Riga FC
/ RIGA /
Lotyšsko
Bodů v této sezóně
8
Koeficient pro tuto sezónu
10.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
10.500*
Peníze od UEFA
4.584.000,00 €
Lotyšsko - další kluby
Auda
(6.500)
Daugava Daugavpils (2.050)
FC Daugava Rīga (2.050)
FC Noah Jurmala (2.050)
FK Tukums 2000 (2.050)
FS Jelgava (2.050)
FS Metta/LU (2.050)
Grobiņa (2.050)
Jelgava (2.050)
Liepāja (4.000)
Ogre United (2.050)
Riga FC (10.500)
Rīgas Futbola skola (12.500)
SK Babīte (2.050)
SK Liepājas Metalurgs (2.050)
Skonto FC (2.050)
Spartaks Jūrmala (2.050)
Super Nova (2.050)
Valmiera Glass FK/BSS (3.500)
Ventspils (2.050)
Daugava Daugavpils (2.050)
FC Daugava Rīga (2.050)
FC Noah Jurmala (2.050)
FK Tukums 2000 (2.050)
FS Jelgava (2.050)
FS Metta/LU (2.050)
Grobiņa (2.050)
Jelgava (2.050)
Liepāja (4.000)
Ogre United (2.050)
Riga FC (10.500)
Rīgas Futbola skola (12.500)
SK Babīte (2.050)
SK Liepājas Metalurgs (2.050)
Skonto FC (2.050)
Spartaks Jūrmala (2.050)
Super Nova (2.050)
Valmiera Glass FK/BSS (3.500)
Ventspils (2.050)
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
2 x
133.000,00 €
za účast
4 x
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za umístění ve skupině
448.000,00 €
celkem
4.584.000,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
2.500
2025-2026
2.500
2024-2025
1.500
2023-2024
2.000
2022-2023
2.000
2021-2022
2.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 2.50,
2020-2021: 2.00,
2019-2020: 2.50,
2018-2019: 1.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00