Faery
FRO
Pořadí v žebříčku států
41
Koeficient za poslední pětiletku
9.875
Koeficient za poslední sezónu
1.625
Před sezónou (2026/27) země ztratila z koeficientu 1.500 bodu. Vylepšit koeficient se budou snažit týmy: NSÍ Runavík, KI Klaksvik, Vikingur, Havnar Bóltfelag.
Tyto týmy přidaly dohromady již 1.625 bodu.
ztráta: 1.500
zisk: 1.625
Země podle koeficientů
1. Anglie
(106.464)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
2. Itálie (90.732)
3. Španělsko (85.871)
4. Německo (83.976)
5. Francie (71.012)
6. Portugalsko (67.350)
7. Belgie (62.450)
8. Nizozemsko (55.396)
9. Turecko (52.275)
10. Řecko (46.613)
11. Polsko (45.725)
12. Česko (45.725)
13. Norsko (40.213)
14. Dánsko (40.056)
15. Kypr (35.444)
16. Švýcarsko (31.200)
17. Rakousko (29.250)
18. Maďarsko (28.813)
19. Chorvatsko (27.406)
20. Švédsko (26.500)
21. Skotsko (26.450)
22. Rumunsko (25.625)
23. Ukrajina (24.838)
24. Ázerbájdžán (24.188)
25. Izrael (24.125)
26. Slovinsko (23.094)
27. Slovensko (22.375)
28. Bulharsko (21.563)
29. Srbsko (18.500)
30. Rusko (17.332)
31. Island (17.021)
32. Irsko (16.344)
33. Arménie (15.813)
34. Bosna (14.469)
35. Lotyšsko (14.375)
36. Kosovo (14.031)
37. Finsko (13.625)
38. Kazachstán (12.625)
39. Lichtenštejnsko (11.000)
40. Moldavsko (10.250)
41. Faery (9.875)
42. Albánie (9.500)
43. Makedonie (8.969)
44. Bělorusko (8.708)
45. Litva (8.125)
46. Andorra (7.834)
47. Malta (7.625)
48. Gibraltar (7.208)
49. Estonsko (7.042)
50. Gruzie (6.750)
51. Severní Irsko (6.625)
52. Lucembursko (6.250)
53. Černá Hora (5.833)
54. Wales (4.500)
55. San Marino (2.999)
Kluby přispívající do koeficientu sezóny 2026/27
| Tým | Z | V | R | P | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
|
6 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| 2. |
|
8 | 2 | 2 | 4 | 3 |
| 3. |
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0.5 |
| 4. |
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Nyní bodů do koeficientu
6.5
Průměr
1.625
Nyní bodů do koeficientu
6.5
Průměr
1.625
Nasazení klubů dle žebříčku zemí
Tabulka ukazuje možné nasazení do jednotlivých pohárů v následujících sezónách, nasazení se může měnit dle výsledků země v této sezóně.
|
Umístění v domácích soutěžích - |
Nasazení 40. místo - 9.750 (2027/28) |
Nasazení 41. místo - 9.875 (2028/29) |
|---|---|---|
| Mistr, vítěz ligy | 1. předkolo Ligy mistrů | 1. předkolo Ligy mistrů |
| Vícemistr | 1. předkolo Konferenční ligy | 1. předkolo Konferenční ligy |
| Třetí v lize | 1. předkolo Konferenční ligy | 1. předkolo Konferenční ligy |
| Vítěz domácího poháru | 2. předkolo Konferenční ligy | 2. předkolo Konferenční ligy |
Koeficienty podle jednotlivých sezón
Tyto koeficienty jsou rozhodující pro sezónu 2028/29! Koeficienty ze sezón 2021/22 a starší, se již nezapočítávají.
2026-2027
1.625
2025-2026
1.750
2024-2025
1.500
2023-2024
2.750
2022-2023
2.250
2021-2022
1.500
Body do národního koeficientu
Kluby, které nejvíce přispěly do národního koeficientu od sezóny 2022/23 do 2026/27
| Tým | Koeficient | |
|---|---|---|
| 1. | 22.00 | |
| 2. | 5.50 | |
| 3. | 5.50 | |
| 4. | 4.00 | |
| 5. | 2.50 |
Tabulka domácí soutěže
Effodeildin / 2026-2027
aktualizace 03.11.2026
Formuladeildin
| Tým | Z | B | F | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 27 | 58 | V R V V V | |
| 2. | 27 | 52 | R V P V R | |
| 3. | 27 | 45 | P R V P V | |
| 4. | 27 | 43 | R R V V R | |
| 5. | 27 | 42 | V P R V P | |
| 6. | 27 | 28 | V R R P R | |
| 7. | 27 | 28 | V R P P P | |
| 8. | 27 | 27 | P R P P V | |
| 9. | 27 | 25 | P V P V R | |
| 10. | 27 | 20 | P P V P P |
Pohárové zápasy
Všechny pohárové zápasy v probíhající sezóně 2026/27
* může se v průběhu probíhající sezóny měnit.





