Kairat
/ KAIRAT ALMATY, FK KAIRAT, FC KAIRAT ALMATY, KAIRAT ALMATY /
Kazachstán
Bodů v této sezóně
4
Koeficient pro tuto sezónu
11.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
11.000*
Peníze od UEFA
4.171.000,00 €
Kazachstán - další kluby
Aktobe
(4.500)
Altay (2.175)
Astana (11.500)
FC Turan (2.175)
FC Zhetysu (2.175)
FK Aksu (2.175)
FK Akzhayik (2.175)
FK Atyrau (2.175)
FK Kyzylzhar (2.175)
FK Okzhetpes (2.175)
FK Taraz (2.175)
Irtysh Pavlodar (2.175)
Kairat (11.000)
Kaspiy Aktau (2.175)
Kaysar Kyzylorda (2.175)
Maqtaaral (2.175)
Ordabasy (4.500)
Shakhter Karagandy (2.175)
Tobyl Kostanay (8.000)
Turan Turkistan (2.175)
Ulytau (2.175)
Yelimay Semey (2.175)
Zhenys (2.175)
Altay (2.175)
Astana (11.500)
FC Turan (2.175)
FC Zhetysu (2.175)
FK Aksu (2.175)
FK Akzhayik (2.175)
FK Atyrau (2.175)
FK Kyzylzhar (2.175)
FK Okzhetpes (2.175)
FK Taraz (2.175)
Irtysh Pavlodar (2.175)
Kairat (11.000)
Kaspiy Aktau (2.175)
Kaysar Kyzylorda (2.175)
Maqtaaral (2.175)
Ordabasy (4.500)
Shakhter Karagandy (2.175)
Tobyl Kostanay (8.000)
Turan Turkistan (2.175)
Ulytau (2.175)
Yelimay Semey (2.175)
Zhenys (2.175)
Příští zápas
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
133.000,00 €
za účast
4 x
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za umístění ve skupině
168.000,00 €
celkem
4.171.000,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
2.500
2025-2026
7.000
2024-2025
0.000
2023-2024
0.000
2022-2023
1.500
2021-2022
2.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 2.50,
2020-2021: 1.50,
2019-2020: 1.50,
2018-2019: 2.00,
2017-2018: 0.50,
2016-2017: 0.50,
2015-2016: 1.50,
2014-2015: 0.50,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00