Lincoln
/ LINCOLN RED IMPS, LINCOLN FC, LINCOLN RED IMPS FC /
Gibraltar
Bodů v této sezóně
3.5
Koeficient pro tuto sezónu
13.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
13.500*
Peníze od UEFA
3.982.000,00 €
Gibraltar - další kluby
Boca Gibraltar
(1.175)
College 1975 FC (1.175)
Europa (3.000)
Europa Point FC (1.175)
FCB Magpies (4.500)
Gibraltar Phoenix (1.175)
Gibraltar United FC (1.175)
Glacis United FC (1.175)
Hound Dogs (1.175)
Leo FC (1.175)
Lincoln (13.500)
Lions Gibraltar (1.175)
Lynx FC (1.175)
Manchester 62 FC (1.175)
Mons Calpe S.C. (1.175)
Olympique 13 (1.175)
St. Joseph's FC (5.000)
College 1975 FC (1.175)
Europa (3.000)
Europa Point FC (1.175)
FCB Magpies (4.500)
Gibraltar Phoenix (1.175)
Gibraltar United FC (1.175)
Glacis United FC (1.175)
Hound Dogs (1.175)
Leo FC (1.175)
Lincoln (13.500)
Lions Gibraltar (1.175)
Lynx FC (1.175)
Manchester 62 FC (1.175)
Mons Calpe S.C. (1.175)
Olympique 13 (1.175)
St. Joseph's FC (5.000)
Příští zápas
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
4 x
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za umístění ve skupině
112.000,00 €
celkem
3.982.000,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
2.500
2025-2026
5.000
2024-2025
2.500
2023-2024
2.000
2022-2023
1.500
2021-2022
2.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 2.50,
2020-2021: 1.50,
2019-2020: 1.50,
2018-2019: 1.50,
2017-2018: 0.25,
2016-2017: 1.00,
2015-2016: 1.00,
2014-2015: 0.50,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00