Hibernian
/ HIBERNIAN FC /
Skotsko
Bodů v této sezóně
3
Koeficient pro tuto sezónu
7.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
7.500
Peníze od UEFA
1.275.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(Play-off Konferenční ligy)
Skotsko - další kluby
Aberdeen
(7.500)
Celtic FC (41.000)
Dundee FC (4.830)
Dundee United (4.830)
Falkirk (4.830)
Hamilton Academical (4.830)
Hearts (14.000)
Hibernian (7.500)
Inverness CT (4.830)
Kilmarnock FC (4.830)
Livingston FC (4.830)
Motherwell FC (4.830)
Partick Thistle (4.830)
Rangers FC (42.750)
Ross County FC (4.830)
St. Johnstone FC (4.830)
St. Mirren FC (4.830)
Celtic FC (41.000)
Dundee FC (4.830)
Dundee United (4.830)
Falkirk (4.830)
Hamilton Academical (4.830)
Hearts (14.000)
Hibernian (7.500)
Inverness CT (4.830)
Kilmarnock FC (4.830)
Livingston FC (4.830)
Motherwell FC (4.830)
Partick Thistle (4.830)
Rangers FC (42.750)
Ross County FC (4.830)
St. Johnstone FC (4.830)
St. Mirren FC (4.830)
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
3 x
175.000,00 €
za vyřazení
750.000,00 €
celkem
1.275.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
2.500
2025-2026
2.500
2024-2025
0.000
2023-2024
2.500
2022-2023
0.000
2021-2022
2.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 2.00,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 0.00,
2018-2019: 2.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.50,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.50,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00