Larne FC
/ LARNE /
Severní Irsko
Bodů v této sezóně
3.5
Koeficient pro tuto sezónu
9.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
9.500
Peníze od UEFA
1.710.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(Play-off Konferenční ligy)
Severní Irsko - další kluby
Ards FC
(1.125)
Ballinamallard United FC (1.125)
Ballymena United (1.125)
Bangor (1.125)
Carrick Rangers (1.125)
Cliftonville (3.500)
Coleraine FC (1.500)
Crusaders (4.000)
Dungannon Swifts (1.500)
Glenavon (1.125)
Glentoran Belfast (2.000)
Institute FC Drumahoe (1.125)
Larne FC (9.500)
Limavady United (1.125)
Linfield (8.500)
Loughgall (1.125)
Newry City AFC (1.125)
Portadown FC (1.125)
Warrenpoint Town (1.125)
Ballinamallard United FC (1.125)
Ballymena United (1.125)
Bangor (1.125)
Carrick Rangers (1.125)
Cliftonville (3.500)
Coleraine FC (1.500)
Crusaders (4.000)
Dungannon Swifts (1.500)
Glenavon (1.125)
Glentoran Belfast (2.000)
Institute FC Drumahoe (1.125)
Larne FC (9.500)
Limavady United (1.125)
Linfield (8.500)
Loughgall (1.125)
Newry City AFC (1.125)
Portadown FC (1.125)
Warrenpoint Town (1.125)
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
4 x
175.000,00 €
za vyřazení
750.000,00 €
za vyřazení - bonusy
260.000,00 €
celkem
1.710.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
2.500
2025-2026
2.000
2024-2025
2.500
2023-2024
1.500
2022-2023
1.000
2021-2022
2.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 2.00,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 0.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00