FC Twente
/ FC TWENTE ENSCHEDE, TWENTE /
Nizozemsko
Bodů v této sezóně
7
Koeficient pro tuto sezónu
13.586
Koeficient (sezóna 2027/28)
17.500*
Peníze od UEFA
5.893.308,00 €
Nizozemsko - další kluby
ADO Den Haag
(9.746)
AFC Ajax (38.750)
Almere City FC (9.746)
AZ Alkmaar (53.875)
De Graafschap (9.746)
FC Emmen (9.746)
FC Groningen (9.746)
FC Twente (17.500)
FC Utrecht (9.746)
FC Volendam (9.746)
Feyenoord Rotterdam (55.000)
Fortuna Sittard (9.746)
Go Ahead Eagles (9.746)
Heerenveen (9.746)
Heracles (9.746)
NAC Breda (9.746)
NEC Nijmegen (9.746)
PEC Zwolle (9.746)
PSV Eindhoven (70.250)
RKC Waalwijk (9.746)
Roda JC Kerkrade (9.746)
SBV Excelsior (9.746)
SC Cambuur (9.746)
Sparta Rotterdam (9.746)
Telstar (9.746)
Vitesse Arnhem (9.746)
VVV-Venlo (9.746)
Willem II Tilburg (9.746)
AFC Ajax (38.750)
Almere City FC (9.746)
AZ Alkmaar (53.875)
De Graafschap (9.746)
FC Emmen (9.746)
FC Groningen (9.746)
FC Twente (17.500)
FC Utrecht (9.746)
FC Volendam (9.746)
Feyenoord Rotterdam (55.000)
Fortuna Sittard (9.746)
Go Ahead Eagles (9.746)
Heerenveen (9.746)
Heracles (9.746)
NAC Breda (9.746)
NEC Nijmegen (9.746)
PEC Zwolle (9.746)
PSV Eindhoven (70.250)
RKC Waalwijk (9.746)
Roda JC Kerkrade (9.746)
SBV Excelsior (9.746)
SC Cambuur (9.746)
Sparta Rotterdam (9.746)
Telstar (9.746)
Vitesse Arnhem (9.746)
VVV-Venlo (9.746)
Willem II Tilburg (9.746)
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
2 x
400.000,00 €
přerozdělené za remízy
102.308,00 €
za účast
3 x
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za 1. až 8. místo ve skupině
400.000,00 €
za umístění ve skupině
896.000,00 €
celkem
5.893.308,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
4.000
2025-2026
0.000
2024-2025
8.500
2023-2024
2.500
2022-2023
2.500
2021-2022
0.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 0.00,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 0.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 1.50,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 4.00,
2011-2012: 15.00