Hearts
/ HEART OF MIDLOTHIAN, HEART OF MIDLOTHIAN FC, HEART OF MIDLOTHIAN, HEARTS FC /
Skotsko
Bodů v této sezóně
2.5
Koeficient pro tuto sezónu
11.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
14.000*
Peníze od UEFA
4.052.000,00 €
Skotsko - další kluby
Aberdeen
(7.500)
Celtic FC (41.000)
Dundee FC (4.830)
Dundee United (4.830)
Falkirk (4.830)
Hamilton Academical (4.830)
Hearts (14.000)
Hibernian (7.500)
Inverness CT (4.830)
Kilmarnock FC (4.830)
Livingston FC (4.830)
Motherwell FC (4.830)
Partick Thistle (4.830)
Rangers FC (42.750)
Ross County FC (4.830)
St. Johnstone FC (4.830)
St. Mirren FC (4.830)
Celtic FC (41.000)
Dundee FC (4.830)
Dundee United (4.830)
Falkirk (4.830)
Hamilton Academical (4.830)
Hearts (14.000)
Hibernian (7.500)
Inverness CT (4.830)
Kilmarnock FC (4.830)
Livingston FC (4.830)
Motherwell FC (4.830)
Partick Thistle (4.830)
Rangers FC (42.750)
Ross County FC (4.830)
St. Johnstone FC (4.830)
St. Mirren FC (4.830)
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
133.000,00 €
za účast
3 x
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za umístění ve skupině
224.000,00 €
celkem
4.052.000,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
2.500
2025-2026
0.000
2024-2025
5.000
2023-2024
2.500
2022-2023
4.000
2021-2022
0.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 0.00,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 0.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.50,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 1.50,
2011-2012: 1.50