Čukarički
/ FK ČUKARIČKI-STANKOM, FK ČUKARIČKI, CUKARICKI /
Srbsko
Bodů v této sezóně
0
Koeficient pro tuto sezónu
6.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
4.500
Klub pro tuto sezónu není aktivní v evropských pohárech.
Srbsko - další kluby
Bačka Bačka Palanka
(3.250)
Borac Čačak (3.250)
Čukarički (4.500)
Dinamo Vranje (3.250)
FK Crvena Zvezda (34.000)
FK Inđija (3.250)
FK Javor (3.250)
FK Kolubara (3.250)
FK Mačva Šabac (3.250)
FK Metalac (3.250)
FK Napredak (3.250)
FK Novi Pazar (3.250)
FK Rad Beograd (3.250)
FK Voždovac (3.250)
FK Zemun (3.250)
FK Zlatibor (3.250)
IMT Novi Beograd (3.250)
Jagodina (3.250)
Jedinstvo Ub (3.250)
Mladi Radnik (3.250)
Mladost Lučani (3.250)
Mladost Novi Sad (3.250)
OFK Beograd (3.250)
Partizan Belgrade (17.500)
Proleter Novi Sad (3.250)
Radnički Kragujevac (3.250)
Radnički Niš (3.250)
Radnik Surdulica (3.250)
Spartak Subotica (3.250)
Tekstilac Odžaci (3.250)
TSC Bačka Topola (8.120)
Vojvodina (5.000)
Železničar Pančevo (3.250)
Borac Čačak (3.250)
Čukarički (4.500)
Dinamo Vranje (3.250)
FK Crvena Zvezda (34.000)
FK Inđija (3.250)
FK Javor (3.250)
FK Kolubara (3.250)
FK Mačva Šabac (3.250)
FK Metalac (3.250)
FK Napredak (3.250)
FK Novi Pazar (3.250)
FK Rad Beograd (3.250)
FK Voždovac (3.250)
FK Zemun (3.250)
FK Zlatibor (3.250)
IMT Novi Beograd (3.250)
Jagodina (3.250)
Jedinstvo Ub (3.250)
Mladi Radnik (3.250)
Mladost Lučani (3.250)
Mladost Novi Sad (3.250)
OFK Beograd (3.250)
Partizan Belgrade (17.500)
Proleter Novi Sad (3.250)
Radnički Kragujevac (3.250)
Radnički Niš (3.250)
Radnik Surdulica (3.250)
Spartak Subotica (3.250)
Tekstilac Odžaci (3.250)
TSC Bačka Topola (8.120)
Vojvodina (5.000)
Železničar Pančevo (3.250)
Historie koeficientů
2026-2027
0.000
2025-2026
0.000
2024-2025
0.000
2023-2024
2.500
2022-2023
2.000
2021-2022
2.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 2.00,
2019-2020: 1.50,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.50,
2015-2016: 0.50,
2014-2015: 0.50,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00