RB Leipzig
/ LIPSKO, LEIPZIG /
Německo
Bodů v této sezóně
8
Koeficient pro tuto sezónu
61.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
52.000*
Peníze od UEFA
23.007.500,00 €
Německo - další kluby
1. FC Köln
(15.338)
1. FC Nürnberg (15.338)
1. FC Union Berlin (18.000)
Arminia Bielefeld (15.338)
Augsburg (15.338)
Bayern München (131.500)
Borussia Dortmund (100.750)
Eintracht Frankfurt (55.000)
FC Heidenheim (15.338)
FC Schalke 04 (15.338)
FC St. Pauli (15.338)
Fortuna Düsseldorf (15.338)
Hamburger SV (15.338)
Hannover 96 (15.338)
Hertha Berlin (15.338)
Hoffenheim (15.338)
Holstein Kiel (15.338)
Leverkusen (97.000)
Mainz (17.500)
Mönchengladbach (15.338)
RB Leipzig (52.000)
SC Freiburg (59.000)
SC Paderborn 07 (15.338)
SpVgg Greuther Fürth (15.338)
SV Darmstadt 98 (15.338)
SV Elversberg (15.338)
VfB Stuttgart (38.500)
VfL Bochum (15.338)
Werder Bremen (15.338)
Wolfsburg (15.338)
1. FC Nürnberg (15.338)
1. FC Union Berlin (18.000)
Arminia Bielefeld (15.338)
Augsburg (15.338)
Bayern München (131.500)
Borussia Dortmund (100.750)
Eintracht Frankfurt (55.000)
FC Heidenheim (15.338)
FC Schalke 04 (15.338)
FC St. Pauli (15.338)
Fortuna Düsseldorf (15.338)
Hamburger SV (15.338)
Hannover 96 (15.338)
Hertha Berlin (15.338)
Hoffenheim (15.338)
Holstein Kiel (15.338)
Leverkusen (97.000)
Mainz (17.500)
Mönchengladbach (15.338)
RB Leipzig (52.000)
SC Freiburg (59.000)
SC Paderborn 07 (15.338)
SpVgg Greuther Fürth (15.338)
SV Darmstadt 98 (15.338)
SV Elversberg (15.338)
VfB Stuttgart (38.500)
VfL Bochum (15.338)
Werder Bremen (15.338)
Wolfsburg (15.338)
Příští zápas
Skupinová část
Liga Mistrů - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Paris SG
(FRA)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 14:5 | 9 | +6 |
|
2
|
Aston Villa
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | +6 |
|
3
|
Liverpool
(ENG)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:7 | 9 | +6 |
|
4
|
Real Madrid
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:5 | 9 | +6 |
|
5
|
Real Betis
(ESP)
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 9 | +6 |
|
6
|
VfB Stuttgart
(GER)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 | +5 |
|
7
|
Arsenal
(ENG)
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | +5 |
|
8
|
Barcelona
(ESP)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 | +4 |
|
9
|
Como
(ITA)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:5 | 6 | +4 |
|
10
|
Man. City
(ENG)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | 6 | +4 |
|
11
|
Club Brugge
(BEL)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 | +4 |
|
12
|
Sporting CP
(POR)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 | +4 |
|
13
|
Borussia Dortmund
(GER)
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | +4 |
|
14
|
Bayern
(GER)
|
3 | 1 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | +4 |
|
15
|
AS Roma
(ITA)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | +3 |
|
16
|
Atlético Madrid
(ESP)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
17
|
Shakhtar
(UKR)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 | +3 |
|
18
|
PSV Eindhoven
(NED)
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 | +3 |
|
19
|
Villarreal
(ESP)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 8:8 | 3 | +2 |
|
20
|
Inter
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
21
|
Man. United
(ENG)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 | +2 |
|
22
|
SSC Napoli
(ITA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 | +2 |
|
23
|
Galatasaray
(TUR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
24
|
LASK Linz
(AUT)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 | +2 |
|
25
|
Sabah FK
(AZE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | +2 |
|
26
|
Feyenoord
(NED)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 | +2 |
|
27
|
RC Lens
(FRA)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 | +2 |
|
28
|
Bodø/Glimt
(NOR)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 | +2 |
|
29
|
RB Leipzig
(GER)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
30
|
AEK Athens
(GRE)
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | 3 | +2 |
|
31
|
Fenerbahçe
(TUR)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:9 | 2 | +2 |
|
32
|
Slavia Praha
(CZE)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 | +1 |
|
33
|
Viking FK
(NOR)
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 | +1 |
|
34
|
FC Porto
(POR)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
LOSC
(FRA)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | 0 | +0 |
|
36
|
Slovan Bratislava
(SVK)
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
2.100.000,00 €
přerozdělené za remízy
87.500,00 €
za účast
18.620.000,00 €
za umístění ve skupině
2.200.000,00 €
celkem
23.007.500,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
8.000
2025-2026
0.000
2024-2025
8.000
2023-2024
18.000
2022-2023
18.000
2021-2022
17.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 17.00,
2020-2021: 17.00,
2019-2020: 27.00,
2018-2019: 5.00,
2017-2018: 17.00,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00