SSC Napoli
/ NEAPOL, NAPOLI, S.S.C. NAPOLI, NAPOLI /
Itálie
Bodů v této sezóně
8
Koeficient pro tuto sezónu
63.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
62.000*
Peníze od UEFA
24.382.500,00 €
Itálie - další kluby
AC Milan
(62.000)
AS Roma (83.750)
Atalanta BC (70.500)
Benevento Calcio (16.846)
Bologna FC (30.750)
Brescia Calcio (16.846)
Cagliari Calcio (16.846)
Chievo Verona (16.846)
Como (16.846)
Cremonese (16.846)
Empoli FC (16.846)
FC Crotone (16.846)
Fiorentina (76.250)
Frosinone Calcio (16.846)
Genoa CFC (16.846)
Hellas Verona (16.846)
Internazionale Milano (119.000)
Juventus (57.250)
Monza (16.846)
Parma Calcio 1913 (16.846)
Pisa (16.846)
Sampdoria (16.846)
Sassuolo (16.846)
SPAL 2013 Ferrara (16.846)
Spezia Calcio (16.846)
SSC Napoli (62.000)
SS Lazio (50.000)
Torino FC (16.846)
Udinese Calcio (16.846)
US Lecce (16.846)
US Salernitana 1919 (16.846)
Venezia FC (16.846)
AS Roma (83.750)
Atalanta BC (70.500)
Benevento Calcio (16.846)
Bologna FC (30.750)
Brescia Calcio (16.846)
Cagliari Calcio (16.846)
Chievo Verona (16.846)
Como (16.846)
Cremonese (16.846)
Empoli FC (16.846)
FC Crotone (16.846)
Fiorentina (76.250)
Frosinone Calcio (16.846)
Genoa CFC (16.846)
Hellas Verona (16.846)
Internazionale Milano (119.000)
Juventus (57.250)
Monza (16.846)
Parma Calcio 1913 (16.846)
Pisa (16.846)
Sampdoria (16.846)
Sassuolo (16.846)
SPAL 2013 Ferrara (16.846)
Spezia Calcio (16.846)
SSC Napoli (62.000)
SS Lazio (50.000)
Torino FC (16.846)
Udinese Calcio (16.846)
US Lecce (16.846)
US Salernitana 1919 (16.846)
Venezia FC (16.846)
Příští zápas
Skupinová část
Liga Mistrů - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Paris SG
(FRA)
|
4 | 4 | 0 | 0 | 20:5 | 12 | +8 |
|
2
|
Barcelona
(ESP)
|
4 | 3 | 0 | 1 | 14:6 | 9 | +6 |
|
3
|
Aston Villa
(ENG)
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:6 | 9 | +6 |
|
4
|
Liverpool
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:7 | 9 | +6 |
|
5
|
Real Madrid
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:5 | 9 | +6 |
|
6
|
Sporting CP
(POR)
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 9 | +6 |
|
7
|
Real Betis
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 | +6 |
|
8
|
Bayern
(GER)
|
4 | 2 | 2 | 0 | 12:5 | 8 | +6 |
|
9
|
Arsenal
(ENG)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | +5 |
|
10
|
VfB Stuttgart
(GER)
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 7 | +5 |
|
11
|
Como
(ITA)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:5 | 6 | +4 |
|
12
|
Man. City
(ENG)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 6 | +4 |
|
13
|
Club Brugge
(BEL)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 | +4 |
|
14
|
Inter
(ITA)
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 6 | +4 |
|
15
|
LASK Linz
(AUT)
|
4 | 2 | 0 | 2 | 10:9 | 6 | +4 |
|
16
|
Borussia Dortmund
(GER)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | +4 |
|
17
|
Man. United
(ENG)
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 | +4 |
|
18
|
Galatasaray
(TUR)
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 | +4 |
|
19
|
AS Roma
(ITA)
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:8 | 4 | +3 |
|
20
|
Shakhtar
(UKR)
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 | +3 |
|
21
|
PSV Eindhoven
(NED)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 | +3 |
|
22
|
Atlético Madrid
(ESP)
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 | +3 |
|
23
|
Bodø/Glimt
(NOR)
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | 4 | +3 |
|
24
|
SSC Napoli
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 | +2 |
|
25
|
Sabah FK
(AZE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | +2 |
|
26
|
RC Lens
(FRA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 | +2 |
|
27
|
RB Leipzig
(GER)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
28
|
AEK Athens
(GRE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
29
|
Villarreal
(ESP)
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:14 | 3 | +2 |
|
30
|
Feyenoord
(NED)
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | 3 | +2 |
|
31
|
Fenerbahçe
(TUR)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:9 | 2 | +2 |
|
32
|
Slavia Praha
(CZE)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 | +1 |
|
33
|
Viking FK
(NOR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 | +1 |
|
34
|
LOSC
(FRA)
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 | +1 |
|
35
|
FC Porto
(POR)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 | +0 |
|
36
|
Slovan Bratislava
(SVK)
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:17 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
2.100.000,00 €
přerozdělené za remízy
87.500,00 €
za účast
18.620.000,00 €
za umístění ve skupině
3.575.000,00 €
celkem
24.382.500,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
8.000
2025-2026
12.000
2024-2025
0.000
2023-2024
17.000
2022-2023
25.000
2021-2022
9.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 9.00,
2020-2021: 10.00,
2019-2020: 19.00,
2018-2019: 18.00,
2017-2018: 10.00,
2016-2017: 17.00,
2015-2016: 13.00,
2014-2015: 22.00,
2013-2014: 16.00,
2012-2013: 6.00,
2011-2012: 19.00
Výsledky zápasů
Podobné články
Poslední vzájemné duely PSG s Arsenalem mnohé napoví. Jak si giganti proti sobě vedli?
29.05.2026 12:11 Ve druhém ročníku Ligy mistrů v řadě se proti sobě postaví obhájce titulu PSG a čerstvý šampion Premier League Arsenal. Tentokrát se však oba celky utkávají v samotném finále milionářské soutěže. V minulé sezoně byli na cestě za ušatým pohárem... více