Cliftonville
/ CLIFTONVILLE FC, CLIFTONVILLE FC /
Severní Irsko
Bodů v této sezóně
0
Koeficient pro tuto sezónu
3.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
3.500
Klub pro tuto sezónu není aktivní v evropských pohárech.
Severní Irsko - další kluby
Ards FC
(1.125)
Ballinamallard United FC (1.125)
Ballymena United (1.125)
Bangor (1.125)
Carrick Rangers (1.125)
Cliftonville (3.500)
Coleraine FC (1.500)
Crusaders (4.000)
Dungannon Swifts (1.500)
Glenavon (1.125)
Glentoran Belfast (2.000)
Institute FC Drumahoe (1.125)
Larne FC (9.500)
Limavady United (1.125)
Linfield (8.500)
Loughgall (1.125)
Newry City AFC (1.125)
Portadown FC (1.125)
Warrenpoint Town (1.125)
Ballinamallard United FC (1.125)
Ballymena United (1.125)
Bangor (1.125)
Carrick Rangers (1.125)
Cliftonville (3.500)
Coleraine FC (1.500)
Crusaders (4.000)
Dungannon Swifts (1.500)
Glenavon (1.125)
Glentoran Belfast (2.000)
Institute FC Drumahoe (1.125)
Larne FC (9.500)
Limavady United (1.125)
Linfield (8.500)
Loughgall (1.125)
Newry City AFC (1.125)
Portadown FC (1.125)
Warrenpoint Town (1.125)
Historie koeficientů
2026-2027
0.000
2025-2026
1.000
2024-2025
1.500
2023-2024
0.000
2022-2023
1.000
2021-2022
0.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 0.00,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 1.00,
2018-2019: 1.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.50,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 1.00,
2013-2014: 1.00,
2012-2013: 0.25,
2011-2012: 0.25