Torpedo Kutaisi
/ KUTAISI, FC TORPEDO KUTAISI /
Gruzie
Bodů v této sezóně
0
Koeficient pro tuto sezónu
4.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
5.500
Peníze od UEFA
325.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(1. předkolo Konferenční ligy)
Gruzie - další kluby
Chikhura
(0.950)
Dila (6.000)
Dinamo Batumi (4.000)
Dinamo Tbilisi (5.000)
FC Gagra (0.950)
FC Kobuleti (0.950)
FC Merani Tbilisi (0.950)
FC Rustavi Metallurgist (0.950)
FC Spaeri (1.500)
FC Zestafoni (0.950)
Gareji (0.950)
Iberia 1999 (7.500)
Kakheti Telavi (0.950)
Kolkheti Poti (0.950)
Lokomotiv Tbilisi (0.950)
Meshakhte (0.950)
Samgurali Tskhaltubo (0.950)
Samtredia (0.950)
Sioni Bolnisi (0.950)
Spartaki Tskhinvali (0.950)
Torpedo Kutaisi (5.500)
WIT Georgia (0.950)
Dila (6.000)
Dinamo Batumi (4.000)
Dinamo Tbilisi (5.000)
FC Gagra (0.950)
FC Kobuleti (0.950)
FC Merani Tbilisi (0.950)
FC Rustavi Metallurgist (0.950)
FC Spaeri (1.500)
FC Zestafoni (0.950)
Gareji (0.950)
Iberia 1999 (7.500)
Kakheti Telavi (0.950)
Kolkheti Poti (0.950)
Lokomotiv Tbilisi (0.950)
Meshakhte (0.950)
Samgurali Tskhaltubo (0.950)
Samtredia (0.950)
Sioni Bolnisi (0.950)
Spartaki Tskhinvali (0.950)
Torpedo Kutaisi (5.500)
WIT Georgia (0.950)
Vyřazovací část
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
175.000,00 €
za vyřazení
150.000,00 €
celkem
325.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
1.000
2025-2026
1.500
2024-2025
1.500
2023-2024
1.500
2022-2023
0.000
2021-2022
0.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 0.00,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 1.00,
2018-2019: 2.50,
2017-2018: 0.25,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.25,
2012-2013: 0.25,
2011-2012: 0.00