Borac Banja Luka
Bosna
Bodů v této sezóně
7
Koeficient pro tuto sezónu
13.125
Koeficient (sezóna 2027/28)
14.125*
Peníze od UEFA
5.165.154,00 €
Bosna - další kluby
Borac Banja Luka
(14.125)
BSK Banja Luka (2.419)
Čelik (2.419)
FK Krupa (2.419)
FK Mladost Doboj-Kakanj (2.419)
FK Rudar (2.419)
FK Sarajevo (5.000)
FK Tuzla City (2.419)
Igman Konjic (2.419)
Leotar Trebinje (2.419)
NK GOŠK Gabela (2.419)
NK Posušje (2.419)
Olimpic Sarajevo (2.419)
Radnik (2.419)
Široki Brijeg (2.419)
Sloboda (2.419)
Sloga Doboj (2.419)
Velež Mostar (4.000)
Željezničar Sarajevo (2.500)
Zrinjski (14.750)
Zvijezda 09 Bijeljina (2.419)
BSK Banja Luka (2.419)
Čelik (2.419)
FK Krupa (2.419)
FK Mladost Doboj-Kakanj (2.419)
FK Rudar (2.419)
FK Sarajevo (5.000)
FK Tuzla City (2.419)
Igman Konjic (2.419)
Leotar Trebinje (2.419)
NK GOŠK Gabela (2.419)
NK Posušje (2.419)
Olimpic Sarajevo (2.419)
Radnik (2.419)
Široki Brijeg (2.419)
Sloboda (2.419)
Sloga Doboj (2.419)
Velež Mostar (4.000)
Željezničar Sarajevo (2.500)
Zrinjski (14.750)
Zvijezda 09 Bijeljina (2.419)
Příští zápas
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
400.000,00 €
přerozdělené za remízy
51.154,00 €
za účast
4 x
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za 9. až 16. místo ve skupině
200.000,00 €
za umístění ve skupině
644.000,00 €
celkem
5.165.154,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
2.500
2025-2026
1.000
2024-2025
8.125
2023-2024
1.500
2022-2023
1.000
2021-2022
1.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 1.50,
2020-2021: 1.50