Wolfsberger AC
Rakousko
Bodů v této sezóně
0
Koeficient pro tuto sezónu
6.770
Koeficient (sezóna 2027/28)
5.000
Klub pro tuto sezónu není aktivní v evropských pohárech.
Rakousko - další kluby
Admira
(4.690)
Austria Lustenau (4.690)
Austria Wien (10.500)
FC BW Linz (4.690)
FC Pasching (4.690)
FC Salzburg (31.000)
FC Wacker Innsbruck (4.690)
Grazer AK (4.690)
LASK Linz (14.000)
Rapid Wien (28.250)
SCR Altach (4.690)
SK Austria Klagenfurt (4.690)
SKN St Pölten (4.690)
Sturm Graz (28.000)
SV Grödig (4.690)
SV Mattersburg (4.690)
SV Ried (4.690)
TSV Hartberg (4.690)
Wolfsberger AC (5.000)
WSG Wattens (4.690)
Austria Lustenau (4.690)
Austria Wien (10.500)
FC BW Linz (4.690)
FC Pasching (4.690)
FC Salzburg (31.000)
FC Wacker Innsbruck (4.690)
Grazer AK (4.690)
LASK Linz (14.000)
Rapid Wien (28.250)
SCR Altach (4.690)
SK Austria Klagenfurt (4.690)
SKN St Pölten (4.690)
Sturm Graz (28.000)
SV Grödig (4.690)
SV Mattersburg (4.690)
SV Ried (4.690)
TSV Hartberg (4.690)
Wolfsberger AC (5.000)
WSG Wattens (4.690)
Historie koeficientů
2026-2027
0.000
2025-2026
2.500
2024-2025
0.000
2023-2024
0.000
2022-2023
2.500
2021-2022
0.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 0.00,
2020-2021: 7.00,
2019-2020: 4.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 1.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00