraspor (9.035)
Antalyaspor (9.035)
BB Bodrumspor (9.035)
BB Erzurumspor (9.035)
Beşiktaş (16.500)
Bursaspor (9.035)
Çaykur Rizespor (9.035)
Çorum FK (9.035)
Denizlispor (9.035)
Eskişehirspor (9.035)
Eyüpspor (9.035)
Fatih Karagümrük SK (9.035)
Fenerbahçe (60.750)
Galatasaray (46.500)
Gazişehir Gaziantep FK (9.035)
Gençlerbirliği (9.035)
Giresunspor (9.035)
Göztepe (9.035)
Hatayspor (9.035)
Istanbul Basaksehir (21.000)
İstanbulspor (9.035)
Kardemir Karabükspor (9.035)
Kasımpaşa SK (9.035)
Kayserispor (9.035)
Kocaelispor (9.035)
Konyaspor (9.035)
MKE Ankaragücü (9.035)
Pendikspor (9.035)
Samsunspor (11.125)
Sivasspor (10.000)
Trabzonspor (12.500)
Ümraniyespor (9.035)
Yeni Malatyaspor (9.035)
Příští zápas
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
2 x
400.000,00 €
přerozdělené za remízy
102.308,00 €
za účast
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za 1. až 8. místo ve skupině
400.000,00 €
za umístění ve skupině
952.000,00 €
celkem
5.599.308,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
4.000
2025-2026
0.000
2024-2025
2.500
2023-2024
0.000
2022-2023
6.000
2021-2022
2.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 2.50,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 3.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 1.00,
2014-2015: 7.00,
2013-2014: 10.00,
2012-2013: 1.50,
2011-2012: 10.00