Levadia
/ FC LEVADIA, FC LEVADIA TALLINN, FCI LEVADIA, FC LEVADIA TALLINN /
Estonsko
Bodů v této sezóně
3
Koeficient pro tuto sezónu
7.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
7.500
Peníze od UEFA
700.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(2. předkolo Konferenční ligy)
Estonsko - další kluby
FCI Tallinn
(0.908)
FC Kuressaare (0.908)
Flora (8.000)
JK Narva Trans (1.000)
JK Sillamäe Kalev (0.908)
JK Tallinna Kalev (0.908)
JK Tammeka (0.908)
Kalju (3.000)
Laagri (0.908)
Levadia (7.500)
Maardu Linnameeskond (0.908)
Nõmme United (0.908)
Paide Linnameeskond (8.500)
Pärnu JK Vaprus (0.908)
Santos Tartu (0.908)
Tallinna JK Legion (0.908)
Tallinna Kalev (1.000)
Tulevik Viljandi (0.908)
FC Kuressaare (0.908)
Flora (8.000)
JK Narva Trans (1.000)
JK Sillamäe Kalev (0.908)
JK Tallinna Kalev (0.908)
JK Tammeka (0.908)
Kalju (3.000)
Laagri (0.908)
Levadia (7.500)
Maardu Linnameeskond (0.908)
Nõmme United (0.908)
Paide Linnameeskond (8.500)
Pärnu JK Vaprus (0.908)
Santos Tartu (0.908)
Tallinna JK Legion (0.908)
Tallinna Kalev (1.000)
Tulevik Viljandi (0.908)
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
2 x
175.000,00 €
za vyřazení
350.000,00 €
celkem
700.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
1.500
2025-2026
2.000
2024-2025
1.500
2023-2024
1.000
2022-2023
1.500
2021-2022
1.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 1.50,
2020-2021: 1.00,
2019-2020: 1.00,
2018-2019: 1.00,
2017-2018: 0.25,
2016-2017: 0.50,
2015-2016: 0.50,
2014-2015: 1.00,
2013-2014: 0.50,
2012-2013: 0.50,
2011-2012: 0.50