FK Sutjeska
/ SUTJESKA, SUTJESKA /
Černá Hora
Bodů v této sezóně
0
Koeficient pro tuto sezónu
6.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
6.000
Peníze od UEFA
960.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(2. předkolo Konferenční ligy)
Černá Hora - další kluby
Arsenal Tivat
(1.167)
Bokelj (1.167)
Bokelj (1.167)
Budućnost Podgorica (6.000)
Čelik Nikšić (1.167)
FK Celik (1.167)
FK Dečić Tuzi (5.500)
FK Grbalj Radanovići (1.167)
FK Iskra Danilovgrad (1.167)
FK Lovćen (1.167)
FK Mornar Bar (3.000)
FK Podgorica (1.167)
FK Sutjeska (6.000)
FK Zeta (1.167)
Jedinstvo (1.167)
Jezero Plav (1.167)
Mladost DG (1.167)
OFK Mladost Lješkopolje (1.167)
OFK Petrovac (1.167)
OFK Titograd (1.167)
Otrant-Olympic (1.167)
Rudar Pljevlja (1.167)
Bokelj (1.167)
Bokelj (1.167)
Budućnost Podgorica (6.000)
Čelik Nikšić (1.167)
FK Celik (1.167)
FK Dečić Tuzi (5.500)
FK Grbalj Radanovići (1.167)
FK Iskra Danilovgrad (1.167)
FK Lovćen (1.167)
FK Mornar Bar (3.000)
FK Podgorica (1.167)
FK Sutjeska (6.000)
FK Zeta (1.167)
Jedinstvo (1.167)
Jezero Plav (1.167)
Mladost DG (1.167)
OFK Mladost Lješkopolje (1.167)
OFK Petrovac (1.167)
OFK Titograd (1.167)
Otrant-Olympic (1.167)
Rudar Pljevlja (1.167)
Vyřazovací část
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
2 x
175.000,00 €
za vyřazení
350.000,00 €
za vyřazení - bonusy
260.000,00 €
celkem
960.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
1.500
2025-2026
1.500
2024-2025
0.000
2023-2024
1.500
2022-2023
1.500
2021-2022
1.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 1.50,
2020-2021: 1.00,
2019-2020: 2.00,
2018-2019: 1.50,
2017-2018: 0.25,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 0.25,
2014-2015: 1.00,
2013-2014: 1.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00