Nejlepší noc mého života to nebyla, ale stejně na ni nezapomenu, rozplýval se kouč Atlétika poté, co skalpoval Liverpool

Dostal suveréna Premier League přesně tam, kam chtěl. Do pasti. Rychlý vedoucí gól, který vstřelil Saúl už po čtyřech minutách prvního osmifinálového duelu mezi madridským Atlétikem a Liverpoolem k tomu lišákovi Simeonovi pomohl. „A přitom to…

19.02.2020 05:32

Dostal suveréna Premier League přesně tam, kam chtěl. Do pasti. Rychlý vedoucí gól, který vstřelil Saúl už po čtyřech minutách prvního osmifinálového duelu mezi madridským Atlétikem a Liverpoolem k tomu lišákovi Simeonovi pomohl. „A přitom to nebyla ani pořádná šance. Pomohla jim jen trocha štěstí,“ povzdechl si obránce Reds Virgil van Dijk poté, co jeho tým prohrál na stadionu Wanda Metropolitano s domácím Atlétikem 0:1. více na Sport.cz