Gibraltar
GIB
Pořadí v žebříčku států
48
Koeficient za poslední pětiletku
7.208
Koeficient za poslední sezónu
1.333*
Před sezónou (2026/27) země ztratila z koeficientu 1.250 bodu. Vylepšit koeficient se budou snažit týmy: Lincoln, St. Joseph's FC, Europa.
Tyto týmy přidaly dohromady již 1.333 bodu.
ztráta: 1.250
zisk: 1.333
Země podle koeficientů
1. Anglie
(106.464)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
Kluby přispívající do koeficientu sezóny 2026/27
| Tým | Z | V | R | P | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
|
10 | 2 | 3 | 5 | 3.5* |
| 2. |
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0.5 |
| 3. |
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Nyní bodů do koeficientu
4*
Průměr
1.333*
Nyní bodů do koeficientu
4*
Průměr
1.333*
Nasazení klubů dle žebříčku zemí
Tabulka ukazuje možné nasazení do jednotlivých pohárů v následujících sezónách, nasazení se může měnit dle výsledků země v této sezóně.
|
Umístění v domácích soutěžích - |
Nasazení 48. místo - 7.125 (2027/28) |
Nasazení 48. místo - 7.208* (2028/29) |
|---|---|---|
| Mistr, vítěz ligy | 1. předkolo Ligy mistrů | 1. předkolo Ligy mistrů |
| Vícemistr | 1. předkolo Konferenční ligy | 1. předkolo Konferenční ligy |
| Třetí v lize | 1. předkolo Konferenční ligy | 1. předkolo Konferenční ligy |
| Vítěz domácího poháru | 1. předkolo Konferenční ligy | 1. předkolo Konferenční ligy |
Koeficienty podle jednotlivých sezón
Tyto koeficienty jsou rozhodující pro sezónu 2028/29! Koeficienty ze sezón 2021/22 a starší, se již nezapočítávají.
2026-2027
1.333
*
2025-2026
3.333
2024-2025
1.500
2023-2024
0.167
2022-2023
0.875
2021-2022
1.250
Body do národního koeficientu
Kluby, které nejvíce přispěly do národního koeficientu od sezóny 2022/23 do 2026/27
| Tým | Koeficient | |
|---|---|---|
| 1. | 15.50 | |
| 2. | 4.50 | |
| 3. | 2.50 |
Tabulka domácí soutěže
Premier Divison / 2026-2027
aktualizace 03.11.2026
National League
| Tým | Z | B | F | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 6 | 18 | V V V V V | |
| 2. | 7 | 17 | V V V V R | |
| 3. | 6 | 16 | V V V R V | |
| 4. | 6 | 13 | V V V R V | |
| 5. | 8 | 13 | V P V V V | |
| 6. | 7 | 10 | P V V V P | |
| 7. | 7 | 8 | V P P P R | |
| 8. | 7 | 7 | P P P P V | |
| 9. | 7 | 4 | P P P P V | |
| 10. | 8 | 1 | P P P P P | |
| 11. | 7 | 1 | P P P P P |
Pohárové zápasy
Všechny pohárové zápasy v probíhající sezóně 2026/27
* může se v průběhu probíhající sezóny měnit.







