Lichtenštejnsko
LIE
Pořadí v žebříčku států
39
Koeficient za poslední pětiletku
11.000
Koeficient za poslední sezónu
2.500
Před sezónou (2026/27) země ztratila z koeficientu 0.000 bodu. Vylepšit koeficient se budou snažit týmy: FC Vaduz.
Tyto týmy přidaly dohromady již 2.500 bodu.
ztráta: 0.000
zisk: 2.500
Země podle koeficientů
1. Anglie
(106.464)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
Kluby přispívající do koeficientu sezóny 2026/27
| Tým | Z | V | R | P | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2.5 |
Nyní bodů do koeficientu
2.5
Průměr
2.500
Nyní bodů do koeficientu
2.5
Průměr
2.500
Nasazení klubů dle žebříčku zemí
Tabulka ukazuje možné nasazení do jednotlivých pohárů v následujících sezónách, nasazení se může měnit dle výsledků země v této sezóně.
|
Umístění v domácích soutěžích - |
Nasazení 42. místo - 8.500 (2027/28) |
Nasazení 39. místo - 11.000 (2028/29) |
|---|---|---|
| Mistr, vítěz ligy | 1. předkolo Ligy mistrů | 1. předkolo Ligy mistrů |
| Vícemistr | 1. předkolo Konferenční ligy | 1. předkolo Konferenční ligy |
| Třetí v lize | 1. předkolo Konferenční ligy | 1. předkolo Konferenční ligy |
| Vítěz domácího poháru | 2. předkolo Konferenční ligy | 2. předkolo Konferenční ligy |
Koeficienty podle jednotlivých sezón
Tyto koeficienty jsou rozhodující pro sezónu 2028/29! Koeficienty ze sezón 2021/22 a starší, se již nezapočítávají.
2026-2027
2.500
2025-2026
1.000
2024-2025
0.500
2023-2024
0.500
2022-2023
6.500
2021-2022
0.000
Body do národního koeficientu
Kluby, které nejvíce přispěly do národního koeficientu od sezóny 2022/23 do 2026/27
| Tým | Koeficient | |
|---|---|---|
| 1. | 11.00 |
Pohárové zápasy
Všechny pohárové zápasy v probíhající sezóně 2026/27
* může se v průběhu probíhající sezóny měnit.
