Izrael
ISR
Pořadí v žebříčku států
25
Koeficient za poslední pětiletku
24.125
Koeficient za poslední sezónu
3.375*
Před sezónou (2026/27) země ztratila z koeficientu 6.750 bodu. Vylepšit koeficient se budou snažit týmy: Hapoel Beer-Sheva, Maccabi Tel-Aviv, Hapoel Tel-Aviv, Beitar Jerusalem.
Tyto týmy přidaly dohromady již 3.375 bodu.
ztráta: 6.750
zisk: 3.375
Země podle koeficientů
1. Anglie
(106.464)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
Kluby přispívající do koeficientu sezóny 2026/27
| Tým | Z | V | R | P | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
|
9 | 4 | 1 | 4 | 5* |
| 2. |
|
6 | 3 | 1 | 2 | 3.5 |
| 3. |
|
6 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| 4. |
|
4 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Nyní bodů do koeficientu
13.5*
Průměr
3.375*
Nyní bodů do koeficientu
13.5*
Průměr
3.375*
Nasazení klubů dle žebříčku zemí
Tabulka ukazuje možné nasazení do jednotlivých pohárů v následujících sezónách, nasazení se může měnit dle výsledků země v této sezóně.
|
Umístění v domácích soutěžích - |
Nasazení 21. místo - 27.500 (2027/28) |
Nasazení 25. místo - 24.125* (2028/29) |
|---|---|---|
| Mistr, vítěz ligy | 2. předkolo Ligy mistrů | 1. předkolo Ligy mistrů |
| Vícemistr | 2. předkolo Konferenční ligy | 2. předkolo Konferenční ligy |
| Třetí v lize | 2. předkolo Konferenční ligy | 2. předkolo Konferenční ligy |
| Vítěz domácího poháru | 1. předkolo Evropské ligy | 1. předkolo Evropské ligy |
Koeficienty podle jednotlivých sezón
Tyto koeficienty jsou rozhodující pro sezónu 2028/29! Koeficienty ze sezón 2021/22 a starší, se již nezapočítávají.
2026-2027
3.375
*
2025-2026
2.875
2024-2025
2.875
2023-2024
8.750
2022-2023
6.250
2021-2022
6.750
Body do národního koeficientu
Kluby, které nejvíce přispěly do národního koeficientu od sezóny 2022/23 do 2026/27
| Tým | Koeficient | |
|---|---|---|
| 1. | 39.00 | |
| 2. | 27.00 | |
| 3. | 21.50 | |
| 4. | 5.50 | |
| 5. | 3.00 | |
| 6. | 0.50 |
Tabulka domácí soutěže
Ligat ha'Al / 2026-2027
aktualizace 03.11.2026
Ligat Al
| Tým | Z | B | F | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 8 | 20 | V R R V V | |
| 2. | 8 | 19 | V V V V P | |
| 3. | 8 | 19 | V V V V V | |
| 4. | 8 | 18 | P V V V V | |
| 5. | 8 | 16 | V R V V V | |
| 6. | 8 | 11 | V V R V P | |
| 7. | 8 | 10 | R V R P P | |
| 8. | 8 | 9 | V P P P P | |
| 9. | 8 | 9 | P P V P V | |
| 10. | 8 | 7 | P P P V R | |
| 11. | 8 | 6 | P V P P V | |
| 12. | 8 | 4 | P P R P P | |
| 13. | 8 | 3 | P P P P P | |
| 14. | 8 | 2 | R P P P R |
Pohárové zápasy
Všechny pohárové zápasy v probíhající sezóně 2026/27
* může se v průběhu probíhající sezóny měnit.








