Getafe
/ GETAFE CF /
Španělsko
Bodů v této sezóně
2
Koeficient pro tuto sezónu
19.410
Koeficient (sezóna 2027/28)
15.724*
Peníze od UEFA
3.674.000,00 €
Španělsko - další kluby
Almeria
(15.724)
Athletic Bilbao (38.750)
Atlético Madrid (94.750)
Barcelona (108.250)
Cádiz CF (15.724)
CA Osasuna (15.724)
CD Alavés (15.724)
CD Leganés (15.724)
Celta de Vigo (19.250)
Deportivo La Coruña (15.724)
Elche CF (15.724)
Espanyol Barcelona (15.724)
Getafe (15.724)
Girona FC (15.724)
Granada CF (15.724)
Levante U.D. (15.724)
Málaga (15.724)
Oviedo (15.724)
Racing Santander (15.724)
Rayo Vallecano (22.000)
RCD Mallorca (15.724)
Real Betis (75.500)
Real Madrid (126.500)
Real Sociedad (51.000)
Real Valladolid (15.724)
SD Eibar (15.724)
SD Huesca (15.724)
Sevilla (27.000)
UD Las Palmas (15.724)
Valencia (15.724)
Villarreal (43.000)
Athletic Bilbao (38.750)
Atlético Madrid (94.750)
Barcelona (108.250)
Cádiz CF (15.724)
CA Osasuna (15.724)
CD Alavés (15.724)
CD Leganés (15.724)
Celta de Vigo (19.250)
Deportivo La Coruña (15.724)
Elche CF (15.724)
Espanyol Barcelona (15.724)
Getafe (15.724)
Girona FC (15.724)
Granada CF (15.724)
Levante U.D. (15.724)
Málaga (15.724)
Oviedo (15.724)
Racing Santander (15.724)
Rayo Vallecano (22.000)
RCD Mallorca (15.724)
Real Betis (75.500)
Real Madrid (126.500)
Real Sociedad (51.000)
Real Valladolid (15.724)
SD Eibar (15.724)
SD Huesca (15.724)
Sevilla (27.000)
UD Las Palmas (15.724)
Valencia (15.724)
Villarreal (43.000)
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
133.000,00 €
za účast
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za umístění ve skupině
196.000,00 €
celkem
3.674.000,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
2.500
2024-2025
0.000
2023-2024
0.000
2022-2023
0.000
2021-2022
0.000
2020-2021
0.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 11.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00