Sūduva
/ SUDOVA, FK SŪDUVA, SUDUVA MARIJAMPOLE /
Litva
Bodů v této sezóně
0
Koeficient pro tuto sezónu
3.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
1.500
Klub pro tuto sezónu není aktivní v evropských pohárech.
Litva - další kluby
Atlantas
(1.200)
DFK Dainava (1.200)
FC Džiugas Telšiai (1.200)
FC Hegelmann Litauen (3.000)
FC Stumbras (1.200)
FK Banga (1.500)
FK Ekranas (1.200)
FK Kruoja Pakruojis (1.200)
FK Lietava Jonava (1.200)
FK Nevėžis Kėdainiai (1.200)
FK Palanga (1.200)
FK Panevėžys (6.500)
FK Riteriai (1.200)
FK Šiauliai (1.200)
Jonava (1.200)
Kauno Žalgiris (7.000)
Šiauliai (1.200)
Sūduva (1.500)
TransINVEST Vilnius (1.500)
Utenis Utena (1.200)
Žalgiris (11.500)
DFK Dainava (1.200)
FC Džiugas Telšiai (1.200)
FC Hegelmann Litauen (3.000)
FC Stumbras (1.200)
FK Banga (1.500)
FK Ekranas (1.200)
FK Kruoja Pakruojis (1.200)
FK Lietava Jonava (1.200)
FK Nevėžis Kėdainiai (1.200)
FK Palanga (1.200)
FK Panevėžys (6.500)
FK Riteriai (1.200)
FK Šiauliai (1.200)
Jonava (1.200)
Kauno Žalgiris (7.000)
Šiauliai (1.200)
Sūduva (1.500)
TransINVEST Vilnius (1.500)
Utenis Utena (1.200)
Žalgiris (11.500)
Historie koeficientů
2026-2027
0.000
2025-2026
0.000
2024-2025
0.000
2023-2024
0.000
2022-2023
1.500
2021-2022
1.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 1.50,
2020-2021: 2.00,
2019-2020: 2.50,
2018-2019: 2.50,
2017-2018: 1.50,
2016-2017: 0.25,
2015-2016: 0.00,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.25,
2012-2013: 0.50,
2011-2012: 0.50