Brighton & Hove Albion
/ BRIGHTON /
Anglie
Bodů v této sezóně
4.5
Koeficient pro tuto sezónu
23.904
Koeficient (sezóna 2027/28)
19.704*
Peníze od UEFA
4.913.154,00 €
Anglie - další kluby
AFC Bournemouth
(19.704)
Arsenal FC (130.000)
Aston Villa (95.000)
Brentford FC (19.704)
Brighton & Hove Albion (19.704)
Burnley FC (19.704)
Chelsea FC (74.250)
Coventry (19.704)
Crystal Palace FC (24.875)
Everton (19.704)
Fulham FC (19.704)
Huddersfield Town (19.704)
Hull City AFC (19.704)
Ipswich (19.704)
Leeds United (19.704)
Leicester City (19.704)
Liverpool (109.000)
Luton (19.704)
Manchester City (108.500)
Manchester United (66.500)
Newcastle United (29.750)
Norwich City (19.704)
Nottingham Forest (23.000)
Sheffield United (19.704)
Southampton (19.704)
Stoke City (19.704)
Sunderland (19.704)
Swansea City (19.704)
Tottenham Hotspur (77.000)
Watford FC (19.704)
West Bromwich Albion (19.704)
West Ham United (48.000)
Wigan Athletic FC (19.704)
Wolverhampton Wanderers (19.704)
Arsenal FC (130.000)
Aston Villa (95.000)
Brentford FC (19.704)
Brighton & Hove Albion (19.704)
Burnley FC (19.704)
Chelsea FC (74.250)
Coventry (19.704)
Crystal Palace FC (24.875)
Everton (19.704)
Fulham FC (19.704)
Huddersfield Town (19.704)
Hull City AFC (19.704)
Ipswich (19.704)
Leeds United (19.704)
Leicester City (19.704)
Liverpool (109.000)
Luton (19.704)
Manchester City (108.500)
Manchester United (66.500)
Newcastle United (29.750)
Norwich City (19.704)
Nottingham Forest (23.000)
Sheffield United (19.704)
Southampton (19.704)
Stoke City (19.704)
Sunderland (19.704)
Swansea City (19.704)
Tottenham Hotspur (77.000)
Watford FC (19.704)
West Bromwich Albion (19.704)
West Ham United (48.000)
Wigan Athletic FC (19.704)
Wolverhampton Wanderers (19.704)
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
133.000,00 €
za zápasy
400.000,00 €
přerozdělené za remízy
51.154,00 €
za účast
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za 9. až 16. místo ve skupině
200.000,00 €
za umístění ve skupině
784.000,00 €
celkem
4.913.154,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
3.000
2025-2026
0.000
2024-2025
0.000
2023-2024
16.000
2022-2023
0.000
2021-2022
0.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 0.00,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 0.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00
Výsledky zápasů
Podobné články
Dva společní soupeři pro Spartu i Plzeň, Jablonec se těší na Brighton i Freiburg
28.08.2026 13:51 Sparta v ligové fázi Evropské ligy přivítá doma Alkmaar, Rennes, Bournemouth a Lilleström, zatímco venku změří síly s Olympiakosem, Salcburkem, Crystal Palace a Araratem-Armenia. Plzeňskou Viktorii čekají na domácím trávníku Benfica, Union Saint... více