Hajduk Split
/ HAJDUK, HNK HAJDUK SPLIT, HAJDUK SLIT, HNK HAJDUK SPLIT /
Chorvatsko
Bodů v této sezóně
9.5
Koeficient pro tuto sezónu
10.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
12.500*
Peníze od UEFA
5.984.308,00 €
Chorvatsko - další kluby
Dinamo Zagreb
(40.500)
Hajduk Split (12.500)
HNK Cibalia (4.431)
HNK Gorica (4.431)
HNK Rijeka (18.625)
HNK Šibenik (4.431)
Hrvatski Dragovoljac (4.431)
Lokomotiva Zagreb (4.431)
NK Inter Zaprešić (4.431)
NK Istra 1961 (4.431)
NK Osijek (5.500)
NK Rudeš (4.431)
NK Varaždin (4.431)
RNK Split (4.431)
Slaven Belupo (4.431)
Vukovar (4.431)
Hajduk Split (12.500)
HNK Cibalia (4.431)
HNK Gorica (4.431)
HNK Rijeka (18.625)
HNK Šibenik (4.431)
Hrvatski Dragovoljac (4.431)
Lokomotiva Zagreb (4.431)
NK Inter Zaprešić (4.431)
NK Istra 1961 (4.431)
NK Osijek (5.500)
NK Rudeš (4.431)
NK Varaždin (4.431)
RNK Split (4.431)
Slaven Belupo (4.431)
Vukovar (4.431)
Příští zápas
Skupinová část
Konferenční liga - Skupina
| Tým | Z | V | R | P | Skóre | Body | Body do koef. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Panathinaikos
(GRE)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | +4 |
|
2
|
FC Lugano
(SUI)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | +4 |
|
3
|
Trabzonspor
(TUR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
4
|
SK Brann
(NOR)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | +4 |
|
5
|
FC Twente
(NED)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
6
|
AS Monaco
(FRA)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | +4 |
|
7
|
Sint-Truidense VV
(BEL)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | +4 |
|
8
|
Hajduk Split
(CRO)
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | +4 |
|
9
|
Brighton
(ENG)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | +3 |
|
10
|
København
(DEN)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | +3 |
|
11
|
CS Craiova
(ROU)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | +3 |
|
12
|
Mjällby AIF
(SWE)
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | +3 |
|
13
|
Ajax
(NED)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
14
|
B. Banja Luka
(BIH)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | +2 |
|
15
|
Atalanta BC
(ITA)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | +2 |
|
16
|
SC Braga
(POR)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | +2 |
|
17
|
Gent
(BEL)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | +2 |
|
18
|
SC Freiburg
(GER)
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | +2 |
|
19
|
Nordsjælland
(DEN)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | +2 |
|
20
|
Riga FC
(LVA)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
21
|
Egnatia
(ALB)
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | +2 |
|
22
|
Crvena Zvezda
(SRB)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | +1 |
|
23
|
CSKA Sofia
(BUL)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | +1 |
|
24
|
Jablonec
(CZE)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | +1 |
|
25
|
Midtjylland
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
26
|
Aarhus GF
(DEN)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | +1 |
|
27
|
Paphos FC
(CYP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | +1 |
|
28
|
Hearts
(SCO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
29
|
Iberia 1999
(GEO)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | +1 |
|
30
|
Getafe
(ESP)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | +1 |
|
31
|
Kairat
(KAZ)
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | +1 |
|
32
|
FC Thun
(SUI)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | +0 |
|
33
|
Lincoln
(GIB)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
34
|
Kuopion PS
(FIN)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | +0 |
|
35
|
Inter Club d'Escaldes
(AND)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | +0 |
|
36
|
Kauno Žalgiris
(LTU)
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | +0 |
Peníze od UEFA*
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za zápasy
2 x
400.000,00 €
přerozdělené za remízy
102.308,00 €
za účast
4 x
175.000,00 €
za účast
3.170.000,00 €
za 1. až 8. místo ve skupině
400.000,00 €
za umístění ve skupině
812.000,00 €
celkem
5.984.308,00 €
Historie koeficientů *
2026-2027
*
4.000
2025-2026
2.000
2024-2025
2.000
2023-2024
2.000
2022-2023
2.500
2021-2022
1.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 1.50,
2020-2021: 2.00,
2019-2020: 1.00,
2018-2019: 2.00,
2017-2018: 1.50,
2016-2017: 1.50,
2015-2016: 1.50,
2014-2015: 1.50,
2013-2014: 1.00,
2012-2013: 1.00,
2011-2012: 1.00