Slovinsko
SVN
Pořadí v žebříčku států
26
Koeficient za poslední pětiletku
23.094
Koeficient za poslední sezónu
1.625*
Před sezónou (2026/27) země ztratila z koeficientu 3.000 bodu. Vylepšit koeficient se budou snažit týmy: NK Celje, NK Aluminij, FC Koper, NK Bravo.
Tyto týmy přidaly dohromady již 1.625 bodu.
ztráta: 3.000
zisk: 1.625
Země podle koeficientů
1. Anglie
(106.464)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
Kluby přispívající do koeficientu sezóny 2026/27
| Tým | Z | V | R | P | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
|
9 | 1 | 4 | 4 | 3.5* |
| 2. |
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1 |
| 3. |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| 4. |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Nyní bodů do koeficientu
6.5*
Průměr
1.625*
Nyní bodů do koeficientu
6.5*
Průměr
1.625*
Nasazení klubů dle žebříčku zemí
Tabulka ukazuje možné nasazení do jednotlivých pohárů v následujících sezónách, nasazení se může měnit dle výsledků země v této sezóně.
|
Umístění v domácích soutěžích - |
Nasazení 26. místo - 24.469 (2027/28) |
Nasazení 26. místo - 23.094* (2028/29) |
|---|---|---|
| Mistr, vítěz ligy | 1. předkolo Ligy mistrů | 1. předkolo Ligy mistrů |
| Vícemistr | 2. předkolo Konferenční ligy | 2. předkolo Konferenční ligy |
| Třetí v lize | 2. předkolo Konferenční ligy | 2. předkolo Konferenční ligy |
| Vítěz domácího poháru | 1. předkolo Evropské ligy | 1. předkolo Evropské ligy |
Koeficienty podle jednotlivých sezón
Tyto koeficienty jsou rozhodující pro sezónu 2028/29! Koeficienty ze sezón 2021/22 a starší, se již nezapočítávají.
2026-2027
1.625
*
2025-2026
6.375
2024-2025
9.094
2023-2024
3.875
2022-2023
2.125
2021-2022
3.000
Body do národního koeficientu
Kluby, které nejvíce přispěly do národního koeficientu od sezóny 2022/23 do 2026/27
| Tým | Koeficient | |
|---|---|---|
| 1. | 44.00 | |
| 2. | 28.88 | |
| 3. | 8.50 | |
| 4. | 3.00 | |
| 5. | 3.00 | |
| 6. | 3.00 | |
| 7. | 1.00 | |
| 8. | 1.00 |
Tabulka domácí soutěže
1. SNL / 2026-2027
aktualizace 03.11.2026
1. SNL
| Tým | Z | B | F | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 13 | 25 | V V R V P | |
| 2. | 13 | 24 | P R V R V | |
| 3. | 13 | 20 | R R P V V | |
| 4. | 13 | 19 | R V R P V | |
| 5. | 13 | 18 | R R V P V | |
| 6. | 12 | 17 | R R V R P | |
| 7. | 13 | 14 | R P P R V | |
| 8. | 13 | 12 | R P P V P | |
| 9. | 13 | 12 | R R R R P | |
| 10. | 12 | 8 | R R R P P |
Pohárové zápasy
Všechny pohárové zápasy v probíhající sezóně 2026/27
* může se v průběhu probíhající sezóny měnit.



