FK Sarajevo
/ SARAJEVO /
Bosna
Bodů v této sezóně
0.5
Koeficient pro tuto sezónu
5.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
5.000
Peníze od UEFA
325.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(1. předkolo Konferenční ligy)
Bosna - další kluby
Borac Banja Luka
(14.125)
BSK Banja Luka (2.419)
Čelik (2.419)
FK Krupa (2.419)
FK Mladost Doboj-Kakanj (2.419)
FK Rudar (2.419)
FK Sarajevo (5.000)
FK Tuzla City (2.419)
Igman Konjic (2.419)
Leotar Trebinje (2.419)
NK GOŠK Gabela (2.419)
NK Posušje (2.419)
Olimpic Sarajevo (2.419)
Radnik (2.419)
Široki Brijeg (2.419)
Sloboda (2.419)
Sloga Doboj (2.419)
Velež Mostar (4.000)
Željezničar Sarajevo (2.500)
Zrinjski (14.750)
Zvijezda 09 Bijeljina (2.419)
BSK Banja Luka (2.419)
Čelik (2.419)
FK Krupa (2.419)
FK Mladost Doboj-Kakanj (2.419)
FK Rudar (2.419)
FK Sarajevo (5.000)
FK Tuzla City (2.419)
Igman Konjic (2.419)
Leotar Trebinje (2.419)
NK GOŠK Gabela (2.419)
NK Posušje (2.419)
Olimpic Sarajevo (2.419)
Radnik (2.419)
Široki Brijeg (2.419)
Sloboda (2.419)
Sloga Doboj (2.419)
Velež Mostar (4.000)
Željezničar Sarajevo (2.500)
Zrinjski (14.750)
Zvijezda 09 Bijeljina (2.419)
Vyřazovací část
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
175.000,00 €
za vyřazení
150.000,00 €
celkem
325.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
1.000
2025-2026
1.500
2024-2025
1.500
2023-2024
1.000
2022-2023
0.000
2021-2022
1.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 1.00,
2020-2021: 2.50,
2019-2020: 2.00,
2018-2019: 1.50,
2017-2018: 0.25,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 1.00,
2014-2015: 1.50,
2013-2014: 0.50,
2012-2013: 1.00,
2011-2012: 1.00