FC Porto
/ PORTO /
Portugalsko
Bodů v této sezóně
6
Koeficient pro tuto sezónu
80.750
Koeficient (sezóna 2027/28)
76.750*
Peníze od UEFA
19.445.000,00 €
Portugalsko - další kluby
Académica de Coimbra
(12.050)
Academico Viseu (12.050)
Alverca (12.050)
Arouca (12.050)
AVS (12.050)
Boavista (12.050)
Casa Pia (12.050)
CD Aves (12.050)
CD Feirense (12.050)
CD Nacional (12.050)
CD Santa Clara (12.050)
CD Tondela (12.050)
CS Marítimo (12.050)
Estoril Praia (12.050)
Estrela (12.050)
FC Famalicão (12.050)
FC Paços de Ferreira (12.050)
FC Porto (76.750)
FC Vizela (12.050)
GD Chaves (12.050)
Gil Vicente (12.050)
Moreirense FC (12.050)
Os Belenenses (12.050)
Portimonense SC (12.050)
Rio Ave (12.050)
SC Braga (50.250)
SC Farense (12.050)
SCU Torreense (12.050)
SL Benfica (76.000)
Sporting CP (78.000)
Vitória Guimarães (18.750)
Vitória Setúbal (12.050)
Academico Viseu (12.050)
Alverca (12.050)
Arouca (12.050)
AVS (12.050)
Boavista (12.050)
Casa Pia (12.050)
CD Aves (12.050)
CD Feirense (12.050)
CD Nacional (12.050)
CD Santa Clara (12.050)
CD Tondela (12.050)
CS Marítimo (12.050)
Estoril Praia (12.050)
Estrela (12.050)
FC Famalicão (12.050)
FC Paços de Ferreira (12.050)
FC Porto (76.750)
FC Vizela (12.050)
GD Chaves (12.050)
Gil Vicente (12.050)
Moreirense FC (12.050)
Os Belenenses (12.050)
Portimonense SC (12.050)
Rio Ave (12.050)
SC Braga (50.250)
SC Farense (12.050)
SCU Torreense (12.050)
SL Benfica (76.000)
Sporting CP (78.000)
Vitória Guimarães (18.750)
Vitória Setúbal (12.050)
Příští zápas
Skupinová část
Liga Mistrů - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Paris SG
(FRA)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:5 | 9 | +6 |
|
2
|
Aston Villa
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | +6 |
|
3
|
Liverpool
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:7 | 9 | +6 |
|
4
|
Real Madrid
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:5 | 9 | +6 |
|
5
|
Real Betis
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 | +6 |
|
6
|
VfB Stuttgart
(GER)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 | +5 |
|
7
|
Arsenal
(ENG)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | +5 |
|
8
|
Barcelona
(ESP)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 | +4 |
|
9
|
Como
(ITA)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:5 | 6 | +4 |
|
10
|
Man. City
(ENG)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 6 | +4 |
|
11
|
Club Brugge
(BEL)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 | +4 |
|
12
|
Sporting CP
(POR)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 | +4 |
|
13
|
Borussia Dortmund
(GER)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | +4 |
|
14
|
Bayern
(GER)
|
3 | 1 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | +4 |
|
15
|
AS Roma
(ITA)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | +3 |
|
16
|
Atlético Madrid
(ESP)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
17
|
Shakhtar
(UKR)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
18
|
PSV Eindhoven
(NED)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 | +3 |
|
19
|
Villarreal
(ESP)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:8 | 3 | +2 |
|
20
|
Inter
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
21
|
Man. United
(ENG)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
22
|
SSC Napoli
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 | +2 |
|
23
|
Galatasaray
(TUR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
24
|
LASK Linz
(AUT)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
25
|
Sabah FK
(AZE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | +2 |
|
26
|
Feyenoord
(NED)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 | +2 |
|
27
|
RC Lens
(FRA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 | +2 |
|
28
|
Bodø/Glimt
(NOR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 | +2 |
|
29
|
RB Leipzig
(GER)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
30
|
AEK Athens
(GRE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
31
|
Fenerbahçe
(TUR)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:9 | 2 | +2 |
|
32
|
Slavia Praha
(CZE)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 | +1 |
|
33
|
Viking FK
(NOR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 | +1 |
|
34
|
FC Porto
(POR)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
LOSC
(FRA)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | 0 | +0 |
|
36
|
Slovan Bratislava
(SVK)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
18.620.000,00 €
za umístění ve skupině
825.000,00 €
celkem
19.445.000,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
6.000
2025-2026
24.000
2024-2025
9.750
2023-2024
19.000
2022-2023
18.000
2021-2022
10.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 10.00,
2020-2021: 23.00,
2019-2020: 7.00,
2018-2019: 23.00,
2017-2018: 17.00,
2016-2017: 17.00,
2015-2016: 11.00,
2014-2015: 25.00,
2013-2014: 16.00,
2012-2013: 20.00,
2011-2012: 10.00
Výsledky zápasů
Podobné články
Nepříjemná zpráva pro Porto, lídrovi portugalské ligy se vážně zranil nejlepší střelec Samu
10.02.2026 21:28 Samu Aghehowa (21) gólově táhne FC Porto, kterému však ve zbytku sezony již nepomůže. Mladý útočník si přetrhl přední zkřížený vaz v koleni a předpokládá se, že nebude k dispozici ani španělské reprezentaci pro mistrovství světa. více