KAA Gent
/ GENT, K.A.A. GENT, AA GENT, GENT /
Belgie
Bodů v této sezóně
6
Koeficient pro tuto sezónu
39.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
30.500*
Peníze od UEFA
4.706.154,00 €
Belgie - další kluby
AS Eupen
(11.130)
Cercle Brugge (12.750)
Club Brugge KV (78.250)
Dender (11.130)
KAA Gent (30.500)
K Beerschot VA (11.130)
KRC Genk (25.000)
KSC Lokeren OV (11.130)
KVC Westerlo (11.130)
KV Kortrijk (11.130)
KV Mechelen (11.130)
KV Oostende (11.130)
Lommel United (11.130)
Oud-Heverlee Leuven (11.130)
RAAL La Louvière (11.130)
RFC Seraing (11.130)
Royal Antwerp FC (11.130)
Royal Excel Mouscron (11.130)
RSC Anderlecht (31.250)
RWDM (11.130)
Sint-Truidense VV (11.130)
Sporting Charleroi (11.130)
Standard Liège (11.130)
Union St. Gilloise (53.000)
Waasland-Beveren (11.130)
Zulte Waregem (11.130)
Cercle Brugge (12.750)
Club Brugge KV (78.250)
Dender (11.130)
KAA Gent (30.500)
K Beerschot VA (11.130)
KRC Genk (25.000)
KSC Lokeren OV (11.130)
KVC Westerlo (11.130)
KV Kortrijk (11.130)
KV Mechelen (11.130)
KV Oostende (11.130)
Lommel United (11.130)
Oud-Heverlee Leuven (11.130)
RAAL La Louvière (11.130)
RFC Seraing (11.130)
Royal Antwerp FC (11.130)
Royal Excel Mouscron (11.130)
RSC Anderlecht (31.250)
RWDM (11.130)
Sint-Truidense VV (11.130)
Sporting Charleroi (11.130)
Standard Liège (11.130)
Union St. Gilloise (53.000)
Waasland-Beveren (11.130)
Zulte Waregem (11.130)
Příští zápas
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
400.000,00 €
přerozdělené za remízy
51.154,00 €
za účast
3 x
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za umístění ve skupině
560.000,00 €
celkem
4.706.154,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
2.500
2025-2026
0.000
2024-2025
7.000
2023-2024
10.000
2022-2023
11.000
2021-2022
11.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 11.00,
2020-2021: 3.00,
2019-2020: 10.00,
2018-2019: 2.50,
2017-2018: 1.00,
2016-2017: 10.00,
2015-2016: 16.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 1.00,
2011-2012: 0.00