Vojvodina
/ FK VOJVODINA /
Srbsko
Bodů v této sezóně
0
Koeficient pro tuto sezónu
5.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
5.000
Peníze od UEFA
700.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(2. předkolo Konferenční ligy)
Srbsko - další kluby
Bačka Bačka Palanka
(3.250)
Borac Čačak (3.250)
Čukarički (4.500)
Dinamo Vranje (3.250)
FK Crvena Zvezda (34.000)
FK Inđija (3.250)
FK Javor (3.250)
FK Kolubara (3.250)
FK Mačva Šabac (3.250)
FK Metalac (3.250)
FK Napredak (3.250)
FK Novi Pazar (3.250)
FK Rad Beograd (3.250)
FK Voždovac (3.250)
FK Zemun (3.250)
FK Zlatibor (3.250)
IMT Novi Beograd (3.250)
Jagodina (3.250)
Jedinstvo Ub (3.250)
Mladi Radnik (3.250)
Mladost Lučani (3.250)
Mladost Novi Sad (3.250)
OFK Beograd (3.250)
Partizan Belgrade (17.500)
Proleter Novi Sad (3.250)
Radnički Kragujevac (3.250)
Radnički Niš (3.250)
Radnik Surdulica (3.250)
Spartak Subotica (3.250)
Tekstilac Odžaci (3.250)
TSC Bačka Topola (8.120)
Vojvodina (5.000)
Železničar Pančevo (3.250)
Borac Čačak (3.250)
Čukarički (4.500)
Dinamo Vranje (3.250)
FK Crvena Zvezda (34.000)
FK Inđija (3.250)
FK Javor (3.250)
FK Kolubara (3.250)
FK Mačva Šabac (3.250)
FK Metalac (3.250)
FK Napredak (3.250)
FK Novi Pazar (3.250)
FK Rad Beograd (3.250)
FK Voždovac (3.250)
FK Zemun (3.250)
FK Zlatibor (3.250)
IMT Novi Beograd (3.250)
Jagodina (3.250)
Jedinstvo Ub (3.250)
Mladi Radnik (3.250)
Mladost Lučani (3.250)
Mladost Novi Sad (3.250)
OFK Beograd (3.250)
Partizan Belgrade (17.500)
Proleter Novi Sad (3.250)
Radnički Kragujevac (3.250)
Radnički Niš (3.250)
Radnik Surdulica (3.250)
Spartak Subotica (3.250)
Tekstilac Odžaci (3.250)
TSC Bačka Topola (8.120)
Vojvodina (5.000)
Železničar Pančevo (3.250)
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
2 x
175.000,00 €
za vyřazení
350.000,00 €
celkem
700.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
1.500
2025-2026
0.000
2024-2025
2.000
2023-2024
1.500
2022-2023
0.000
2021-2022
2.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 2.00,
2020-2021: 2.00,
2019-2020: 0.00,
2018-2019: 0.00,
2017-2018: 0.25,
2016-2017: 1.50,
2015-2016: 1.50,
2014-2015: 0.50,
2013-2014: 1.50,
2012-2013: 1.00,
2011-2012: 0.50