Austria Wien
/ AUSTRIA, FK AUSTRIA VÍDEŇ, FK AUSTRIA WIEN, AUSTRIA VIENNA /
Rakousko
Bodů v této sezóně
3.5
Koeficient pro tuto sezónu
9.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
10.500
Peníze od UEFA
1.275.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(Play-off Konferenční ligy)
Rakousko - další kluby
Admira
(4.690)
Austria Lustenau (4.690)
Austria Wien (10.500)
FC BW Linz (4.690)
FC Pasching (4.690)
FC Salzburg (31.000)
FC Wacker Innsbruck (4.690)
Grazer AK (4.690)
LASK Linz (14.000)
Rapid Wien (28.250)
SCR Altach (4.690)
SK Austria Klagenfurt (4.690)
SKN St Pölten (4.690)
Sturm Graz (28.000)
SV Grödig (4.690)
SV Mattersburg (4.690)
SV Ried (4.690)
TSV Hartberg (4.690)
Wolfsberger AC (5.000)
WSG Wattens (4.690)
Austria Lustenau (4.690)
Austria Wien (10.500)
FC BW Linz (4.690)
FC Pasching (4.690)
FC Salzburg (31.000)
FC Wacker Innsbruck (4.690)
Grazer AK (4.690)
LASK Linz (14.000)
Rapid Wien (28.250)
SCR Altach (4.690)
SK Austria Klagenfurt (4.690)
SKN St Pölten (4.690)
Sturm Graz (28.000)
SV Grödig (4.690)
SV Mattersburg (4.690)
SV Ried (4.690)
TSV Hartberg (4.690)
Wolfsberger AC (5.000)
WSG Wattens (4.690)
Vyřazovací část
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
3 x
175.000,00 €
za vyřazení
750.000,00 €
celkem
1.275.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
2.500
2025-2026
2.000
2024-2025
1.500
2023-2024
2.000
2022-2023
2.500
2021-2022
1.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 1.50,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 2.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 4.00,
2016-2017: 4.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 8.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 6.00