AS Roma
/ AS ŘÍM, ROMA /
Itálie
Bodů v této sezóně
9
Koeficient pro tuto sezónu
97.750
Koeficient (sezóna 2027/28)
83.750*
Peníze od UEFA
28.557.500,00 €
Itálie - další kluby
AC Milan
(62.000)
AS Roma (83.750)
Atalanta BC (70.500)
Benevento Calcio (16.846)
Bologna FC (30.750)
Brescia Calcio (16.846)
Cagliari Calcio (16.846)
Chievo Verona (16.846)
Como (16.846)
Cremonese (16.846)
Empoli FC (16.846)
FC Crotone (16.846)
Fiorentina (76.250)
Frosinone Calcio (16.846)
Genoa CFC (16.846)
Hellas Verona (16.846)
Internazionale Milano (117.000)
Juventus (57.250)
Monza (16.846)
Parma Calcio 1913 (16.846)
Pisa (16.846)
Sampdoria (16.846)
Sassuolo (16.846)
SPAL 2013 Ferrara (16.846)
Spezia Calcio (16.846)
SSC Napoli (62.000)
SS Lazio (50.000)
Torino FC (16.846)
Udinese Calcio (16.846)
US Lecce (16.846)
US Salernitana 1919 (16.846)
Venezia FC (16.846)
AS Roma (83.750)
Atalanta BC (70.500)
Benevento Calcio (16.846)
Bologna FC (30.750)
Brescia Calcio (16.846)
Cagliari Calcio (16.846)
Chievo Verona (16.846)
Como (16.846)
Cremonese (16.846)
Empoli FC (16.846)
FC Crotone (16.846)
Fiorentina (76.250)
Frosinone Calcio (16.846)
Genoa CFC (16.846)
Hellas Verona (16.846)
Internazionale Milano (117.000)
Juventus (57.250)
Monza (16.846)
Parma Calcio 1913 (16.846)
Pisa (16.846)
Sampdoria (16.846)
Sassuolo (16.846)
SPAL 2013 Ferrara (16.846)
Spezia Calcio (16.846)
SSC Napoli (62.000)
SS Lazio (50.000)
Torino FC (16.846)
Udinese Calcio (16.846)
US Lecce (16.846)
US Salernitana 1919 (16.846)
Venezia FC (16.846)
Příští zápas
Skupinová část
Liga Mistrů - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Paris SG
(FRA)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:5 | 9 | +6 |
|
2
|
Aston Villa
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | +6 |
|
3
|
Liverpool
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:7 | 9 | +6 |
|
4
|
Real Madrid
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:5 | 9 | +6 |
|
5
|
Real Betis
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 | +6 |
|
6
|
VfB Stuttgart
(GER)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 | +5 |
|
7
|
Arsenal
(ENG)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | +5 |
|
8
|
Barcelona
(ESP)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 | +4 |
|
9
|
Como
(ITA)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:5 | 6 | +4 |
|
10
|
Man. City
(ENG)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 6 | +4 |
|
11
|
Club Brugge
(BEL)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 | +4 |
|
12
|
Sporting CP
(POR)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 | +4 |
|
13
|
Borussia Dortmund
(GER)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | +4 |
|
14
|
Bayern
(GER)
|
3 | 1 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | +4 |
|
15
|
AS Roma
(ITA)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | +3 |
|
16
|
Atlético Madrid
(ESP)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
17
|
Shakhtar
(UKR)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
18
|
PSV Eindhoven
(NED)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 | +3 |
|
19
|
Villarreal
(ESP)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:8 | 3 | +2 |
|
20
|
Inter
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
21
|
Man. United
(ENG)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
22
|
SSC Napoli
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 | +2 |
|
23
|
Galatasaray
(TUR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
24
|
LASK Linz
(AUT)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
25
|
Sabah FK
(AZE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | +2 |
|
26
|
Feyenoord
(NED)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 | +2 |
|
27
|
RC Lens
(FRA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 | +2 |
|
28
|
Bodø/Glimt
(NOR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 | +2 |
|
29
|
RB Leipzig
(GER)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
30
|
AEK Athens
(GRE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
31
|
Fenerbahçe
(TUR)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:9 | 2 | +2 |
|
32
|
Slavia Praha
(CZE)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 | +1 |
|
33
|
Viking FK
(NOR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 | +1 |
|
34
|
FC Porto
(POR)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
LOSC
(FRA)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | 0 | +0 |
|
36
|
Slovan Bratislava
(SVK)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
700.000,00 €
za zápasy
2.100.000,00 €
přerozdělené za remízy
87.500,00 €
za účast
18.620.000,00 €
za 9. až 16. místo ve skupině
1.000.000,00 €
za umístění ve skupině
6.050.000,00 €
celkem
28.557.500,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
9.000
2025-2026
17.250
2024-2025
14.500
2023-2024
21.000
2022-2023
22.000
2021-2022
23.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 23.00,
2020-2021: 24.00,
2019-2020: 11.00,
2018-2019: 17.00,
2017-2018: 25.00,
2016-2017: 13.00,
2015-2016: 14.00,
2014-2015: 12.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 1.50