FC Milsami
/ MILSAMI, FC MILSAMI ORHEI, MILSAMI ORHEI /
Moldavsko
Bodů v této sezóně
0.5
Koeficient pro tuto sezónu
7.500
Koeficient (sezóna 2027/28)
7.000
Peníze od UEFA
325.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(1. předkolo Konferenční ligy)
Moldavsko - další kluby
CS Petrocub
(9.000)
Dacia (1.875)
Dacia Buiucani (1.875)
Dinamo Auto (1.875)
FC Bălți (1.875)
FC Codru Lozova (1.875)
FC Floreşti (1.875)
FC Milsami (7.000)
FC Saxan (1.875)
FC Sfîntul Gheorghe (1.875)
FC Tiraspol (1.875)
FC Veris (1.875)
Politehnica UTM (1.875)
Sheriff Tiraspol (13.000)
Sireți (1.875)
Spartanii Selemet (1.875)
Speranţa Nisporeni (1.875)
Zaria Balti (1.875)
Zimbru (6.000)
Dacia (1.875)
Dacia Buiucani (1.875)
Dinamo Auto (1.875)
FC Bălți (1.875)
FC Codru Lozova (1.875)
FC Floreşti (1.875)
FC Milsami (7.000)
FC Saxan (1.875)
FC Sfîntul Gheorghe (1.875)
FC Tiraspol (1.875)
FC Veris (1.875)
Politehnica UTM (1.875)
Sheriff Tiraspol (13.000)
Sireți (1.875)
Spartanii Selemet (1.875)
Speranţa Nisporeni (1.875)
Zaria Balti (1.875)
Zimbru (6.000)
Vyřazovací část
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
175.000,00 €
za vyřazení
150.000,00 €
celkem
325.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
1.000
2025-2026
2.000
2024-2025
1.500
2023-2024
1.000
2022-2023
1.500
2021-2022
1.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 1.50,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 1.00,
2018-2019: 1.00,
2017-2018: 0.25,
2016-2017: 0.00,
2015-2016: 1.50,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 1.00,
2012-2013: 0.50,
2011-2012: 0.25