Iberia 1999
/ FC SABURTALO, SABURTALO /
Gruzie
Bodů v této sezóně
4.5
Koeficient pro tuto sezónu
5.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
7.500*
Peníze od UEFA
4.255.000,00 €
Gruzie - další kluby
Chikhura
(0.950)
Dila (6.000)
Dinamo Batumi (4.000)
Dinamo Tbilisi (5.000)
FC Gagra (0.950)
FC Kobuleti (0.950)
FC Merani Tbilisi (0.950)
FC Rustavi Metallurgist (0.950)
FC Spaeri (1.500)
FC Zestafoni (0.950)
Gareji (0.950)
Iberia 1999 (7.500)
Kakheti Telavi (0.950)
Kolkheti Poti (0.950)
Lokomotiv Tbilisi (0.950)
Meshakhte (0.950)
Samgurali Tskhaltubo (0.950)
Samtredia (0.950)
Sioni Bolnisi (0.950)
Spartaki Tskhinvali (0.950)
Torpedo Kutaisi (5.500)
WIT Georgia (0.950)
Dila (6.000)
Dinamo Batumi (4.000)
Dinamo Tbilisi (5.000)
FC Gagra (0.950)
FC Kobuleti (0.950)
FC Merani Tbilisi (0.950)
FC Rustavi Metallurgist (0.950)
FC Spaeri (1.500)
FC Zestafoni (0.950)
Gareji (0.950)
Iberia 1999 (7.500)
Kakheti Telavi (0.950)
Kolkheti Poti (0.950)
Lokomotiv Tbilisi (0.950)
Meshakhte (0.950)
Samgurali Tskhaltubo (0.950)
Samtredia (0.950)
Sioni Bolnisi (0.950)
Spartaki Tskhinvali (0.950)
Torpedo Kutaisi (5.500)
WIT Georgia (0.950)
Příští zápas
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
133.000,00 €
za účast
4 x
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za umístění ve skupině
252.000,00 €
celkem
4.255.000,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
2.500
2025-2026
1.500
2024-2025
2.000
2023-2024
0.000
2022-2023
1.500
2021-2022
0.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 0.00,
2020-2021: 1.00,
2019-2020: 2.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.00