Shamrock Rovers
/ SHAMROCK, SHAMROCK ROVERS FC /
Irsko
Bodů v této sezóně
3.5
Koeficient pro tuto sezónu
19.380
Koeficient (sezóna 2027/28)
19.380
Peníze od UEFA
1.710.000,00 €
Klub již není aktivní v evropských pohárech pro tuto sezónu.
(Play-off Konferenční ligy)
Irsko - další kluby
Bohemian FC
(3.177)
Bray Wanderers (3.177)
Cork (3.177)
Derry City (5.500)
Drogheda United (3.177)
Dundalk (3.177)
Finn Harps (3.177)
Galway United (3.177)
Limerick FC (3.177)
Longford Town (3.177)
Shamrock Rovers (19.380)
Shelbourne FC (6.000)
Sligo Rovers (3.177)
St Patrick's (7.500)
UC Dublin (3.177)
Waterford (3.177)
Waterford United (3.177)
Bray Wanderers (3.177)
Cork (3.177)
Derry City (5.500)
Drogheda United (3.177)
Dundalk (3.177)
Finn Harps (3.177)
Galway United (3.177)
Limerick FC (3.177)
Longford Town (3.177)
Shamrock Rovers (19.380)
Shelbourne FC (6.000)
Sligo Rovers (3.177)
St Patrick's (7.500)
UC Dublin (3.177)
Waterford (3.177)
Waterford United (3.177)
Vyřazovací část
Peníze od UEFA
za účast v předkolech, ve skupině, v playoff a bonusy za výsledky atd. (tzn. bez příjmů za marketingová práva)
za účast
4 x
175.000,00 €
za vyřazení
750.000,00 €
za vyřazení - bonusy
260.000,00 €
celkem
1.710.000,00 €
Historie koeficientů
2026-2027
2.500
2025-2026
3.000
2024-2025
9.880
2023-2024
1.500
2022-2023
2.500
2021-2022
2.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 2.50,
2020-2021: 1.50,
2019-2020: 1.50,
2018-2019: 1.00,
2017-2018: 0.50,
2016-2017: 0.25,
2015-2016: 0.50,
2014-2015: 0.00,
2013-2014: 0.00,
2012-2013: 1.00,
2011-2012: 2.00