Dudelange
/ F91 DUDELANGE, F91 DUDELANGE /
Lucembursko
Bodů v této sezóně
0
Koeficient pro tuto sezónu
8.000
Koeficient (sezóna 2027/28)
6.500
Klub pro tuto sezónu není aktivní v evropských pohárech.
Lucembursko - další kluby
Atert Bissen
(1.500)
Bettembourg (1.075)
Blue Boys Muhlenbach (1.075)
CS Grevenmacher (1.075)
Differdange (7.500)
Dudelange (6.500)
Etzella Ettelbruck (1.075)
FC Rodange 91 (1.075)
FC Wiltz 71 (1.075)
Fola (1.075)
Jeunesse Canach (1.075)
Jeunesse Esch (1.075)
Mamer (1.075)
Marisca Mersch (1.075)
Mondercange (1.075)
Progrès Niedercorn (3.000)
Résidence Walferdange (1.075)
RFCU Luxemburg (2.500)
RM Hamm Benfica (1.075)
Schifflange (1.075)
Swift Hesperange (2.000)
UNA Strassen (4.000)
Union Titus Pétange (1.075)
UN Kaerjeng 97 (1.075)
US Esch (1.075)
US Hostert (1.075)
US Mondorf (1.075)
US Rumelange (1.075)
US Rumelange (1.075)
Victoria Rosport (1.075)
Bettembourg (1.075)
Blue Boys Muhlenbach (1.075)
CS Grevenmacher (1.075)
Differdange (7.500)
Dudelange (6.500)
Etzella Ettelbruck (1.075)
FC Rodange 91 (1.075)
FC Wiltz 71 (1.075)
Fola (1.075)
Jeunesse Canach (1.075)
Jeunesse Esch (1.075)
Mamer (1.075)
Marisca Mersch (1.075)
Mondercange (1.075)
Progrès Niedercorn (3.000)
Résidence Walferdange (1.075)
RFCU Luxemburg (2.500)
RM Hamm Benfica (1.075)
Schifflange (1.075)
Swift Hesperange (2.000)
UNA Strassen (4.000)
Union Titus Pétange (1.075)
UN Kaerjeng 97 (1.075)
US Esch (1.075)
US Hostert (1.075)
US Mondorf (1.075)
US Rumelange (1.075)
US Rumelange (1.075)
Victoria Rosport (1.075)
Historie koeficientů
2026-2027
0.000
2025-2026
1.000
2024-2025
1.500
2023-2024
1.500
2022-2023
2.500
2021-2022
1.500
Starší koeficienty, které se již nezapočítávají:
2021-2022: 1.50,
2020-2021: 0.00,
2019-2020: 3.00,
2018-2019: 3.00,
2017-2018: 1.00,
2016-2017: 1.00,
2015-2016: 0.25,
2014-2015: 1.00,
2013-2014: 0.25,
2012-2013: 1.50,
2011-2012: 1.00