Ilves Tampere
Finsko
Bodů v této sezóně
3
Koeficient pro tuto sezónu
3.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
5.500
Peníze od UEFA
1.075.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(3. předkolo Konferenční ligy)
Finsko - další kluby
AC Oulu
(2.050)
EIF (2.050)
FC Lahti (2.050)
FF Jaro (2.050)
Haka Valkeakoski (2.050)
Helsingfors IFK (2.050)
HJK (12.000)
Honka Espoo (2.050)
IF Gnistan (2.050)
Ilves Tampere (5.500)
Inter Turku (3.500)
JJK Jyväskylä (2.050)
KPV Kokkola (2.050)
KTP (2.050)
Kuopion PS (14.000)
Mariehamn (2.050)
Myllykosken Pallo (2.050)
PS Kemi (2.050)
RoPS (2.050)
Seinäjoki (2.500)
Turun Palloseura (2.050)
Vaasan PS (2.050)
EIF (2.050)
FC Lahti (2.050)
FF Jaro (2.050)
Haka Valkeakoski (2.050)
Helsingfors IFK (2.050)
HJK (12.000)
Honka Espoo (2.050)
IF Gnistan (2.050)
Ilves Tampere (5.500)
Inter Turku (3.500)
JJK Jyväskylä (2.050)
KPV Kokkola (2.050)
KTP (2.050)
Kuopion PS (14.000)
Mariehamn (2.050)
Myllykosken Pallo (2.050)
PS Kemi (2.050)
RoPS (2.050)
Seinäjoki (2.500)
Turun Palloseura (2.050)
Vaasan PS (2.050)
Vyřazovací část
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
3 x
175.000,00 €
za vyřazení
550.000,00 €
celkem
1.075.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
2.000
2025-2026
1.500
2024-2025
2.000
2023-2024
0.000
2022-2023
0.000
2021-2022
0.000
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 0.00,
2020-2021: 1.00,
2019-2020: 0.00,
2018-2019: 1.00,
2017-2018: 0.00,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 0.00,
2011-2012: 0.00