Severní Irsko
NIR
Pořadí v žebříčku států
51
Koeficient za poslední pětiletku
6.625
Koeficient za poslední sezónu
1.000
Před sezónou (2026/27) země ztratila z koeficientu 1.625 bodu. Vylepšit koeficient se budou snažit týmy: Larne FC, Linfield, Glentoran Belfast, Coleraine FC.
Tyto týmy přidaly dohromady již 1.000 bodu.
ztráta: 1.625
zisk: 1.000
Země podle koeficientů
1. Anglie
(106.464)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
Kluby přispívající do koeficientu sezóny 2026/27
| Tým | Z | V | R | P | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
|
8 | 3 | 1 | 4 | 3.5 |
| 2. |
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0.5 |
| 3. |
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 4. |
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Nyní bodů do koeficientu
4
Průměr
1.000
Nyní bodů do koeficientu
4
Průměr
1.000
Nasazení klubů dle žebříčku zemí
Tabulka ukazuje možné nasazení do jednotlivých pohárů v následujících sezónách, nasazení se může měnit dle výsledků země v této sezóně.
|
Umístění v domácích soutěžích - |
Nasazení 47. místo - 7.250 (2027/28) |
Nasazení 51. místo - 6.625 (2028/29) |
|---|---|---|
| Mistr, vítěz ligy | 1. předkolo Ligy mistrů | 1. předkolo Ligy mistrů |
| Vícemistr | 1. předkolo Konferenční ligy | 1. předkolo Konferenční ligy |
| Třetí v lize | 1. předkolo Konferenční ligy | - |
| Vítěz domácího poháru | 1. předkolo Konferenční ligy | 1. předkolo Konferenční ligy |
Koeficienty podle jednotlivých sezón
Tyto koeficienty jsou rozhodující pro sezónu 2028/29! Koeficienty ze sezón 2021/22 a starší, se již nezapočítávají.
2026-2027
1.000
2025-2026
1.750
2024-2025
1.500
2023-2024
1.125
2022-2023
1.250
2021-2022
1.625
Body do národního koeficientu
Kluby, které nejvíce přispěly do národního koeficientu od sezóny 2022/23 do 2026/27
| Tým | Koeficient | |
|---|---|---|
| 1. | 11.00 | |
| 2. | 8.50 | |
| 3. | 4.50 | |
| 4. | 1.00 | |
| 5. | 1.00 | |
| 6. | 0.50 |
Tabulka domácí soutěže
Premier League / 2026-2027
aktualizace 03.11.2026
IFA Premiership
| Tým | Z | B | F | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 14 | 35 | R V V V V | |
| 2. | 14 | 33 | R V V R V | |
| 3. | 12 | 26 | V R V P P | |
| 4. | 13 | 21 | R V R V V | |
| 5. | 14 | 18 | V V P P P | |
| 6. | 14 | 18 | P R R V V | |
| 7. | 14 | 18 | V P P P P | |
| 8. | 12 | 15 | P V P V V | |
| 9. | 13 | 15 | R P R P P | |
| 10. | 14 | 14 | P R R P V | |
| 11. | 14 | 9 | V P R P P | |
| 12. | 14 | 8 | P P V R V |
Pohárové zápasy
Všechny pohárové zápasy v probíhající sezóně 2026/27
* může se v průběhu probíhající sezóny měnit.





