Flora
/ FC FLORA, FC FLORA TALLINN, FLORA TALLINN /
Estonsko
Bodů v této sezóně
1.5
Koeficient pro tuto sezónu
10.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
8.000
Peníze od UEFA
1.335.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(3. předkolo Konferenční ligy)
Estonsko - další kluby
FCI Tallinn
(0.908)
FC Kuressaare (0.908)
Flora (8.000)
JK Narva Trans (1.000)
JK Sillamäe Kalev (0.908)
JK Tallinna Kalev (0.908)
JK Tammeka (0.908)
Kalju (3.000)
Laagri (0.908)
Levadia (7.500)
Maardu Linnameeskond (0.908)
Nõmme United (0.908)
Paide Linnameeskond (8.500)
Pärnu JK Vaprus (0.908)
Santos Tartu (0.908)
Tallinna JK Legion (0.908)
Tallinna Kalev (1.000)
Tulevik Viljandi (0.908)
FC Kuressaare (0.908)
Flora (8.000)
JK Narva Trans (1.000)
JK Sillamäe Kalev (0.908)
JK Tallinna Kalev (0.908)
JK Tammeka (0.908)
Kalju (3.000)
Laagri (0.908)
Levadia (7.500)
Maardu Linnameeskond (0.908)
Nõmme United (0.908)
Paide Linnameeskond (8.500)
Pärnu JK Vaprus (0.908)
Santos Tartu (0.908)
Tallinna JK Legion (0.908)
Tallinna Kalev (1.000)
Tulevik Viljandi (0.908)
Vyřazovací část
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
3 x
175.000,00 €
za vyřazení
550.000,00 €
za vyřazení - bonusy
260.000,00 €
celkem
1.335.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
2.000
2025-2026
1.000
2024-2025
2.000
2023-2024
2.000
2022-2023
1.000
2021-2022
4.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 4.00,
2020-2021: 2.50,
2019-2020: 1.50,
2018-2019: 1.50,
2017-2018: 0.25,
2016-2017: 0.50,
2015-2016: 0.25,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.25,
2012-2013: 1.00,
2011-2012: 1.00